Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Szeregówki Sekwoja

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Sekwojowa, oferowane bezpośrednio przez

Sekwoja Sp. z o.o. Sp. K.

białostocki, Grabówka, ul. Sekwojowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 52 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Szeregówki SekwojaSzeregówki Sekwoja

4 zdjęcia

Szeregówki Sekwoja
Szeregówki Sekwoja
Szeregówki Sekwoja
Szeregówki Sekwoja

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 9 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Stolarka okienna

PCV energooszczędna trzyszybowa

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, staw

Opis inwestycji

Domy w Grabówce są nowoczesnymi budynkami w zabudowie szeregowej. Inwestycja zostanie zrealizowany na nowym osiedlu domów jednorodzinnych przy ulicy Sekwojowej. W pobliżu znajdują się przedszkole, szkoła podstawowa, liceum, przystanek autobusowy, las.

Architektura szeregówek stanowi wdzięczny kompromis pomiędzy współczesną i tradycyjną formą dostosowaną do otaczającej zabudowy. Urozmaicają ją fragmenty elewacji pokryte szalówką z świerku syberyjskiego oraz współczesne białe ramy oraz duże przeszklenia.

Dom zaprojektowano w taki sposób, aby zapewnić codzienny komfort nawet pięcioosobowej rodzinie.

Pierwszym pomieszczeniem, w którym znajdziemy się po przekroczeniu progu domu jest przestronny wiatrołap z garderobą.

Z wiatrołapu dostać się możemy do jednostanowiskowego garażu.

Półotwarta kuchnia wraz z jadalnią i salonem stanowią bardzo funkcjonalną i wygodną strefę dzienną, z której dostać się możemy do ogrodu za domem.

Na piętrze czekają na domowników pokoje prywatne. Powierzchnię piętra podzielono na trzy ustawne sypialnie (w tym jedną małżeńską). Na tej samej kondygnacji umieszczono również komfortową łazienkę.

Nasze domy charakteryzuje nowoczesna i atrakcyjna bryła budynku o różnorodnej i sympatycznej elewacji, ekskluzywne drewniane elementy elewacji ze świerku skandynawskiego oraz duże przeszklenia zapewniające nowoczesny wygląd oraz więcej światła w pomieszczeniach. Domy znajdują się na działkach o dużej powierzchni o regularnym kształcie oraz korzystnym usytuowaniu budynku względem stron świata.

Szeregówki Sekwoja znajdują się w atrakcyjnej lokalizacji w nowoczesnym osiedlu. W pobliżu znajdują się szkoły oraz przystanek. Prywatna droga daje większe poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Inwestycja Szeregówki Sekwoja znajduje się w Grabówce, ul. Sekwojowa (1.7 km od Białegostoku), została zrealizowana przez Sekwoja Sp. z o.o. Sp. K.

Inwestycja Szeregówki Sekwoja została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Szeregówki Sekwoja nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Sekwoja Sp. z o.o. Sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat białostocki położony jest w środkowo- wschodniej części województwa Podlaskiego. Zajmuje obszar 2 984,64 km2 co czyni go największym powiatem w Polsce. Siedzibą powiatu jest Białystok, składają się na niego następujące gminy miejsko-wiejskie: Choroszcz, Czarna Białostocka, Łapy, Supraśl, Suraż, Tykocin, Wasilków, Zabłudów, Michałowo. Gminami wiejskimi są: Dobrzyniewo Duże, Gródek, Juchnowiec Kościelny, Poświętne, Turośń Kościelna, Zawady. Powiat białostocki zamieszkuję 143 864 ludzi. Połowę powierzchni powiatu stanowią użytki rolne, lasy zajmują tu 39% powierzchni. To właśnie zalesienie jak i malownicze rzeki sprawiają, że teren ten jest atrakcyjny turystycznie dzięki czemu rozwija się tu agroturystyka. W powiecie zachowało się wiele zabytków, szczególnie stare obiekty sakralne różnych religii – od drewnianych kościołów, po kapliczki przydrożne. Na uwagę zasługuje także Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy, Wielka Synagoga w Tykocinie czy muzeum wsi w Jurowcach. Powiat białostocki przecina droga krajowa nr 19, znajduje się tu także fragment drogi E 67. Kursują tędy również pociągi, głównie spółki Przewozy Regionalne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Szeregówki Sekwoja?

Powiat białostocki jest połączony z Białymstokiem dzięki autobusom podmiejskim o numerach: 103, 104, 11, 2. Z gmin położonych w zachodniej części powiatu, do Białegostoku można dojechać także koleją dzięki Przewozom Regionalnym. Powiat białostocki jest dobrze skomunikowany z innymi dużymi miastami Polski poprzez połączenia sieci Podlasie Express.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szeregówki Sekwoja mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 89 metrów od inwestycji Szeregówki Sekwoja znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grabówka/Leszczynowa.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Szeregówki Sekwoja jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 546 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szeregówki Sekwoja składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 519 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szeregówki Sekwoja w odległości 362 m znajduje się Kort tenisowy, w odległości 387 m znajduje się Ema, w odległości 880 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 18.01.2018
Data aktualizacji: 28.06.2023

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023