Słoneczna Morena - lokale użytkowe

Oferta archiwalna

Gdańsk, Piecki-Migowo, ul. Piekarnicza 1

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Słoneczna Morena - lokale użytkowe

6 zdjęć

Słoneczna Morena - lokale użytkowe
Słoneczna Morena - lokale użytkowe
Słoneczna Morena - lokale użytkowe
Słoneczna Morena - lokale użytkowe

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Havlove
  gotowe
  Ostatni lokal handlowo-usługowy w budynku nr 2 na Osiedlu Havlove, położony w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Gdańsk Chełm, przy Alei Vaclava Havla. Istnieje możliwość wynajmu lokalu lub jego zakupu. Zapraszamy do kontaktu z naszymi Doradcami po więcej szczegółów.Lokal usługowy o łącznej powierzchni 271,5 m2 znajduje się w budynku z dwiema kondygnacjami nadziemnymi, we fragmencie z antresolą.

  Osiedle Havlove

  od 7 872 zł/m2
  Al. Vaclava Havla , Chełm I Gdańsk Południe, Gdańsk(4 km od centrum)
  DOMESTA Sp. z o.o.

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw
 • boisko

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 270 do 340 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa.

Dach

Stropodach odwrócony niewentylowany.

Elewacja

Tynk cienkowarstwowy mineralny malowany, na izolacji termicznej ze styropianu, lokalnie wykonane bonie.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe z drewna, szklone szybami zespolonymi 2-szybowymi, częściowo zaopatrzone w nawiewniki okienne dla kompensacji powietrza wentylacyjnego zgodnie z normami.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe, wyposażone w: 1 zamek główny wielopunktowy, sztywny łańcuch, wizjer.

Balkony

Wyłożone gresem, wyposażone w balustrady stalowe ocynkowane malowane proszkowo z pochwytem ze stali nierdzewnej. Oddzielenia dwudzielnych balkonów wykonane w postaci ekranów ze szkła matowego na konstrukcji stalowej ocynkowanej malowanej proszkowo.

Posadzka

Szlichta cementowa na styropianie.

Ściany

Wykończenie ścian w pokojach tynkiem gipsowym III kategorii, malowane na biało. Wykończenie w łazienkach i WC nieszpachlowane.

Sufity

Wykończone tynkiem gipsowym III kategorii, malowane na biało.

Parapety zewnętrzne

Z blachy powlekanej.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu marmurowego.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o. instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja RTV, instalacja telefoniczna, instalacja domofonowa

Ogrzewanie

Z sieci miejskiej.

Wentylacja

Mechaniczna.

Wyposażenie łazienki

Doprowadzone instalacje bez białego montażu.

Wyposażenie kuchni

Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis Inwestycji

Osiedle Słoneczna Morena to inwestycja znajdująca się w prestiżowej dzielnicy Gdańska, ok. 10 minut od centrum. Na obszarze 13 ha powstanie wiele wariantów budynków począwszy od domów bliźniaczych, poprzez 4-kondygnacyjne wille miejskie, 5,6 i 7 kondygnacyjne domy wielorodzinne oraz dwa budynki 17 i 22 kondygnacyjne z których rozciągać się będzie piękny widok na Zatokę Gdańską. Na terenie osiedla znajdować się będą boisko sportowe oraz tereny zielone i rekreacyjne.

Inwestycja Słoneczna Morena - lokale użytkowe znajduje się na Pieckach-Migowo, ul. Piekarnicza 1 (3.8 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Robyg.

Inwestycja Słoneczna Morena - lokale użytkowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Słoneczna Morena - lokale użytkowe nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Robyg przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Piecki-Migowo to dzielnica Gdańska o powierzchni nieco ponad 4 km kw i liczbie ludności 22 tys. Ta niewielka dzielnica położona jest w środkowej części Gdańska, pomiędzy dzielnicami Brętowo, Wrzeszcz Górny, Suchanino, Siedlce, Ujeścisko-Łostowice i Jasień. Znajdują się tu liczne zbiorniki wodne, m. in. Staw Pistolet i Wileńska. Znajduje się tu też Gdański Park Naukowo-Technologiczny, miejskie ogródki działkowe i spore tereny zielone. Największą arterią dzielnicy jest przecinająca ją na pół ul. Rakoczego z licznymi kawiarniami czy restauracjami. Znajdują się tu też liczne zabytki wojskowe z okresu II wojny światowej. W dzielnicy mieści się centrum handlowe Morena a także supermarket Tesco. Najbliższymi szkołami wyższymi są Gdański Uniwersytet Medyczny, Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa a także Wyższa Szkoła Bankowa mieszczące się w odległości ok. 2 km od granicy dzielnicy. Dobry dojazd do innych dzielnic zapewniają trzy pętle autobusowe i kilkanaście linii autobusów przejeżdżających przez Piecki – Migowo.

Komunikacja

Na tutejszych trzech pętlach autobusowych zatrzymuje się 5 autobusów, a po dzielnicy kursuje kilkanaście autobusów miejskich. Przy ul. Rakoczego funkcjonuje przystanek Pomorskiej Kolei Metropolitalnej „Gdańsk Brętowo”.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Słoneczna Morena - lokale użytkowe?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Słoneczna Morena - lokale użytkowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Słoneczna Morena - lokale użytkowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piekarnicza.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Słoneczna Morena - lokale użytkowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczna Morena - lokale użytkowe znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Studio Tańca Enzym w odległości 240 m, Przedszkole Niepubliczne My First Academy Towarzystawa Edukacyjnego Vizja w odległości 320 m, Szkoła Podstawowa Towarzystwa Edukacyjnego Vizja w Gdańsku w odległości 320 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Słoneczna Morena - lokale użytkowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 450 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Słoneczna Morena - lokale użytkowe w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 430 m znajduje się Calypso, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 16.11.2020

Artykuły powiązane:

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Pieckach-Migowo

Oferty na Pieckach-Migowo

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: