Zielone Wzgórza

17 zdjęć

Zielone Wzgórza
Zielone Wzgórza
Zielone Wzgórza
Zielone Wzgórza

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Zielone Wzgórza dostępne są 4 oferty

Spełniające kryteria

Dla inwestora

Wszystkie (4)

Pokoje

Powierzchnia

Cena

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • rowerownia
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • pompa ciepła

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Dom oferowany jest w standardzie deweloperskim, który zawiera: - wykończony z zewnątrz budynek z oknami, drzwiami wejściowymi, roletami elektrycznymi na parterze, - wykonane z kostki podjazdy, tarasy i schody wejściowe, - ogrodzoną działkę, - dom wewnątrz wykończony tynkiem maszynowym oraz płytami GK, - ogrzewanie podłogowe we wszystkich pomieszczeniach, - wylewki do ułożenia podłóg, - instalację elektryczną, - instalacje sanitarne CO i CWU z obiegiem, - instalację okablowania do TV/SAT + Internet. Dom został zaprojektowany w sposób dający szerokie możliwości aranżacyjne. Zbudowany w zgodzie ze standardami najnowszych trendów budowlanych, funkcjonalnych oraz nowych technologii.

Konstrukcja budynku

Domy są nowoczesnymi bliźniakami dwu-lokalowymi w kolorystyce biało grafitowej, wybudowane w konstrukcji: - ławy fundamentowe z bloczka betonowego zakończone wieńcem, - fundament zaizolowany oraz ocieplony+ folia kubełkowa, - ściany nośne budynku– Solbet gr 24cm oraz 30 cm, słupy - zbrojone, lane, - strop terriva, - ocieplenie - styropian 20 cm + tynk silikonowy.

Dach

Dachówka cementowa Kapstadt oraz obróbki blacharskie z blachy ocynkowanej powlekanej.

Stolarka okienna

Okna plastikowe VEKA- wielokomorowe+ pakiet 3 szybowy w kolorze antracyt.

Drzwi zewnętrzne

- Drzwi wejściowe w kolorze antracyt, - Drzwi do pomieszczenia gospodarczego w kolorze antracyt.

Ogrzewanie

Ogrzewanie podłogowe w całym budynku wraz z pompą ciepła (obecnie najtańsza i najbezpieczniejsza opcja ogrzewania domów).

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca) .

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępne są 4 domy szeregowe.

Powierzchnie domów:

95 m².

Ceny domów:

  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 726 do 7 679 zł.

Opis płatności:

-płatności zgodnie z harmonogramem prac na budowie, stan zaawansowania 65 %. -ochrona nabywcy zgodnie z ustawą deweloperską- zakup nieruchomości przez rachunek powierniczy. -istnieje możliwość obejrzenia domu i podpisania umowy rezerwacyjnej. -kupujący nie płaci prowizji ani podatku pcc. -każdy dom będzie posiadał własną księgę wieczystą, wyodrębnioną przy zakupie nieruchomości. -cena podlega indywidualnym negocjacjom..

Warunki rezerwacji:

umowa rezerwacyjna - 10 %.

Zabezpieczenie środków klienta:

zamknięty mieszkaniowy rachunek powierniczy.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Opis Inwestycji:

Zielone Wzgórza to komfortowe i kameralne domy o wysokim standardzie i klasycznym charakterze oraz z niepowtarzalnym widokiem z tarasów na wzgórza trzebnickie (niczym nie zasłonięte). Kompleks czterech domów znajduje się w miejscowości Wysoki Kościół w gminie Wisznia Mała w odległości 12 km od granicy północnej Wrocławia (z dogodnym dojazdem do trasy S5) oraz w odległości ok 5 km od Trzebnicy.

Parametry domu:

Powierzchnia domu to 95m2. Parter składa się salonu połączonego z aneksem kuchennym, toalety, pomieszczenia gospodarczego, wiatrołapu oraz pomieszczenia technicznego. Na pierwszym piętrze znajdują się 3 sypialnie, garderoba oraz łazienka.

Do domu przynależą:

- dwa miejsca postojowe,

- duży taras 20 m2,

- ogród,

- pomieszczenie gospodarcze,

- pomieszczenie techniczne.

Klasyczna bryła budynku, funkcjonalne rozwiązania, zielona okolica, zapierający dech w piersiach widok, tworzą miejsce idealne do zamieszkania z rodziną. Położenie mieszkań na wzgórzu gwarantuje także czyste powietrze nieskażone smogiem.

Domy budowane są z wykorzystaniem najlepszej klasy materiałów, przez specjalistów z kilkunastoletnim doświadczeniem w budownictwie.

Jeżeli chcesz delektować się poranną kawą na tarasie w domu z cudownym widokiem, to ten dom jest dla Ciebie.

Dom został zaprojektowany w sposób dający szerokie możliwości aranżacyjne.

Zbudowany w zgodzie ze standardami najnowszych trendów budowlanych, funkcjonalnych oraz nowych technologii.

Inwestycja Zielone Wzgórza znajduje się w Wysokim Kościele, ul. Na Skarpie 10 (8.5 km od Wrocławia), jest realizowana przez RG4 Dewelopment.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Zielone Wzgórza w sprzedaży są 4 nowe domy o powierzchni 95 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców RG4 Dewelopment przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne (2 miejsca)

Lokalizacja inwestycji

Powiat trzebnicki usytuowany jest w dorzeczu Odry, w północno-wschodniej części województwa dolnośląskiego. Jego terytorium obejmuje powierzchnię ponad 1025 km2 i przedzielone jest przez wzgórza Wału Trzebnickiego. Do powiatu należą miasta: Trzebnica, Oborniki Śląskie, Prusice i Żmigród oraz 2 gminy wiejskie. Zielony pejzaż obfituje w malownicze wzgórza, bukowe i sosnowe lasy, stawy, 3 rezerwaty przyrody oraz Park Krajobrazowy Dolina Baryczy. Ludność, której liczba wynosi ok. 79 tys., koncentruje się w miastach, gdzie dominuje niska zabudowa: wille, kamienice, domy jedno- i wielorodzinne. W Trzebnicy oraz Obornikach Śląskich znajdują się zabytkowe kompleksy uzdrowiskowe. Dobrze rozwinięta jest baza turystyczna, a do atrakcji należą: kąpieliska – Glinianki i Produs, Park Wodny Zdrój w Trzebnicy, Gradi Golf Club koło Prusic, a także liczne ośrodki nauki jazdy konnej, muzea i skanseny. W powiecie kursują pociągi oraz autobusy, a najważniejsze arterie to drogi krajowe: nr 5 i nr 15.

Komunikacja

Przez obszar powiatu trzebnickiego przebiegają dwie arterie krajowe: droga nr 5 (Nowe Marzy – Lubawka przy granicy z Czechami) oraz droga nr 15 (Trzebnica – Ostróda). Znajdują się tutaj także 4 arterie wojewódzkie, min. droga nr 340 (Oleśnica – Trzebnica – Oborniki Śląskie – Ścinawa) oraz droga nr 342 (Wrocław – Oborniki Śląskie – Strupina). W powiecie kursują autobusy przewoźnika PKS Wołów oraz pociągi, np. Kolei Dolnośląskich, zaś w miastach – busy komunikacji miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zielone Wzgórza?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zielone Wzgórza mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 440 metrów od inwestycji Zielone Wzgórza znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Z jednej strony z dala od gwaru miasta z pięknym widokiem na Wzgórza Trzebnickie, a z drugiej w niedalekiej odległości od: - Wrocławia, 25 min autem do centrum - Centrum Handlowego Marino, 10 min - Trzebnicy, 6 min - Miłocina Nice & Mice- Centrum Wypoczynkowo-Konferencyjne z kąpieliskiem, 7 min - Snow & Ski by Machnice - wyciąg narciarski, 9 min - Sklep spożywczy-wielobranżowy, 3 min - Przedszkole i szkoła podstawowa, 4 min - Stacja kolejowa PKP - Miłocin Pierwoszów - ok 7 min (codziennie odjeżdża ponad 10 pociągów do Wrocławia).

Data publikacji: 29.11.2022
Data aktualizacji: 19.01.2023

Oferty w Wysokim Kościele

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: