Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Złotopolska

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Złotopolska, oferowane bezpośrednio przez

Rezone Development Sp. z o.o. Sp.k.

Warszawa, Targówek, Targówek Mieszkaniowy, ul. Złotopolska 5

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

ZłotopolskaZłotopolska

3 zdjęcia

Złotopolska
Złotopolska
Złotopolska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 33 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 285 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (25 miejsc) : Cena: 24000 zł

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Inwestycja znajduje się 300 m od planowanej stacji metra.

Inwestycja przy ul. Złotopolskiej na Targówku powstała z myślą o ludziach, którzy cenią sobie jednocześnie spokój i łatwy dostęp do centrum miasta.

Prosta, ponadczasowa architektura, spokojna okolica i dużo zieleni. Oferowane przez nas mieszkania znajdują się w kameralnym, pięcio-piętrowym budynku. Bogata infrastruktura okolicy: przedszkola, szkoły, supermarkety oraz dobra komunikacja – na 2017 rok planowane jest otwarcie przystanku metra, ułatwią Państwu organizację życia w nowym domu.

Na poziomie –1 znajduje się garaż, na parterze mieszczą się lokale handlowe, natomiast na pozostałych pięciu kondygnacjach mieszkania 
o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych planach. Panoramiczne drewniane okna zapewniają maksymalne doświetlenie pomieszczeń. Większość mieszkań posiada balkony, a budynek wyposażony jest 
w cichobieżną windę, domofony oraz inne udogodnienia zapewniające państwu najwyższy komfort mieszkania.

Dobra architektura to nie tylko troska o komfort mieszkańców, ale również o środowisko naturalne. W trosce o otoczenie, w budynku zainstalowaliśmy zielony, porośnięty trawą dach. Ponadto, do wykończenia wnętrz i elewacji budynku wykorzystaliśmy materiały najwyższej jakości.

Inwestycja Złotopolska znajduje się na Targówku Mieszkaniowym, ul. Złotopolska 5 (5.6 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Rezone Development Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Złotopolska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 33 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Złotopolska nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Rezone Development Sp. z o.o. Sp.k. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja umiejscowiona jest po prawobrzeżnej stronie Warszawy, na ul. Złotopolskiej na Targówku Mieszkaniowym.

Obszar całkowity Targówka to 2460 ha. Ponad 30% dzielnicy zajmują tereny zielone: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz skwery i zieleń przydrożna. Dzięki licznym inwestycjom Targówek szybko się rozwija doganiając tym samym dzielnice położone po drugiej stronie Wisły. W ostatnich latach wybudowano np. 13 km ścieżek rowerowych.

W porównaniu z innymi dzielnicami Warszawy, położony w północno-wschodniej części miasta Targówek, odznacza się średniej wielkości obszarem (ok. 24 km2) i liczbą ludności wynoszącą ok. 124 tys. osób. Gęstość zaludnienia w obrębie dzielnicy ma układ niejednorodny. Największymi skupiskami ludności są wysokie blokowiska – Bródno i Targówek Mieszkaniowy, nieco mniej mieszkańców mieści zabudowa jednorodzinna na Elsnera czy willowa na Zaciszu, natomiast Targówek Fabryczny to tereny przemysłowe. Stosunkowo niskie ceny gruntów sprawiają, że w dzielnicy powstają nowoczesne osiedla mieszkaniowe, a w części przemysłowej przedsiębiorcy chętnie lokują zakłady. Targówek nie przytłacza szarością betonu, bowiem aż 30% obszaru stanowi zieleń miejska: Park Leśny Bródno, Park Bródnowski, Park Wiecha oraz liczne skwery. Głównymi środkami transportu są autobusy dojeżdżające szybko do centrum stolicy dzięki nowo wybudowanym ulicom. Na Targówku znajdują się 3 kina, 2 teatry oraz unikatowy Park Rzeźby.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Złotopolska?

Choć na Targówku kursują pociągi i tramwaje, to główną rolę komunikacyjną pełnią autobusy, które od września 2019 roku uzupełnia metro (w obrębie dzielnicy znajdują się stacje: Szwedzka, Targówek Mieszkaniowy i Trocka). Szybki dojazd do centrum umożliwiają nowo wybudowane ulice: Św. Walentego, Budowlana, Rembielińska i Zabraniecka.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Złotopolska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 385 metrów od inwestycji Złotopolska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Trocka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Złotopolska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Złotopolska znajduje się 46 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Amo 81 w odległości 85 m, Przedszkole nr 95 z Oddziałami Integracyjnymi im. Króla Maciusia I w odległości 117 m, przedszkole w odległości 152 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Złotopolska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Foxdent w odległości 19 m, Centrum Medyczne IPS Korzona w odległości 249 m, Profi-Dental w odległości 312 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Złotopolska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 52 m znajduje się Żabka, w odległości 114 m znajduje się Odido, w odległości 220 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Złotopolska w odległości 240 m znajduje się boisko / kort, w odległości 243 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 247 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023