Metro Targówek

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Ossowskiego, oferowane bezpośrednio przez RSM Praga

Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Ossowskiego 11
Metro Targówek

2 zdjęcia

Metro Targówek

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Metro Targówek dostępnych jest 8 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
14
52,65 m²
Parter
7
158,65 m²
1
8
68,2 m²
1
9
83,63 m²
1
10
68,07 m²
1
11
47,73 m²
1
U4+ Ipiętro
94,37 m²
Parter
U3 + Ipiętro
94,37 m²
Parter

Opis Inwestycji

Inwestycja składa się z jednego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami usługowo-biurowymi oraz dwoma garażami na kondygnacji „1” i „-1”. Bryła budynku o zróżnicowanej wysokości od siedmiu do dziewięciu kondygnacji naziemnych w kształcie litery „C”, z otwarciem na stronę południowo-zachodnią i z jedną kondygnacją podziemną. W budynku znajdować się będzie 92 mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach od 30,64 m2 do 101,85 m2 Do wszystkich mieszkań przylegać będą loggie lub tarasy. Na każdej z pięciu klatek schodowych znajdować się będzie od 2 do 4 mieszkań na każdym piętrze. Wszystkie sekcje klatkowe wyposażone są w dźwigi osobowe, bezpośrednio skomunikowane z garażami. Na dachu części południowej, nad kondygnacją „1” zaprojektowano plac zabaw dla dzieci i tereny zielone.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Inwestycja Metro Targówek znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Ossowskiego 11 (5.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez RSM Praga.

Inwestycja Metro Targówek została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Metro Targówek w sprzedaży jest 8 nowych lokali użytkowych o powierzchni od 48 do 159 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli RSM Praga przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 305 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne w cenie 30 000 zł.
Udogodnienia:
monitoring, przystosowane dla niepełnosprawnych, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępnych jest 8 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:
od 48 do 159 m².
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ulica Ossowskiego jest doskonale połączona z pozostałą częścią miasta, dlatego poruszanie się komunikacją miejską i metrem nie stanowi najmniejszego problemu. W zaledwie dwie minuty można się dostać do nowobudowanej stacji Metro Targówek. Do dyspozycji pozostaje dodatkowo sześć autobusów dziennych i dwie linie nocne, a dotarcie samochodem na druga stronę Wisły zajmuje 12 minut.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Metro Targówek?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Metro Targówek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Metro Targówek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Metro Targówek Mieszkaniowy 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Metro Targówek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Metro Targówek znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 150 "Przystanek Uśmiech" w odległości 130 m, Przedszkole nr 94 "Kraina Słonecznych Marzeń" w odległości 180 m, CXXXVII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 350 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Metro Targówek w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się Hala sportowa.

Data publikacji: 19.03.2019
Data aktualizacji: 14.09.2021
RSM Praga logo

RSM Praga

Biuro sprzedaży

OPIEKUN INWESTYCJI

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Białostocka 11, 03-748 Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

  • Poniedziałek: 08:00 - 18:00
  • Wtorek: 08:00 - 16:00
  • Środa: 08:00 - 16:00
  • Czwartek: 08:00 - 16:00
  • Piątek: 08:00 - 14:00

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: