Przy Szkolnej

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Ricand House Sp. z o.o. Sp. k.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 488 mieszkań w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Domy przy Willowej (2,1 km dalej)

Inwestycja Domy przy Willowej znajduje się w Falentach Nowych, ul. Willowa (2,5 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.. Inwestycja Domy przy Willowej jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 151 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 73 do 115 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

pruszkowski, Falenty Nowe, ul. Willowa (2,5 km od Warszawy)
Ceny od: 4 781 zł/m2

Inwestycja polecana

Domy przy Willowej
 • Termin oddania: 2 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 44
 • Powierzchnia: 73 - 115 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 6
Novisa Development Sp. z o.o. Sp. J.
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Warszawa (4,3 km dalej)

Inwestycja Osiedle Warszawa znajduje się na Salomei, al. Jerozolimskie (7,5 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera ATAL S.A.. Inwestycja Osiedle Warszawa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 119 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 61 do 114 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Salomea, al. Jerozolimskie (7,5 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 6 700 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Warszawa
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 43
 • Powierzchnia: 61 - 114 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
ATAL S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Osiedle Warszawa etap II (4,4 km dalej)

Inwestycja Osiedle Warszawa etap II znajduje się na Salomei, al. Jerozolimskie (7,5 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera ATAL S.A.. Inwestycja Osiedle Warszawa etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 86 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 64 do 93 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Warszawa, Salomea, al. Jerozolimskie (7,5 km od centrum Warszawy)
Ceny od: 6 828 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Warszawa etap II
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba mieszkań: 40
 • Powierzchnia: 64 - 93 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
ATAL S.A.
Mieszkania spełniające kryteria

Bardzo kameralny 4,5 kondygnacyjny budynek mieszkalny zlokalizowany jest w Centrum Raszyna przy ul. Szkolnej 11.

Sąsiedztwo wartościowych zielonych terenów rekreacyjnych (Zespół Stawów Raszyńskich, Zabytkowy Park, Zespół Pałacowy w Falentach i Rezerwat Przyrody w Sękowinie) stwarza doskonałą możliwość odpoczynku i relaksu.

Budynek został zaprojektowany z myślą o Państwa komforcie i wygodzie, jako budynek wielorodzinny 3 piętrowy z poddaszem użytkowym, lokalami usługowymi na parterze oraz podziemnym garażem. Różnorodność mieszkań: jednopoziomowe o pow. od 42 m2 do 73,5 m2 i dwupoziomowe o pow. od 80 m2 do 146 m2 (łącznie 23 mieszkania).

Kompletna infrastruktura w postaci: miejsc parkingowych w podziemnym garażu, pomieszczenia na wózki i rowery oraz windy.

Inwestycja Przy Szkolnej znajduje się w Raszynie, ul. Szkolna 11 (1 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ricand House Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Przy Szkolnej została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.

Cały projekt składa się z 23 nowych mieszkań . Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Przy Szkolnej pozostało na sprzedaż 0 mieszkań .

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ricand House Sp. z o.o. Sp. k. nie przewidział miejsc postojowych.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 23 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: nie przewidziano
Miejsca postojowe: w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Przy Szkolnej

Powiat pruszkowski to rejon usytuowany w środkowo-zachodniej części województwa mazowieckiego. Obszar powiatu o powierzchni ok. 246 km2 zajmują miasta: Pruszków, Piastów i Brwinów oraz gminy wiejskie: Michałowice, Nadarzyn i Raszyn. Zabudowa jest dość zróżnicowana: Brwinów to miasto-ogród z zabytkowymi willami i pałacami, w Pruszkowie występują domy jednorodzinne i niskie bloki, zaś w Piastowie – niskie bloki robotnicze i wielokondygnacyjne budynki. Tereny wiejskie to grunty orne i zabudowa jednorodzinna. Lasy, 3 rezerwaty przyrody oraz 11 parków tworzą zielony pejzaż okolicy. W gminach: Nadarzyn i Pruszków działa wiele zakładów produkcyjnych, w Piastowie rozwija się przemysł chemiczny, zaś w Jankach znajduje się, jedno z największych w Europie, centrów handlowych. Dojazd do Warszawy umożliwia komunikacja miejska kolejowa: SKM, Koleje Mazowieckie, WKD, a w Pruszkowie i Piastowie – linie autobusowe. Przez powiat przebiegają trasy: E67 i E77, autostrada A2 oraz 3 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Przez teren powiatu pruszkowskiego przebiega autostrada A2, 2 trasy europejskie: E67 i E77, a także 3 drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Ożarów Mazowiecki), nr 718 (Pruszków – Borzęcin Duży) i nr 719 (Warszawa – Pruszków – Żyrardów). Powiat znajduje się w strefie komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej, toteż do stolicy można dojechać liniami: Szybkiej Kolei Miejskiej, Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich, zaś z miast: Pruszków i Piastów – strefowymi liniami autobusowymi. W odległości 300 metrów od inwestycji Przy Szkolnej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: STADION 02 (RASZYN).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Przy Szkolnej znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Nr 142 w odległości 250 m, Przedszkole Nr 17 w odległości 300 m, Gimnazjum nr 1 w odległości 300 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 150 m Farmalek. Apteka, w odległości 150 m Poradnia Stomatologiczna.Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota, w odległości 200 m Na Rynku. Apteka.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: Bakata Sp.j - Restauracja w odległości 750 m, Euronet w odległości 1 350 m, Media Markt Sp. z o.o. w odległości 1 900 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: Pływalnia Gminnego Ośrodka Sportu w odległości 300 m.

Data publikacji: 21 lutego 2012 21:11

Data aktualizacji: 24 listopada 2017 13:23

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet