Górczyńska 46

- Mieszkania wykończone POD KLUCZ

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezSAP-Property Sp. z o.o.

Ceny od: 6 500 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Górczyńska 46 dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
1
340,65 m²
Parter
5
65,24 m²
Parter

Opis Inwestycji

GÓRCZYŃSKA 46 to elegancki i nowoczesny budynek, zaprojektowany przede wszystkim z myślą o rodzinach z dziećmi.11 kondygnacji naziemnych, w których zlokalizowanych zostało 113 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 44 dwupokojowe do 144m2 pięciopokojowe w większości posiadających balkony, tarasy lub loggie. Wielkość mieszkań i ich funkcjonalność zostały tak zróżnicowane, aby jak najbardziej odpowiadać wymaganiom Klientów.Na dwóch kondygnacjach podziemnych zlokalizowane są miejsca postojowe i komórki lokatorskie.Dla wygody mieszkańców w budynku przewidziano m. in.- na parterze żłobek oraz przedszkole 360m2 z ogródkiem;- ochrona;- profesjonalny monitoring całego budynku i otoczenia;- przestronny reprezentacyjny hol wejściowy;- eleganckie, przeszklone wewnętrzne atrium, pozwalające na doświetlenie naturalnym światłem większość powierzchni wspólnych w budynku;- teren zielony pozostający do wyłącznej dyspozycji mieszkańców budynku;- Klub Mieszkańca, duże pomieszczenie, które pozostanie do dyspozycji mieszkańców, zlokalizowane na ostatnim piętrze, z własnym tarasem widokowym. Zaproś znajomych na wyjątkowe urodziny!;- pomieszczenia dla wózków i rowerów;- nowoczesna instalacja teletechniczna z pełnym okablowaniem w tym światłowody;Lokalizacja GÓRCZYŃSKIEJ 46 w otoczeniu osiedla mieszkaniowego zapewnia mieszkańcom łatwy dostęp do całej sieci instytucji handlowych, usługowych i edukacyjnych. Dojazd do centrum miasta autobusami i tramwajami trwa ok. 10min.BUDYNEK JUŻ GOTOWYKUPUJĄCY ZWOLNIONY Z PODATKU 2% PCC.

Inwestycja Górczyńska 46 znajduje się na Górczynie, ul. Górczyńska 46 (3.5 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera SAP-Property Sp. z o.o..

Inwestycja Górczyńska 46 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Aktualnie w inwestycji Górczyńska 46 pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 65 do 341 metrów kwadratowych w cenie od 6 500 zł za metr kwadratowy.

Deweloper SAP-Property Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 12 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
wykończenie pod klucz
Stolarka okienna
PVC
Drzwi zewnętrzne
antywłamaniowe
Balkony
balkon/loggia/taras
Posadzka
panele lub parkiet drewniany
Ściany
pod klucz
Sufity
pod klucz
Parapety wewnętrzne
PVC
Instalacje
domofon RTV, telefoniczna w każdym pokoju światłowód
Ogrzewanie
miejskie
Wyposażenie łazienki
pod klucz
Wyposażenie kuchni
zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem AGD
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, przystosowane dla niepełnosprawnych, plac zabaw, ochrona całodobowa, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 65 do 341 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 424 000 do 3 530 070 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 500 do 8 425 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Górczyńska 46

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

W odległości 500 metrów od inwestycji Górczyńska 46 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Sielska (1:SIEL92).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Górczyńska 46 znajduje się 38 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 90 w odległości 550m, JACEK I AGATKA. ŻŁOBEK. FILIA w odległości 550m, Wyższa Szkoła Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Pod Jemiołą Sp.J. Apteka. Leki recepturowe, w odległości 500 m znajduje się POD NIEDŹWIEDZIEM. S.J. APTEKA. GÓRCZYŃSKA, w odległości 600 m znajduje się SONOL SP. Z O.O..

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Pizzeria Bene, w odległości 500 m znajduje się PKO BP, w odległości 500 m znajduje się Retro Pizzeria.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się STSPORT SP. Z O.O., w odległości 350 m znajduje się Poznańskie Stowarzyszenie Aikido Nishio, w odległości 550 m znajduje się ZDROWY STYL. MAŁECKA M..

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 22.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie