Osiedle Zdrowa - Etap IV

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRobyg S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 44 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zora 2(0.3 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, al. Rzeczypospolitej (9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 500 netto/m2
  Zora 2
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 162 m2
  White Stone Development sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Nowoczesne osiedle Zdrowa w Wilanowie jest adresowane przede wszystkim do ludzi młodych i lubiących dynamiczny tryb życia.Specjalnie z myślą o tej grupie, zostały zaprojektowane w czteropiętrowych kamieniczkach, wygodne i funkcjonalne mieszkania, o metrażach skrojonych na kieszeń ludzi zaczynających samodzielny start w życiu.Bliskość terenów rekreacyjnych tj pole golfowe, stadnina koni, Park w Powsinie plus mnogość ścieżek rowerowych czyni tą lokalizację niepowtarzalnym miejscem dla ludzi ceniących aktywny wypoczynek.

Inwestycja Osiedle Zdrowa - Etap IV znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Zdrowa (9.1 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Robyg S.A..

Inwestycja Osiedle Zdrowa - Etap IV została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zdrowa - Etap IV pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 130 metrów kwadratowych.

Deweloper Robyg S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Zdrowa - Etap IV

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Zdrowa - Etap IV mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 320 metrów od inwestycji Osiedle Zdrowa - Etap IV znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Branickiego 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zdrowa - Etap IV znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Hero!Academy w odległości 100 m, Academy International Wilanów w odległości 220 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 358 w odległości 240 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Zdrowa - Etap IV jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Szpital Medicover w odległości 410 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Zdrowa - Etap IV składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Biedronka, w odległości 410 m znajduje się Fresh Market, w odległości 430 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zdrowa - Etap IV w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się "Orlik" w dzielnicy Wilanów.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 20.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie