Royal Studios Smart Apartments

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Royal Investment Sp. z o.o. Sp. k.

Ceny od: 8 241 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Royal Studios Smart Apartments dostępne są 3 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
59 m2
Parter
489 927 zł8 241 zł/m²
39 m2
Parter
318 267 zł8 247 zł/m²
72 m2
Parter
589 726 zł8 241 zł/m²

Opis Inwestycji

MIKRO APARTAMENTY - WŁASNOŚCIOWE LOKALE AKADEMICKIE typu SMART to innowacja na miarę XXI wieku: małe, inteligentnie zaprojektowane bezpośrednio graniczące z Politechniką Śląską są idealnym rozwiązaniem dla osób młodych i dynamicznych. Royal Studios Gliwice to trzy 8 - kondygnacyjne nowoczesne budynki wykonane z bardzo wysokiej jakości materiałów. Program użytkowy przewiduje łącznie 312 lokali o powierzchniach od ok. 15 do 25 m2 oraz 3 lokale usługowe o powierzchniach ok. 50 m2 każdy. Budynki wyposażone będą w nowoczesne windy komunikujące wszystkie kondygnacje, włącznie z garażem podziemnym, co zapewni wyjątkową wygodę wszystkim użytkownikom lokali, również osobom niepełnosprawnym.Oferowane Mikro Apartamenty są budowane w podwyższonym standardzie wykończenia deweloperskiego – wyposażone będą m.in. we wszystkie instalacje wewnętrzne, włącznie z grzejnikami, TV/SAT, Internet, wysokiej jakości tynki i wylewki oraz wykończone balkony. Budynki zaprojektowane są w nowoczesnych technologiach zapewniających klientom wyjątkowy komfort użytkowania. Poprzez zastosowanie wysoko energooszczędnych materiałów elewacyjnych zapewnione będą niezwykle niskie koszty eksploatacji.Deweloper Royal Investment kładzie duży nacisk na estetykę i unikatowość zastosowanych materiałów wykończeniowych w częściach wspólnych budynku, przez co zapewnia użytkownikom komfort i luksus korzystania z obiektu.Wszystkie lokale parterowe posiadają tarasy wykonane z wysokiej jakości płyt tarasowych oraz ogrody do wyłącznego korzystania przez ich właścicieli. Wykończenie ogrodów przygotowane zostanie z dbałością o szczegóły małej architektury - projekt i wykonanie nasadzeń unikatowej roślinności zostanie zlecony profesjonalnej firmie ogrodniczej. Royal Investment zapewnia również pielęgnację ogrodów przez 1-szy sezon letni i zabezpieczenie roślin na okres zimowy.Royal Investment proponuje swoim Klientom wykończenie lokali pod klucz we współpracy z profesjonalnymi firmami specjalizującymi się w pracach wykończeniowych. Dodatkowo, aby poprawić komfort użytkowania Inwestycja będzie posiadać monitoring całodobowy z opcją nagrywania oraz recepcję z ochroną.Cechy które nas wyróżniają:• Nowoczesna i elegancka architektura oraz wysublimowany klimat apartamentowca „Royal Studios”• Pralnio - suszarnie do dyspozycji użytkowników• Monitoring całą dobę wraz z recepcją i ochroną• Podwyższony standard wykończenia deweloperskiego, w tym silikonowe samo oczyszczające się i najtrwalsze tynki zewnętrzne, wszystkie instalacje wewnętrzne, grzejniki, TV/SAT, Internet• Wysokiej klasy tynki oraz wylewki• Wyszukany komfort użytkowania przy jednoczesnej wysokiej energooszczędności• Eleganckie wykończenie klatek schodowych i korytarzy• Nowoczesne windy komunikacyjne• Profesjonalne zagospodarowanie terenu wokół budynku, nasadzenia i pielęgnacja terenów zielonych przez profesjonalną firmę ogrodniczą.

Inwestycja Royal Studios Smart Apartments znajduje się w Gliwicach, ul. Pszczyńska 51 (0.8 km od centrum Gliwic), jest realizowana przez dewelopera Royal Investment Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Royal Studios Smart Apartments jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 3 budynkach posiadających 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 podziemną.

Aktualnie w inwestycji Royal Studios Smart Apartments pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 39 do 72 metrów kwadratowych w cenie od 8 241 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Royal Investment Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony,wykończenie pod klucz.
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 39 do 72 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 318 267 do 589 726 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 8 241 do 8 247 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Royal Studios Smart Apartments

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

W odległości 150 metrów od inwestycji Royal Studios Smart Apartments znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Gliwice Komag.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Royal Studios Smart Apartments znajduje się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa FILOMATA w odległości 250m, Przedszkole Miejskie Nr 20 w odległości 400m, Szkoła Podstawowa Nr 5 w odległości 550m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 400 m znajduje się Przychodnia lekarska nr 3 przy KWK Gliwice, w odległości 900 m znajduje się Przychodnia Akademicka NZOZ, w odległości 1100 m znajduje się Poradnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 300 m znajduje się Kościół św. Michała Archanioła, w odległości 650 m znajduje się Politechnika Śląska Biblioteka Główna, w odległości 700 m znajduje się Kościół Katedralny p.w. św. Apostołów Piotra i Pawła.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 1200 m znajduje się Centrum Zdrowia i Urody, w odległości 1400 m znajduje się LORD4SPORT Salon Sprzętu Fitness, w odległości 1500 m znajduje się Stary Hangar Fitness & Wellness Club.

Data publikacji: 29.06.2018

Data aktualizacji: 14.12.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie