Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Metro Targówek

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Ossowskiego, oferowane bezpośrednio przez

RSM Praga

Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Ossowskiego 11

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Metro TargówekMetro Targówek

2 zdjęcia

Metro Targówek

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 7 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 305 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne w cenie 30 000 zł

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Inwestycja składa się z jednego budynku mieszkalnego wielorodzinnego z lokalami usługowo-biurowymi oraz dwoma garażami na kondygnacji „1” i „-1”. Bryła budynku o zróżnicowanej wysokości od siedmiu do dziewięciu kondygnacji naziemnych w kształcie litery „C”, z otwarciem na stronę południowo-zachodnią i z jedną kondygnacją podziemną. W budynku znajdować się będzie 92 mieszkania o zróżnicowanych powierzchniach od 30,64 m2 do 101,85 m2 Do wszystkich mieszkań przylegać będą loggie lub tarasy. Na każdej z pięciu klatek schodowych znajdować się będzie od 2 do 4 mieszkań na każdym piętrze. Wszystkie sekcje klatkowe wyposażone są w dźwigi osobowe, bezpośrednio skomunikowane z garażami. Na dachu części południowej, nad kondygnacją „1” zaprojektowano plac zabaw dla dzieci i tereny zielone.

Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny, nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par. 1 Kodeksu Cywilnego.

Inwestycja Metro Targówek znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Ossowskiego 11 (5.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez RSM Praga.

Inwestycja Metro Targówek została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Metro Targówek nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli RSM Praga przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Ulica Ossowskiego jest doskonale połączona z pozostałą częścią miasta, dlatego poruszanie się komunikacją miejską i metrem nie stanowi najmniejszego problemu. W zaledwie dwie minuty można się dostać do nowobudowanej stacji Metro Targówek. Do dyspozycji pozostaje dodatkowo sześć autobusów dziennych i dwie linie nocne, a dotarcie samochodem na druga stronę Wisły zajmuje 12 minut.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Metro Targówek?

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Metro Targówek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 199 metrów od inwestycji Metro Targówek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Targówek Mieszkaniowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Metro Targówek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Metro Targówek znajdują się 42 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 150 "Przystanek Uśmiech" w odległości 106 m, przedszkole w odległości 109 m, Żłobek nr 44 w odległości 125 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Metro Targówek jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Foxdent w odległości 535 m, Jaro-Dent w odległości 619 m, Przychodnia Remiszewska w odległości 675 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Metro Targówek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 27 m znajduje się Putka, w odległości 39 m znajduje się Żabka, w odległości 40 m znajduje się SPC.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Metro Targówek w odległości 123 m znajduje się boisko / kort, w odległości 245 m znajduje się boisko / kort, w odległości 318 m znajduje się DKP Targówek.

Data publikacji: 19.03.2019
Data aktualizacji: 11.05.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023