Słoneczna Morena - lokale użytkowe

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRobyg Grupa Deweloperska

Ceny od: 9 840 zł brutto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Słoneczna Morena - lokale użytkowe dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
W2.0.06
88 m²
Parter
W2.0.09
186,64 m²
Parter

Opis Inwestycji

Osiedle Słoneczna Morena to inwestycja znajdująca się w prestiżowej dzielnicy Gdańska, ok. 10 minut od centrum. Na obszarze 13 ha powstanie wiele wariantów budynków począwszy od domów bliźniaczych, poprzez 4-kondygnacyjne wille miejskie, 5,6 i 7 kondygnacyjne domy wielorodzinne oraz dwa budynki 17 i 22 kondygnacyjne z których rozciągać się będzie piękny widok na Zatokę Gdańską. Na terenie osiedla znajdować się będą boisko sportowe oraz tereny zielone i rekreacyjne.

Inwestycja Słoneczna Morena - lokale użytkowe znajduje się na Pieckach-Migowo, ul. Piekarnicza 1 (3.8 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Robyg Grupa Deweloperska.

Inwestycja Słoneczna Morena - lokale użytkowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Słoneczna Morena - lokale użytkowe pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 88 do 187 metrów kwadratowych w cenie od 9 840 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Robyg Grupa Deweloperska przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 270 do 340 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Żelbetowa.
Dach
Stropodach odwrócony niewentylowany.
Elewacja
Tynk cienkowarstwowy mineralny malowany, na izolacji termicznej ze styropianu, lokalnie wykonane bonie.
Stolarka okienna
Okna i drzwi balkonowe z drewna, szklone szybami zespolonymi 2-szybowymi, częściowo zaopatrzone w nawiewniki okienne dla kompensacji powietrza wentylacyjnego zgodnie z normami.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe, wyposażone w: 1 zamek główny wielopunktowy, sztywny łańcuch, wizjer.
Balkony
Wyłożone gresem, wyposażone w balustrady stalowe ocynkowane malowane proszkowo z pochwytem ze stali nierdzewnej. Oddzielenia dwudzielnych balkonów wykonane w postaci ekranów ze szkła matowego na konstrukcji stalowej ocynkowanej malowanej proszkowo.
Posadzka
Szlichta cementowa na styropianie.
Ściany
Wykończenie ścian w pokojach tynkiem gipsowym III kategorii, malowane na biało. Wykończenie w łazienkach i WC nieszpachlowane.
Sufity
Wykończone tynkiem gipsowym III kategorii, malowane na biało.
Parapety zewnętrzne
Z blachy powlekanej.
Parapety wewnętrzne
Z konglomeratu marmurowego.
Instalacje
Instalacja elektryczna, instalacja c.o. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja RTV, instalacja telefoniczna, instalacja domofonowa
Ogrzewanie
Z sieci miejskiej.
Wentylacja
Mechaniczna.
Wyposażenie łazienki
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Wyposażenie kuchni
Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.
Rodzaj własności: odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, boisko.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 88 do 187 m2.
Ceny lokali użytkowych (brutto):
  • kształtują się na poziomie 865 920 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 9 840 zł/m².
Opis płatności:informacje podawane w biurze sprzedaży.
Warunki rezerwacji:możliwa bezpłatna rezerwacja do 3 dni.
Zabezpieczenie środków klienta:otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Słoneczna Morena - lokale użytkowe

Piecki-Migowo to dzielnica Gdańska o powierzchni nieco ponad 4 km kw i liczbie ludności 22 tys. Ta niewielka dzielnica położona jest w środkowej części Gdańska, pomiędzy dzielnicami Brętowo, Wrzeszcz Górny, Suchanino, Siedlce, Ujeścisko-Łostowice i Jasień. Znajdują się tu liczne zbiorniki wodne, m. in. Staw Pistolet i Wileńska. Znajduje się tu też Gdański Park Naukowo-Technologiczny, miejskie ogródki działkowe i spore tereny zielone. Największą arterią dzielnicy jest przecinająca ją na pół ul. Rakoczego z licznymi kawiarniami czy restauracjami. Znajdują się tu też liczne zabytki wojskowe z okresu II wojny światowej. W dzielnicy mieści się centrum handlowe Morena a także supermarket Tesco. Najbliższymi szkołami wyższymi są Gdański Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa a także Wyższa Szkoła Bankowa mieszczące się w odległości ok. 2 km od granicy dzielnicy. Dobry dojazd do innych dzielnic zapewniają trzy pętle autobusowe i kilkanaście linii autobusów przejeżdżających przez Piecki – Migowo.

Komunikacja

Na tutejszych trzech pętlach autobusowych zatrzymuje się 5 autobusów, a po dzielnicy kursuje kilkanaście autobusów miejskich. Przy ul. Rakoczego funkcjonuje przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej „Gdańsk Brętowo”.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczna Morena - lokale użytkowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Słoneczna Morena - lokale użytkowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piekarnicza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczna Morena - lokale użytkowe znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Studio Tańca Enzym w odległości 240 m, Przedszkole Niepubliczne My First Academy Towarzystawa Edukacyjnego Vizja w odległości 320 m, Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Gdańsku w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Słoneczna Morena - lokale użytkowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Intermedica Sp. z o. o. w odległości 180 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczna Morena - lokale użytkowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 320 m znajduje się Delikatesy Dominik, w odległości 410 m znajduje się Galeria Morena, w odległości 430 m znajduje się Szydłowski.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczna Morena - lokale użytkowe w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Calypso, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 02.06.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie