Osiedle Nowomińskie I etap

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRemex

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowomińskie I etap dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
E
96,9 m²
-

Opis Inwestycji

W październiku 2016 rozpoczęliśmy budowę Oiedla Nowomińskiego przy ulicach Kazikowskiego i Piłsudskiego.Inwestycja została podzielona na II etapy. Do września 2018 roku zrealizowaliśmy I etap, podczas którego powstało 52 zróżnicowanych metrażowo mieszkań o wielkości od 31m2 do 107m2 i funkcjonalnym rozmieszczeniu pomieszczeń. W ofercie budynku, na parterze, znajdują się lokale usługowe od 47m2 do 174m2 z dużymi witrynami i indywidualnym miejscem na reklamę. To jedyna tego typu inwestycja w Mińsku z naciskiem na nowoczesną architekturę i wysoki standard wykończenia.

Inwestycja Osiedle Nowomińskie I etap znajduje się w Mińsku Mazowieckim, ul. Kazikowskiego 2 (19.5 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Remex.

Inwestycja Osiedle Nowomińskie I etap została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowomińskie I etap pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 97 metrów kwadratowych.

Deweloper Remex przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 52 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, usługi w budynku, winda, videodomofon, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 97 m2.
Ceny lokali użytkowych (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Nowomińskie I etap

Mińsk Mazowiecki to miasto we wschodniej części województwa mazowieckiego, położone w odległości 38 km od centrum Warszawy. Na obszarze o powierzchni ok. 13 km2 zamieszkuje prawie 40 tys. mieszkańców. W mieście dominuje niska zabudowa handlowo-usługowa i mieszkaniowa, na którą składają się bloki o 2 lub 4 kondygnacjach i domy jednorodzinne. Występuje tutaj zarówno dawne drewniane budownictwo, jak i socrealistyczne czy nowoczesne obiekty. Zabytkami są stylowe wille, kamienice i pałace, np. Pałac Dernałowiczów i Pałac Łubieńskich. W części południowej znajdują się zakłady przemysłowe, m.in. Fabryka Urządzeń Dźwigowych, Harper Hygienics i zakłady obuwia Bartek. Zieleń miejska to skwery i tereny leśno-parkowe, jak Park Dernałowiczów czy Leśnictwo Stankowizna, a także łąki i lasy należące do Mińskiego Obszaru Chronionego Krajobrazu.

Komunikacja

Najważniejszą arterią Mińska Mazowieckiego jest ul. Warszawska, stanowiąca fragment drogi krajowej nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa). Przez miasto przebiega również droga krajowa nr 50, a północną obwodnicą jest autostrada A2, będąca częścią trasy międzynarodowej E30. Zarówno transport lokalny, jak i miejski, obsługiwany jest przez autobusy PKS, a dogodnym sposobem komunikacji z Warszawą jest transport kolejowy (40 pociągów osobowych dojeżdżających do centrum stolicy).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowomińskie I etap znajduje się 28 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Miejskie Nr 1 w Mińsku Mazowiecki w odległości 300m, Zespół Szkół Ekonomicznych w Mińsku Mazowieckim w odległości 350m, Przedszkole Niepubliczne Funny Kids w odległości 400m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 100 m znajduje się Choroszy-Grzesiak Elżbieta. Praktyka lekarska specjalistyczna, w odległości 150 m znajduje się Przychodnia Zdrowia w Mińsku Mazowieckim (Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CENTRUM), w odległości 150 m znajduje się Centrum Przychodnia. NZOZ.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Meble sosnowe, w odległości 100 m znajduje się Szafiarka udzież używana, w odległości 150 m znajduje się Smak Natury. Cukiernia. Pawłowski J..

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 450 m znajduje się Yasmine Salon & SPA, w odległości 550 m znajduje się Hotel Partner, w odległości 800 m znajduje się Pas a Pas. Fitness, siłownia, kosmetyka, sauna, taniec, paznokcie.

Data publikacji: 20.05.2019

Data aktualizacji: 21.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie