Metro Targówek

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez RSM Praga

Ceny od: 9 500 zł/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Metro Targówek dostępnych jest 7 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
U1
453,31 m²
Parter
10 000 zł/m²
U2
421,52 m²
Parter
10 000 zł/m²
U3
94,37 m²
Parter
11 000 zł/m²
U4
94,37 m²
Parter
11 000 zł/m²
B1
571,97 m²
Parter
9 500 zł/m²
B2
240,89 m²
Parter
10 500 zł/m²
Biuro coworkingowe B1+B2
812,86 m²
Parter

Opis Inwestycji

Inwestycja składa się z jednego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami usługowo-biurowymi oraz dwoma garażami na kondygnacji „1” i „-1”. Bryła budynku o zróżnicowanej wysokości od siedmiu do dziewięciu kondygnacji naziemnych w kształcie litery „C”, z otwarciem na stronę południowo-zachodnią i z jedną kondygnacją podziemną. W budynku znajdować się będzie 92 mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach od 30,64 m2 do 101,85 m2 Do wszystkich mieszkań przylegać będą loggie lub tarasy. Na każdej z pięciu klatek schodowych znajdować się będzie od 2 do 4 mieszkań na każdym piętrze. Wszystkie sekcje klatkowe wyposażone są w dźwigi osobowe, bezpośrednio skomunikowane z garażami. Na dachu części południowej, nad kondygnacją „1” zaprojektowano plac zabaw dla dzieci i tereny zielone.Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Inwestycja Metro Targówek znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Ossowskiego 11 (5.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera RSM Praga.

Inwestycja Metro Targówek została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Metro Targówek pozostało na sprzedaż 7 lokali użytkowych o powierzchniach od 94 do 813 metrów kwadratowych w cenie od 9 500 zł za metr kwadratowy.

Deweloper RSM Praga przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 305 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Cena 1 miejsca postojowego od 30 000,00 zł.
Udogodnienia: monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 7 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 94 do 813 m2.
Ceny lokali użytkowych:
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 9 500 do 11 000 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Metro Targówek

Ulica Ossowskiego jest doskonale połączona z pozostałą częścią miasta, dlatego poruszanie się komunikacją miejską i metrem nie stanowi najmniejszego problemu. W zaledwie dwie minuty można się dostać do nowobudowanej stacji Metro Targówek. Do dyspozycji pozostaje dodatkowo sześć autobusów dziennych i dwie linie nocne, a dotarcie samochodem na druga stronę Wisły zajmuje 12 minut.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które w przyszłości ma uzupełnić metro (z 3 stacjami w obrębie dzielnicy). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

W odległości 50 metrów od inwestycji Metro Targówek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny WITEBSKA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Metro Targówek znajdują się 84 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 150 w odległości 100m, Przedszkole Nr 7 w odległości 150m, Żłobek Nr 96 w odległości 150m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Optyk WM Optometrysta, w odległości 150 m znajduje się Miła s.c. Apteka. Fac-Kozicka J., w odległości 150 m znajduje się Vita.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 300 m znajduje się Kościół Chrystusa Króla, w odległości 900 m znajduje się Kościół pw. Matki Bożej Częstochowskiej i Parafia rzymskokatolicka św. Wincentego à Paulo, w odległości 950 m znajduje się Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy Dzielnicy Praga-Północ. Wypożyczalnia nr 6.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Hala Sportowa , w odległości 300 m znajduje się Targówek Dzielnicowy K.S., w odległości 400 m znajduje się Skwer Stefana Wiecheckiego-Wiecha.

Data publikacji: 19.03.2019

Data aktualizacji: 11.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie