Wzgórze Moniuszki

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Repiński Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 0 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Wzgórze Moniuszki to świetna propozycja dla osób, które szukają spokoju w atrakcyjnej lokalizacji za rozsądną cenę. Podobnie jak w naszych poprzednich projektach podnosząc mieszkańcom komfort życia zapewniamy innowacyjny standard wykończenia przestrzeni wspólnej. Tj. poczucie domostwa. W naszym budownictwie kontynuujemy trend nowatorskich układów mieszkań z przestrzenią otwartą oraz rozwiązań architektonicznych, w których oferujemy przestronne wnętrza z możliwością indywidualnej aranżacji.Do dyspozycji w budynkach B1 oraz B2 znajdować się będzie różnorodna struktura mieszkań, o maksymalnym wykorzystaniu funkcji mieszkania. Tj.• jednopokojowe o metrażu ok. 31 m2,• dwupokojowe o pow. ok. 38 – 45 m2,• trzypokojowe o pow. ok. 54 – 59 m2,• czteropokojowe o pow. ok. 69 m2.Lokale mieszkalne rozmieszczone będą na 4 kondygnacjach połączonych cichobieżną windą z podziemną halą garażową, gdzie również znajdują się dodatkowe pomieszczenia przy garażowe i komórki lokatorskie. Każde z mieszkań posiada balkon, na parterze taras. 75% mieszkań parterowych, będą posiadały własne ogródki przydomowe. Niski czynsz, ogrzewanie miejskie, mieszkania z indywidualnym opomiarowaniem w liczniki na wodę ciepłą, zimną i ogrzewanie miejskie.

Inwestycja Wzgórze Moniuszki znajduje się w Kościerzynie, ul. Stanisława Moniuszki 13-15 (39.9 km od Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Repiński Sp. z o.o..

Inwestycja Wzgórze Moniuszki jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Aktualnie w inwestycji Wzgórze Moniuszki pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 43 do 70 metrów kwadratowych w cenie od 4 900 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Repiński Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wzgórze Moniuszki

Województwo pomorskie ze stolicą Gdańsku zajmuje powierzchnię 18 310,34 kilometrów kwadratowych. Logo województwa przedstawia maszerującego człowieka - głowę stanowi słońce, które symbolizuje radość, energię i rozwój, fala, stanowi ręce, które podkreślają dynamikę województwa, wypoczynek i dynamikę, zaś strzałka stanowi ręce, które symbolizują kurs, jako kierunek północny, namiot, jako symbol turystyki lub dach jako symbol opieki i gościnności. Pod względem ukształtowania województwo pomorskie jest terenem wybitnie nizinnym. Jego najwyższy punkt - Wieżyca liczy 329 m.n.p.m., zaś najniższy znajdujący się w Raczkach Elbląskich -2 m.p.p.m.

Komunikacja

W odległości 1200 metrów od inwestycji Wzgórze Moniuszki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Dworzec autobusowy.

Data publikacji: 07.01.2019

Data aktualizacji: 13.06.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie