Zajezdnia Wrzeszcz - lokale użytkowe

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Robyg Grupa Deweloperska

Ceny od: 10 500 zł brutto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz - lokale użytkowe dostępnych jest 12 ofert

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
202 m2
Parter
81 m2
Parter
78 m2
Parter
157 m2
Parter
169 m2
Parter
182 m2
Parter
74 m2
Parter
50 m2
Parter
89 m2
Parter
99 m2
Parter
100 m2
Parter
141 m2
Parter

Opis Inwestycji

Osiedle Zajezdnia Wrzeszcz to nowa część Gdańska położona pomiędzy Wrzeszczem a Zaspą. Wyróżnia je lokalizacja blisko morza i centrum, industrialny styl, wysoki standard wykończenia materiałami szlachetnymi, innowacyjny system ROBYG SMART HOUSE, całodobowy monitoring oraz lobby z portierem. Zajezdnia Wrzeszcz to doskonała propozycja, która zadowoli zarówno aktywne, przedsiębiorcze osoby, jak i rodziny z dziećmi. Osiedle Zajezdnia Wrzeszcz to świetna propozycja również dla inwestorów. Na terenie osiedla znajdą się: sklepy, restauracje, place zabaw, zieleń zaprojektowana przez architekta, siłownia, ścieżki rowerowe, punkty naprawy rowerów.

Inwestycja Zajezdnia Wrzeszcz - lokale użytkowe znajduje się we Wrzeszczu, ul. Grudziądzka 6 (5 km od centrum Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Robyg Grupa Deweloperska.

Inwestycja Zajezdnia Wrzeszcz - lokale użytkowe jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz - lokale użytkowe pozostało na sprzedaż 12 lokali użytkowych o powierzchniach od 50 do 202 metrów kwadratowych w cenie od 10 500 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Robyg Grupa Deweloperska przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 14 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, recepcja, winda, rowerownia, sala fitness.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się morze.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępnych jest 12 lokali użytkowych.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 50 do 202 m2.
Ceny lokali użytkowych (brutto):
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 10 500 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz - lokale użytkowe

Plaża Blisko do centrum Sklepy Place zabaw, ścieżki rowerowe

Gdańsk Wrzeszcz to dzielnica o powierzchni 10 km kw położona pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, dzielnicą Aniołki, Zaspa i Letnica. Mieszka tu 50 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecina droga wojewódzka E472, linia kolejowa przy której mieści się stacja Gdańsk Wrzeszcz, która jest ważnym węzłem komunikacyjnym miasta i biegnąca do niej równolegle Aleja Zwycięstwa. Na terenie Wrzeszcza odpocząć można w Parku Jaśkowej Doliny i Parku Akademickim. Największą uczelnią w okolicy jest Politechnika Gdańska a najciekawsze zabytki to Cerkiew Prawosławna pw. Św. Mikołaja, Browar we Wrzeszczu czy Westerplatte, oddalone od granic Wrzeszcza o ok. 100 metrów. Gdański Wrzeszcz ma dobry dostęp do rzeki Martwa Wisła (ok. 100 metrów) a także Morza Bałtyckiego (500 m.). Największe galerie handlowe Wrzeszcza to CH Manhattan i Galeria Bałtycka, w których łącznie znajduje się ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Gdańsk Wrzeszcz to jedna z trzech największych stacji miasta, z której odjeżdżają zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie pociągi. Jeździ tędy też 8 linii tramwajowych i 12 autobusów. Komunikację samochodową ułatwia droga wojewódzka E472 biegnąca z zachodu na wschód Wrzeszcza.

W odległości 200 metrów od inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz - lokale użytkowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Grudziądzka.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Zajezdnia Wrzeszcz - lokale użytkowe znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Nasza Szkoła - Niepubliczna Szkoła Podstawowa z Przedszkolem w odległości 700m, Gimnazjum nr 12 im. Marii Skłodowskiej-Curie w odległości 800m, Szkoła Podstawowa nr 52 w odległości 850m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 650 m znajduje się Apteka Crategus Dbam o zdrowie, w odległości 850 m znajduje się Apteka Lotnia Dbam o zdrowie, w odległości 850 m znajduje się Nadmorskie Centrum Medyczne Sp. z o.o. - Administracja.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: w odległości 900 m znajduje się Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna Filia 18, w odległości 1050 m znajduje się Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Stanisława Biskupa Męczennika, w odległości 1300 m znajduje się Parafia rzymskokatolicka pw. Św. Krzyża.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 250 m znajduje się Gdański Klub Sportowy Gedania 1922 - sekcja piłki nożnej, w odległości 850 m znajduje się Fitness House Studio Magdalena Jedynak, w odległości 1150 m znajduje się BlueFit Centrum Fitness i Szkoleń.

Data publikacji: 10.04.2017

Data aktualizacji: 19.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie