Apartamenty Źródlana

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Źródlana, oferowane bezpośrednio przez

Scheiner Nieruchomości

Świeradów Zdrój, ul. Źródlana

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 339 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty Źródlana

2 zdjęcia

Apartamenty Źródlana

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

1.OGRZEWANIE/ z kotłowni centralnej z licznikami ciepła w szafce na korytarzu, w łazience grzejnik ścienny drabinkowy/ 2.PODŁOGI /wylewki betonowe/ 3.ŚCIANY / tynk gipsowy/ 4.DRZWI ZEWNĘTRZNE / PCV lub aluminiowe/ 5.OKNA /PCV lub aluminiowe trzyszybowe/ 6.PARAPETY WEWNĘTRZNE /kamienne/ 7.APARTAMENTY WYPOSAŻONE W / system oddymiający, instalacje elektryczne wodno- kanalizacyjne, RTV, domofon/ 8.WENTYLACJA MECHANICZNA

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : - 15 miejsc garażowych dla samochodów typu SUV - 29 000 zł netto + 6 670 zł Vat; - 18 miejsc garażowych o zwykłej wysokości - 25 000 zł netto + 5750 zł Vat.

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Atrakcyjnie położone apartamenty!

Kameralny apartamentowiec o wysokich standardach technicznych w doskonałej lokalizacji. Usytuowanie budynku na zboczu Stogu Izerskiego, w pobliżu Dolnej Stacji Kolei Gondolowej zapewni zwrot zainwestowanego kapitału w przypadku wynajmu nieruchomości.

Świeradów - Zdrój jest miejscem gdzie sezon trwa cały rok. Miasto jest uzdrowiskiem, które gości licznych kuracjuszy.

Zimą jest chętnie odwiedzane przez narciarzy, od wiosny do jesieni zamienia się w raj dla rowerzystów.

W budynku znajdować się będzie 36 apartamentów o powierzchniach od 32,18 m2 do 46,05 m2, ogrzewane pomieszczenia na sprzęt sportowy i winda. W przyziemiu dwupoziomowy garaż, a w nim miejsca parkingowe dostosowane również do samochodów typu SUV (2,3 m wysokości).

Wszystkie apartamenty składają się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki.

Budynek budowany w technologii tradycyjnej : cegła kratówka, tynki gipsowe, drzwi wewnętrzne pełne tzw. typowe, stolarka okienna PCV trzyszybowa. Ogrzewanie centralne, ze zbiorczej kotłowni gazowej.

Inwestycja Apartamenty Źródlana znajduje się w Świeradowie-Zdroju, ul. Źródlana (8.7 km od Szklarskiej Poręby), sprzedaż prowadzi Scheiner Nieruchomości.

Inwestycja Apartamenty Źródlana została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Źródlana nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Świeradów-Zdrój położony jest w województwie dolnośląskim, niedaleko Jeleniej Góry. Usytuowany jest w pobliżu Gór Izerskich, z których można podziwiać panoramę miasta. Jest to głównie turystyczna miejscowość z dobrze rozwiniętą bazą noclegowo-hotelową. Do dyspozycji mieszkańców oraz turystów są korty tenisowe, teren do jazdy konnej oraz basen. Ponadto cyklicznie organizowane są w mieście imprezy kulturalno-rozrywkowe. W okolicy mieści się także Dom Zdrojowy - Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa, który jest jednym z najpopularniejszych kurortów w Polsce. Miejsce to słynie przede wszystkim z unikalnych wód leczniczych, jak i z bogatej oferty zabiegów SPA.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Źródlana?

Przez miasto przebiega droga wojewódzka nr 361, która łączy wieś Radoniów z Mirskiem oraz droga wojewódzka nr 404, która zapewnia połączenie ze Świeradowem-Zdrojem i miejscowością Szewce. W mieście funkcjonuje również bezpłatna komunikacja miejska.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Źródlana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 703 metrów od inwestycji Apartamenty Źródlana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sienkiewicza - Eko.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Źródlana jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Rehabilitacji i Reumatologii „Goplana” w odległości 987 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Źródlana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 612 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 666 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 677 m znajduje się Delikatesy Centrum.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Źródlana w odległości 192 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 210 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 212 m znajduje się bieżnia / tor.

Data publikacji: 22.11.2018
Data aktualizacji: 28.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: