Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki VII

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRobyg S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 45 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zora 2(0.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, al. Rzeczypospolitej (9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 500 netto/m2
  Zora 2
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 162 m2
  White Stone Development sp. z o.o.

Opis Inwestycji

To urzekające osiedle zostało zainspirowane królewską rezydencją Pałacu w Wilanowie i łączy w swej wyjątkowej architekturze piękno klasyki z najwyższą jakością nowoczesnych technologii budowlanych.Słoneczne i funkcjonalne apartamenty o wysokości 2,90 m, z ogromnymi oknami i przestronnymi tarasami lub balkonami zaspokoją gusta nawet najwybredniejszego klienta. Dbałość o szczegóły jest widoczna zarówno w bogato wykończonych częściach wspólnych budynku – marmurowe posadzki, lustra, monitoring i ochrona jak również we wnętrzach mieszkań wyposażonych w wideodomofony, rolety okienne (partery i ostatnie piętra). Penthausy na ostatnich piętrach otaczają ogromne tarasy, z których można podziwiać panoramę Warszawy.Budowa osiedla została zaplanowana w 10 etapach, z których 5 zostało już ukończone. W ofercie lokali przeważają apartamenty o powierzchni od 60 do 100 m2, a penthausy do 230m2.

Inwestycja Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki VII znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul. Klimczaka (8.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Robyg S.A..

Inwestycja Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki VII została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 187 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 3 do 4 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki VII pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Robyg S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 3 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 187 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki VII

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki VII mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki VII znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świątynia Opatrzności Bożej 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki VII znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Happy Preschool w odległości 200 m, WILANOWSKIE PRZEDSZKOLE w odległości 550 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki VII jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska dla Dzieci w odległości 330 m, Medicover w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki VII składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Prodotti Tipici Siciliani, w odległości 210 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki VII w odległości 270 m znajduje się Artis, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie