Morenova R1

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRobyg Grupa Deweloperska

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Morenova R1 dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
R1.0U01
93,39 m²
Parter
R1.0U05
106,47 m²
Parter
R1.0U06
118,02 m²
Parter
R1.0U07
163,57 m²
Parter

Opis Inwestycji

Lokal usługowy o powierzchni 761,51m2 w doskonałej lokalizacji na Morenie.Idealna lokalizacja na otwarcie biznesu z możliwością dokupienia miejsc postojowych.Inwestycja jest wyśmienicie zlokalizowana –9 minut do centrum Gdańska i 10 minut do Trójmiejskiej Obwodnicy. W pobliżu znajduje się przestanek tramwajowy oraz autobusowy a także Centrum Handlowe, kino.

Inwestycja Morenova R1 znajduje się na Siedlcach, ul. Rakoczego (3.4 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera Robyg Grupa Deweloperska.

Inwestycja Morenova R1 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Morenova R1 pozostały na sprzedaż 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 93 do 164 metrów kwadratowych.

Deweloper Robyg Grupa Deweloperska przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, klub fitness, recepcja, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 93 do 164 m2.
Ceny lokali użytkowych (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Morenova R1

Gdańsk Siedlce to niewielka (2,65 km kw) dzielnica położona w środkowej części miasta, zamieszkana przez ok.14 tys. mieszkańców. Dominuje tu niska zabudowa mieszkalna – kamienice i nowoczesne osiedla a także charakterystyczne tzw. domy pruskie, z których najstarsze sięgają XVIII wieku. Nowoczesną zabudowę reprezentuje biurowiec Ka5 z 2008 roku. Przez dzielnicę przebiega linia tramwajowa a także ul. Kartuska – jedna z głównych arterii Gdańska, przy której można znaleźć większość kawiarni, restauracji i sklepów. Największe zabytki okolicy to kościół św. Franciszka i zespół młynów przy ul. Kartuskiej 213/215. Dzielnica posiada dwa własne licea, gimnazjum i dwie szkoły podstawowe. Działa tu też klub sportowy EX Siedlce Gdańsk i centrum sztuk walki. W odległości ok. 500 m od Siedlec znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny, Starówka, Multikino, CH Morena, Pasaż Chełmski czy Muzeum Narodowe.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy znajduje się pętla tramwajowa łącząca Siedlce z pozostałymi częściami miasta. Ul. Kartuska to główna arteria komunikacyjna, po której kursuje 15 autobusów miejskich (w tym 1 nocny) i autobusy podmiejskie. To również arteria łącząca Gdańsk z Kartuzami. Siedlce dzieli od lotniska im. Lecha Wałęsy ok. 7 km. W odległości ok. 500 m. znajduje się stacja PKP Gdańsk Główny.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Morenova R1 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 150 metrów od inwestycji Morenova R1 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Piekarnicza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Morenova R1 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Studio Tańca Enzym w odległości 290 m, Szkoła Podstawowa Be Montessori School Gdańsk w odległości 450 m, FILIA SSM UL. KARTUSKA w odległości 470 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Morenova R1 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Intermedica Sp. z o. o. w odległości 190 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Morenova R1 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Galeria Morena, w odległości 280 m znajduje się Szydłowski, w odległości 340 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Morenova R1 w odległości 170 m znajduje się Calypso, w odległości 300 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.01.2019

Data aktualizacji: 28.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie