Kryształ Powiśla- Solec Residence

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Sawa Apartments

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence dostępnych jest 6 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
DC04
119,22 m²
Parter
DB11
1 015,64 m²
1
DD31
323,5 m²
3
DD51
183 m²
5
Ta oferta jest
obecnie zarezerwowana.
Powiadom mnie gdy oferta
wróci do sprzedaży
DC01
259,29 m²
Parter
DC03
323,84 m²
-

Opis Inwestycji

SOLEC RESIDANCEBiurowiec Solec Residence to najbardziej prestiżowa inwestycja w portfolio firmy. Biurowiec jest zlokalizowany tylko 1100 metrów od Giełdy Papierów Wartościowych, 1600 metrów od Śródmieścia Południowego koncentrującego urzędy centralne i 2400 metrów od stołecznego „City” z jego życiem biznesowym i finansowym. Do lokali będzie można wejść bezpośrednio z poziomu ulicy oraz z otwartego dla wszystkich wewnętrznego patio. Ten kameralny plac, umiejscowiony od strony ulicy Solec, zostanie połączony z Wisłostradą przejściem, dzięki czemu możliwa będzie swobodna komunikacja pomiędzy Powiślem, a nadrzecznymi bulwarami. Dodatkowym atutem jest to, że Solec Residance jest świetnie skomunikowany z resztą miasta.Część komercyjna Solec Residence zajmie 7 kondygnacji. Budynek D, który przeznaczony jest na biura, oddzielony jest od części mieszkalnej. Deweloper zadbał o osobne ciągi komunikacyjne – dla pracowników i odwiedzających przewidziano niezależne wejście z dwiema cichobieżnymi windami, recepcją i całodobową usługą concierge. W parkingu podziemnym 159 miejsc postojowych zostało zarezerwowanych dla firm, które znajdą tu swoją siedzibę. Dodatkowym udogodnieniem dla przyszłych właścicieli biur będą trzy bezpłatne samochody elektryczne z których nieodpłatnie będą mogli korzystać właściciele biur natomiast w samym budynku znajdziemy, także stację ładowania pojazdów. Oprócz biur, w kompleksie zaplanowano również miejsce na wysokiej klasy punkty handlowe i usługowe.Biurowa część luksusowego kompleksu apartamentowego Solec Residence oferuje znacznie więcej niż standardowe centrum biznesu. Przede wszystkim dlatego, że najwyższą jakość łączy z kameralną atmosferą niewielkich przestrzeni!osobny 7-kondygnacyjny budynek biurowypowierzchnie biurowe klasy Ametraż od 73 do 1015 m2całodobowa recepcja:1. przywita Twoich gości i skieruje do odpowiedniego lokalu2. będzie wizytówką każdego biura, kancelarii czy gabinetuusługa conciergegwarancja komfortu dzięki osobnym wejściom do części biurowych i mieszkalnychdwie cichobieżne windystacja ładowania pojazdów elektrycznych

Inwestycja Kryształ Powiśla- Solec Residence znajduje się na Solcu, ul. Solec 18/20 (1.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Sawa Apartments.

Inwestycja Kryształ Powiśla- Solec Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 9 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 7 kondygnacji naziemnych oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence pozostało na sprzedaż 6 lokali użytkowych o powierzchniach od 119 do 1016 metrów kwadratowych.

Deweloper Sawa Apartments przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 9 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu, odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi concierge, internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 6 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 119 do 1016 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

W odległości 150 metrów od inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny SOLEC 02.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Kryształ Powiśla- Solec Residence znajduje się 76 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 5 "Wesoła Piątka" w odległości 200m, Przedszkole nr 44 w odległości 300m, Przedszkole nr 12 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się ORTOTECH, w odległości 200 m znajduje się Sanitas. Praktyka lekarska. Ginekologia, położnictwo. Bramski W., w odległości 250 m znajduje się Boksa-Starzyńska Jadwiga, lek. med. Porady lekarskie w zakresie okulistyki.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się Przekąski u Romana, w odległości 200 m znajduje się Muzeum Azji i Pacyfiku, w odległości 250 m znajduje się Wypożyczalnia dla Dorosłych i Młodzieży nr 5.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 400 m znajduje się Park J. Porazińskiej, w odległości 450 m znajduje się Skwer M. Iringha, w odległości 600 m znajduje się City Tenis Club.

Data publikacji: 15.02.2016

Data aktualizacji: 02.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie