Osada Świerkówka

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRicand House Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 137 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Osada ŚwierkówkaRosną tu piękne drzewa świerkowe, które okalają budynki nadając im niepowtarzalny charakter. To miejsce urokliwe - bez miejskiego gwaru, chaosu, zabiegania czy ciągłej gonitwy.Zamknij oczy - powrócą wspomnienia z dzieciństwa: mokra rosa o poranku, zapach nagrzanego słońcem, błogiego dnia.Kosz pełen grzybów zebranych o świcie w pobliskim lesie...Odkryj na nowo uczucia, które sprawiają, że jesteś naprawdę szczęśliwy.Witamy w Osadzie ŚwierkówkaOsada Świerkówka to okazałe osiedle 6 domów jednorodzinnych, usytuowane w iście błogim, malowniczym otoczeniu. Jest spełnieniem marzeń dla osób zmęczonych miastem, choć nie chcących utracić z nim stałego kontaktu.Usytuowane około 25 km od granic Warszawy jest doskonałą bazą do pieszych wędrówek, nordic walkingu, wypraw rowerowych, czy spływów kajakowych przepływającą przez Klembów rzeką Rządzą.Miłośnicy przyrody znajdą tu piękne lasy, łąki pełne kwiatów i zwierzęta, których nie sposób odnaleźć na miejskich ulicach.Popołudniową ciszę przeplata odgłos grających świerszczy, który wieńczy kończący się dzień.Uroki okolicy dopełnia znajdująca się w miejscowości Rasztów Stadnina Koni.Sąsiedztwo lasów, kwietnych łąk i kameralność zatopionych w zieleni budynków sprawia, że Osada Świerkówka stanie się enklawą dla osób ceniących spokój i bliski kontakt z naturą.

Inwestycja Osada Świerkówka znajduje się w Klembowie, ul. Jana Pawła II 3 (18.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Ricand House Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Osada Świerkówka została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osada Świerkówka pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Ricand House Sp. z o.o. Sp. k. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Osada Świerkówka

Powiat wołomiński położony jest na północny wschód od Warszawy i należy do najbardziej zaludnionych powiatów województwa mazowieckiego. Obszar o powierzchni ok. 955 km2 zamieszkują ponad 222 tys. osób, a przeważającą część terenu stanowią grunty rolne i kompleksy leśne. Do powiatu należy 5 gmin wiejskich, zaś miasta: Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Radzymin i Tłuszcz usytuowane są wśród zielonych, zacisznych okolic. Zabudowę mieszkalną miast stanowią niskie budynki jedno- i wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Ząbki to miasto-ogród z zabytkowymi willami, zaś w Markach znajduje się unikatowa architektura postindustrialna. W Markach zlokalizowane są też duże zakłady produkcyjne, zaś na pozostałym obszarze – cegielnie. W obrębie powiatu znajdują się rezerwaty: Horowe Bagno i Grabicz oraz kąpielisko Glinianki. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich. Najważniejsza arteria to droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Do miast powiatu wołomińskiego kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich. Dodatkowo miasta posiadają własne linie komunikacji miejskiej, zaś w całym powiecie kursują autobusy PKS oraz prywatne busy. Najważniejszymi arteriami są drogi krajowe: nr 8 (Warszawa – Białystok) i nr 50 (Ciechanów – Ostrów Mazowiecka), natomiast łączność z okolicznymi miejscowościami i stolicą zapewniają drogi wojewódzkie o numerach: 631, 634, 635 i 636.

Data publikacji: 18.06.2015

Data aktualizacji: 02.07.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie