Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRobyg S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 44 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zora 2(0.4 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Wilanów, Błonia Wilanowskie, al. Rzeczypospolitej (9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 9 500 netto/m2
  Zora 2
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 162 m2
  White Stone Development sp. z o.o.

Opis Inwestycji

To urzekające osiedle zostało zainspirowane królewską rezydencją Pałacu w Wilanowie i łączy w swej wyjątkowej architekturze piękno klasyki z najwyższą jakością nowoczesnych technologii budowlanych.Słoneczne i funkcjonalne apartamenty o wysokości 2,90 m, z ogromnymi oknami i przestronnymi tarasami lub balkonami zaspokoją gusta nawet najwybredniejszego klienta. Dbałość o szczegóły jest widoczna zarówno w bogato wykończonych częściach wspólnych budynku – marmurowe posadzki, lustra, monitoring i ochrona jak również we wnętrzach mieszkań wyposażonych w wideodomofony, rolety okienne (partery i ostatnie piętra). Penthausy na ostatnich piętrach otaczają ogromne tarasy, z których można podziwiać panoramę Warszawy.Budowa osiedla została zaplanowana w 10 etapach, z których 5 zostało już ukończone. W ofercie lokali przeważają apartamenty o powierzchni od 60 do 100 m2, a penthausy do 230m2.

Inwestycja Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 znajduje się na Błoniach Wilanowskich, ul.Klimczaka (8.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Robyg S.A..

Inwestycja Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego znajdującego się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada od 5 do 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 135 metrów kwadratowych.

Deweloper Robyg S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 5 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10

Położona w południowej części Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie Wisły, ekskluzywna dzielnica Wilanów, to obszar ok. 37 km2, na którym dominuje efektowna zabudowa willowa i apartamentowa wkomponowana w niepowtarzalny pejzaż przyrody. Historyczna proweniencja dzielnicy, powstałej z inicjatywy Jana III Sobieskiego jako podmiejska rezydencja, stanowi o prestiżu miejsca, w którym zabytkową oraz luksusową architekturę otaczają ogrody, parki, rezerwaty przyrody oraz liczne zbiorniki wodne (m.in. jeden z najpiękniejszych ogrodów wodnych w Europie). Zaciszna i najrzadziej zaludniona spośród warszawskich dzielnic, stanowi od lat wymarzone miejsce wypoczynku, rekreacji, komfortowego życia oraz kontemplacji piękna natury i sztuki. Wilanów jest także przestrzenią intensywnego rozwoju: powstają tu nowoczesne osiedla mieszkaniowe, lokale biurowo-usługowe czy centra handlowe. Zaletę stanowią: dogodny dojazd do centrum za pomocą linii autobusowych oraz obecność głównej arterii miasta – Wisłostrady.

Komunikacja

Główna arteria – Wisłostrada, ulice o dużym znaczeniu lokalnym: ul. Jana III Sobieskiego i Al. Wilanowska oraz liczne połączenia autobusowe, umożliwiają dogodny dojazd z Wilanowa do centrum, a także do Konstancina i Piaseczna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 430 metrów od inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sarmacka 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Happy Preschool w odległości 110 m, NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE BABY ENGLISH ACADEMY w odległości 420 m, PUNKT PRZEDSZKOLNY BABY ENGLISH ACADEMY w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Medicover w odległości 360 m, Przychodnia Lekarska dla Dzieci w odległości 370 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 190 m znajduje się Prodotti Tipici Siciliani, w odległości 200 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki - 8 i 10 w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 270 m znajduje się Artis, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 04.07.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie