Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Szklarska Village

Ta oferta bierze udział w konkursie

Apartamenty na sprzedaż ul. Muzealna, oferowane bezpośrednio przez

Sagaris Constructions Sp. z o.o.

Szklarska Poręba, ul. Muzealna

Szklarska VillageSzklarska Village

8 zdjęć

Szklarska Village
Szklarska Village
Szklarska Village
Szklarska Village
konkurs - wygraj 100000zł na dobry start

Termin oddania

1 kw. 2025

Powierzchnie

31 - 58/m2

Przedział pokoi

1 - 3

Kondygnacje

3

Budynki

5

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Szklarska Poręba Średnia - 272 m

Przystanek Autobusowy - 686 m

Dojazd do centrum: pokaż

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

6 kawiarni i restauracji, 1 sklep, 6 obiektów sportowych, 5 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 5 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 60 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

kotłownia gazowa, grzejniki

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Powierzchnie dodatkowe:

balkon, taras

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne (60 miejsc)

Przyroda:

informacja u dewelopera

Typ nieruchomości:

Aktualna oferta

Dostępne apartamenty:

aktualnie dostępnych jest 19 apartamentów

Powierzchnie apartamentów:

od 31 do 58 m²

Liczba pokoi:

dostępne są apartamenty 1, 2, 3-pokojowe

Ceny apartamentów:

Opis płatności:

Informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

Informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Szklarska Village to kameralna inwestycja, łącząca nowoczesne budownictwo z tradycyjnym górskim klimatem. Zlokalizowana w zielonej, cichej okolicy z widokiem na Szrenicę.

Naszym głównym założeniem jest stworzyć dla Państwa miejsce wypoczynku i obcowania z naturą. To idealne miejsce dla miłośników przyrody ceniących sobie spokój, bliskość gór i lasów. Aktualnie w budowie są 4 pierwsze budynki (numery 1, 3 i 4/5), których odbiory planowane są na 1 kwartał 2025r.

Inwestycja będzie składać się z pięciu górskich domków, nawiązujących wizualnie do tradycyjnej architektury w tym rejonie Polski. Budynki zostaną wykończone naturalnymi materiałami, a spadzisty dach pokryty ceramicznymi dachówkami doda całości niepowtarzanego klimatu. Przestronne tarasy oraz balkony z widokiem na góry, to przestrzeń, w której zaznasz odpoczynku, relaksu i zapomnisz o codziennych troskach. Dla komfortu i bezpieczeństwa zainstalujemy inteligentne zamki do drzwi, którymi możesz sterować za pomocą smartfona.

Inwestycja Szklarska Village, składa się z 45 mieszkań (VAT 8%) i 14 apartamentów turystycznych (VAT 23%), o powierzchni od 25 m2 do 57 m2. Klimatyczne budynki będą miały trzy kondygnację i zostaną wybudowane na różnych wysokościach terenu, utrzymując inwestycję w górskim klimacie. Oferujemy do wyboru mieszkania i lokale o zróżnicowanej wystawie na wszystkie strony świata. Na terenie działki wyodrębnimy strefę parkingową z możliwością zakupy miejsca postojowego dla przyszłych właścicieli. Najmłodsi goście spędzą czas na naszym placu zbaw i widokiem na piękne krajobrazy.

Szklarska Village położona jest w bliskim sąsiedztwie górskich lasów z panoramą Karkonoszy. Od Złotego Widoku dzieli nas 20 minut spacerem. Miłośnicy przyrody docenią okolicę, która oferuję zachwycające szlaki górskie, malownicze widoki i trasy rowerowe. Ilość ścieżek spacerowych oraz punktów rozpoczynających dłuższe górskie wędrówki to szeroki wachlarz wyborów dla samotnych spacerów i wypadów z rodziną. W sąsiedztwie górski klimat i natura została połączona z parkiem edukacji i rozrywki dla osób w różnym wieku – DINO PARK. Mnóstwo atrakcji jakie ofertuje to miejsce i niepowtarzalny klimat w jaki jest wpisane, sprawią że każdy znajdzie tu coś dla siebie i spędzi niezapomniane chwile z rodziną.

Ciekawostką jest, że na tej samej wysokości i zaledwie 1 km w linii prostej, położone jest dawne Sanatorium Chorób Płuc. Niemieccy lekarze wskazali to miejsce jako bardziej korzystne dla pacjentów niż alpejskie Davos, ze względu na łagodniejszy klimat i większą ilość słonecznych dni.

Inwestycja Szklarska Village znajduje się w Szklarskiej-Porębie, ul. Muzealna (6.1 km od centrum Szklarskiej Poręby), jest realizowana przez Sagaris Constructions Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 60 nowych apartamentów znajdujących się w 5 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Szklarska Village w sprzedaży jest 19 nowych apartamentów o powierzchni od 31 do 58 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Sagaris Constructions Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne (60 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Szklarska Poręba to miasto i gmina w województwie dolnośląskim, w powiecie jeleniogórskim. Prawa miejskie otrzymała 31 grudnia 1959 roku. Historycznie leży na Dolnym Śląsku. Miasto jest ośrodkiem sportów zimowych, gdyż pokrywa śnieżna zalega tu średnio przez 110 dni w roku. Centrum narciarstwa zjazdowego stanowi masyw Szrenicy. W Górach Izerskich, w rejonie Jakuszyc, dominują narciarze biegowi.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Szklarska Village?

Do Szklarskiej Poręby można dojechać z różnych miast Polski m.in. z Wrocławia, Jeleniej Góry, Warszawy, Poznania czy Gdyni. W lipcu 2010 roku ze Szklarskiej Poręby uruchomiono kolej do Korenova przez Jakuszyce i Harrachov. Jest to odnowiona trasa Kolei Izerskiej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szklarska Village mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 272 metrów od inwestycji Szklarska Village znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szklarska Poręba Średnia.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szklarska Village składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 679 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szklarska Village w odległości 451 m znajduje się boisko / kort, w odległości 497 m znajduje się boisko / kort, w odległości 516 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 03.10.2023
Data aktualizacji: 03.06.2024
Sagaris Constructions Sp. z o.o. logo

Sagaris Constructions Sp. z o.o.

Adres biura sprzedaży:

ul. Rzeźnicza 28-31 50-130 Wrocław

Oferty, które mogą Cię zainteresować

 • Nagrody i wyróżnienia

  Nagroda Forbes 2022
  Nagroda Forbes 2021
  Nagroda Digital Excellence Awards 2022
  Nagroda Laur Klienta 2023
  Nagroda Dobry Pracodawca 2023
  Nagroda Gazele Biznesu 2023