Przy Szkolnej

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRicand House Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 364 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Domy przy Willowej(2.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż pruszkowski, Falenty Nowe, ul. Willowa (2.5 km od Warszawy)
  Domy przy Willowej
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 55
  Powierzchnia: 63 - 115 m2
  Liczba pokoi: 3 - 6
  Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.

Opis Inwestycji

Bardzo kameralny 4,5 kondygnacyjny budynek mieszkalny zlokalizowany jest w Centrum Raszyna przy ul. Szkolnej 11.Sąsiedztwo wartościowych zielonych terenów rekreacyjnych (Zespół Stawów Raszyńskich, Zabytkowy Park, Zespół Pałacowy w Falentach i Rezerwat Przyrody w Sękowinie) stwarza doskonałą możliwość odpoczynku i relaksu.Budynek został zaprojektowany z myślą o Państwa komforcie i wygodzie, jako budynek wielorodzinny 3 piętrowy z poddaszem użytkowym, lokalami usługowymi na parterze oraz podziemnym garażem. Różnorodność mieszkań: jednopoziomowe o pow. od 42 m2 do 73,5 m2 i dwupoziomowe o pow. od 80 m2 do 146 m2 (łącznie 23 mieszkania).Kompletna infrastruktura w postaci: miejsc parkingowych w podziemnym garażu, pomieszczenia na wózki i rowery oraz windy.

Inwestycja Przy Szkolnej znajduje się w Raszynie, ul. Szkolna 11 (1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ricand House Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Przy Szkolnej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 23 nowych mieszkań. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Przy Szkolnej pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ricand House Sp. z o.o. Sp. k. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 23 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Przy Szkolnej

Powiat pruszkowski to rejon usytuowany w środkowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Obszar powiatu o powierzchni ok. 246 km2 zajmują miasta: Pruszków, Piastów i Brwinów oraz gminy wiejskie: Michałowice, Nadarzyn i Raszyn. Zabudowa jest dość zróżnicowana: Brwinów to miasto-ogród z zabytkowymi willami i pałacami, w Pruszkowie występują domy jednorodzinne i niskie bloki, zaś w Piastowie – niskie bloki robotnicze i wielokondygnacyjne budynki. Tereny wiejskie to grunty orne i zabudowa jednorodzinna. Lasy, 3 rezerwaty przyrody oraz 11 parków tworzą zielony pejzaż okolicy. W gminach: Nadarzyn i Pruszków działa wiele zakładów produkcyjnych, w Piastowie rozwija się przemysł chemiczny, zaś w Jankach znajduje się, jedno z największych w Europie, centrów handlowych. Dojazd do Warszawy umożliwia komunikacja miejska kolejowa: SKM, Koleje Mazowieckie oraz WKD, a w przypadku Piastowa - strefowe linie autobusowe. Przez powiat przebiegają trasy: E67 i E77, autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Przez teren powiatu pruszkowskiego przebiega autostrada A2, 2 trasy europejskie: E67 i E77, a także 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). Do stolicy można dojechać liniami: Szybkiej Kolei Miejskiej, Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich, zaś z Piastowa – strefowymi liniami autobusowymi.

W odległości 300 metrów od inwestycji Przy Szkolnej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny STADION 02 (RASZYN).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Przy Szkolnej znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 142 w odległości 250m, Przedszkole Nr 17 w odległości 300m, Gimnazjum nr 1 w odległości 300m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m znajduje się Farmalek. Apteka, w odległości 150 m znajduje się Poradnia Stomatologiczna.Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota, w odległości 200 m znajduje się Na Rynku. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 750 m znajduje się Bakata Sp.j - Restauracja, w odległości 1350 m znajduje się Euronet, w odległości 1900 m znajduje się Media Markt Sp. z o.o..

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 300 m znajduje się Pływalnia Gminnego Ośrodka Sportu.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie