Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Domy na Wzgórzu
Saganowski Investments Sp. z o.o. - domy na sprzedaż

Oferta archiwalna

gdański, Straszyn, ul. Jana Kasprowicza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Domy na WzgórzuOsiedle Domy na Wzgórzu

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 20 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Domy na Wzgórzu to osiedle 25 kameralnych domków w zabudowie szeregowej. Domy mają powierzchnię 150m2, posiadają kuchnię z jadalnią, salon, 2 łazienki i 4 pokoje na piętrze. Każdy dom ma własny ogród, garaż i pomieszczenie gospodarcze.

Domy na Wzgórzu w Straszynie, koło Gdańska, są idealnie rozlokowane względem stron świata. Kuchnia umieszczona jest od strony północnej, natomiast salon, taras i ogród znajdują się od strony południowej. Gwarantuje to doskonałe naświetlenie przez cały rok i możliwość cieszenia się zachodami słońca wprost z leżaka we własnym ogrodzie.

Na dachu, po stronie południowej zainstalowane są kolektory słoneczne, które dodatkowo ogrzewają wodę użytkową. Dzięki temu ekologicznemu rozwiązaniu oszczędzisz na gazie, zarówno w sezonie letnim, jak i zimowym.

Osiedle domków szeregowych – Domy na Wzgórzu koło Gdańska zostało zaprojektowane z myślą o rodzinach posiadających małe dzieci. Tam, gdzie to możliwe udostępniliśmy dodatkowe powierzchnie użytkowe do wykorzystania na składzik na zabawki, rowerki i wózki (pomieszczenie pod tarasem), lub strych (możliwość adaptacji na pokój do zabaw dla dzieci).

Całkowita powierzchnia użytkowa każdego domu to 150m2, z czego powierzchnia mieszkalna (liczona bez garażu i kotłowni) stanowi 127m2 – 59m2 na parterze i 68m2 na piętrze. Dodatkowa powierzchnia, którą przekazujemy klientom absolutnie GRATIS to strych o powierzchni 50m2 oraz piwniczka pod tarasem o powierzchni 20m2.

Powierzchnia działki, waha się w zależoności od wybranego domu i wynosi od 285m2 do 429m2 – dla domów skrajnych.

Inwestycja Osiedle Domy na Wzgórzu znajduje się w Straszynie, ul. Jana Kasprowicza (2.2 km od Gdańska), została zrealizowana przez Saganowski Investments Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Domy na Wzgórzu została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Domy na Wzgórzu nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Osiedle Domy na Wzgórzu deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023