Słoneczne Tarasy

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRembud I Sp. z o.o. sp. K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 406 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Słoneczne Tarasy to najnowsza oferta lokali mieszkalnych, znanej w Opolu firmy deweloperskiej Rem-Bud. Nasz nowy projekt charakteryzują przede wszystkim olbrzymie tarasy, na których będzie mogli Państwo odpocząć w spokoju i ciszy.  Powierzchnia tarasów sięga nawet 50 m2! Przekazujemy do Państwa dyspozycji lokale mieszkalne o powierzchni od 38 do prawie 100 m2 z możliwością zaadaptowania balkonu kwiatowego na poddaszu. Mieszkania zostały usytuowane na czterech różnych kondygnacjach.  Inwestycja Słoneczne Tarasy posiada mieszkania o wysokim standardzie wykończenia w stanie deweloperskim. Budynek jest wyposażony w windy hydrauliczne, miejsca postojowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie. Z myślą o najmłodszych mieszkańcach Słonecznych Tarasów stworzyliśmy w pełni wyposażony plac zabaw. Planowane tereny zielone przewidują roślinność niską i wysoką. Atutem osiedla jest przede wszystkich dogodna lokalizacja tj, rejon ul. Lwowskiej w Gosławicach, które na chwilę obecną zmienia się w jedno z najbardziej prestiżowych dzielnic zabudowy mieszkaniowej, świetnie skomunikowaną z dużymi aglomeracjami województwa opolskiego. Zapraszamy Państwa do kontaktu. Prosimy powołać się na portal RynekPierwotny.com!

Inwestycja Słoneczne Tarasy znajduje się w Opolu, ul. Lwowska (13.4 km od Opola), została zrealizowana przez dewelopera Rembud I Sp. z o.o. sp. K..

Inwestycja Słoneczne Tarasy została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 29 nowych mieszkań w tym 23 lokale typu apartament, znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Słoneczne Tarasy pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rembud I Sp. z o.o. sp. K. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 29 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Słoneczne Tarasy

Opole leży ok. 20 km. Od Krapkowic, 100 km. Od Częstochowy i 60 km. od Kluczborka a także ok.70 km od granicy polsko-czeskiej. 120 tys. mieszkańców mieszka tu na powierzchni ok. 100 km. kw. Główne arterie Opola to ul. Ozimska, Oleska i droga wojewódzka nr 435. Opole jest świetnie skomunikowane z resztą kraju dzięki kolei, PKS i autostradom. To też ważny ośrodek naukowy, w którym działa kilka uniwersytetów. Malownicza rzeka Odra, lasy miejskie i jezioro Turawskie umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu bez opuszczania miejsca zamieszkania. Jednak to, co najbardziej wyróżnia Opole to kultura i rozrywka. Znajdziemy tu filharmonię, teatry, kina, trzy duże galerie handlowe, aleję gwiazd, ZOO, zabytkową starówkę i Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Komunikacja

Ok. 5 km. od Opola biegnie autostrada A4, która umożliwia dotarcie do granicy jak i do większych polskich miast. Znajdują się tu też drogi krajowe 45,46 i 94. Opole posiada własną komunikację miejską, która obejmuje kilkanaście linii dziennych i 3 nocne. Dworzec Autobusowy PKS umożliwia dojazd do podmiejskich i dalszych miejscowości. W Opolu znajduje się 6 stacji kolejowych, dzięki czemu w ramach miasta można również poruszać się za pomocą transportu kolejowego. Pociągiem z Opola szybko dojedziemy też do Warszawy, Częstochowy czy Wrocławia.

Data publikacji: 12.04.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie