Osiedle Bielana

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRembud I Sp. z o.o. sp. K.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 406 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nova Ozimska(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Opole, ul. Ozimska 180 (3.3 km od centrum Opola)
  Nova Ozimska
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 152
  Powierzchnia: 39 - 115 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Rembud I Sp. z o.o. sp. K.
 • Nowe Piastowskie(2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Opole, ul. Tadeusza Rejtana 20 (2.9 km od centrum Opola)
  Nowe Piastowskie
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 46
  Powierzchnia: 26 - 165 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  WMG Opole Sp. z o.o. Sp. K.
 • Mikroapartamenty M1(2.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Opole, ul. Wapienna (2.4 km od centrum Opola)
  Mikroapartamenty M1
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 26
  Powierzchnia: 16 - 17 m2
  Liczba pokoi: 1
  MPM Development Sp. z o. o.

Opis Inwestycji

Osiedle Bielana

REMBUD ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe przedsięwzięcie, a mianowicie Osiedle Bielana. Nasz najnowszy projekt to połączenie nowoczesności z funkcjonalnością, świetna lokalizacja i atrakcyjna na rynku deweloperskim cena za m2 lokalu mieszkalnego. Przedstawiamy 128 mieszkań rozlokowanych w dwóch czterokondygnacyjnych budynkach: dwóch 2-­klatkowych.Inwestycja posiada mieszkania o wysokim standardzie. Dzięki owocnej współpracy z opolskim biurem ARCHITOP udało się nam odpowiednio zagospodarować praktycznie każdy metr kwadratowy, a co szczególnie istotne - zagospodarować z pomysłem. To, co wyróżnia osiedle to z pewnością duże antresole, balkony i przynależne do lokali mieszkalnych ogródki oraz piwnice.Osiedle zostało wzbogacone o niezależne zespoły parkingowe. Pod każdym budynkiem będzie znajdował się sporej wielkości garaż podziemny. Ponadto projekt przewiduje standardowe parkingi zewnętrzne. Całość jest ogrodzona, a na posesji znajduje się plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. W każdym budynku osiedla jest winda, która obsługuje budynek od piwnicy aż po ostatnią kondygnację.Wszystkie mieszkania są więc dostępne zarówno dla osób niepełnosprawnych, starszych, jak i matek z wózkami. Jest to bardzo ważny argument użytkowy, ponieważ w tego typu budynkach nie jest to wymagane. Oczywiście klient ma możliwość zaplanowania układu mieszkania. Z każdym Nabywcą spotykamy się na etapie budowy i indywidualnie ustalamy zmiany w lokalu mieszkalnym. Jeżeli zmiany nie przekraczają zakresu robót zgodnych z dokumentacją techniczną - klient nie ponosi dodatkowych kosztów.W ofercie posiadamy również opcje łączenia lokali mieszkalnych, dzięki takiemu rozwiązaniu możemy wybudować lokale o powierzchni np. 110 m2.

Inwestycja Osiedle Bielana znajduje się w Opolu, ul. Tarnopolska (3.1 km od centrum Opola), została zrealizowana przez dewelopera Rembud I Sp. z o.o. sp. K..

Inwestycja Osiedle Bielana została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 128 nowych mieszkań. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bielana pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rembud I Sp. z o.o. sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (84 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (108 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 128 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (84 miejsca): do wykupienia na własność.
 • miejsca postojowe naziemne (108 miejsc): ogólnodostępne dla mieszkańców osiedla.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Bielana

Opole leży ok. 20 km. Od Krapkowic, 100 km. Od Częstochowy i 60 km. od Kluczborka a także ok.70 km od granicy polsko-czeskiej. 120 tys. mieszkańców mieszka tu na powierzchni ok. 100 km. kw. Główne arterie Opola to ul. Ozimska, Oleska i droga wojewódzka nr 435. Opole jest świetnie skomunikowane z resztą kraju dzięki kolei, PKS i autostradom. To też ważny ośrodek naukowy, w którym działa kilka uniwersytetów. Malownicza rzeka Odra, lasy miejskie i jezioro Turawskie umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu bez opuszczania miejsca zamieszkania. Jednak to, co najbardziej wyróżnia Opole to kultura i rozrywka. Znajdziemy tu filharmonię, teatry, kina, trzy duże galerie handlowe, aleję gwiazd, ZOO, zabytkową starówkę i Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Komunikacja

Ok. 5 km. od Opola biegnie autostrada A4, która umożliwia dotarcie do granicy jak i do większych polskich miast. Znajdują się tu też drogi krajowe 45,46 i 94. Opole posiada własną komunikację miejską, która obejmuje kilkanaście linii dziennych i 3 nocne. Dworzec Autobusowy PKS umożliwia dojazd do podmiejskich i dalszych miejscowości. W Opolu znajduje się 6 stacji kolejowych, dzięki czemu w ramach miasta można również poruszać się za pomocą transportu kolejowego. Pociągiem z Opola szybko dojedziemy też do Warszawy, Częstochowy czy Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bielana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Osiedle Bielana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tarnopolska (502).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bielana znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna CLIPP w odległości 200 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bielana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Biedronka, w odległości 430 m znajduje się Dino, w odległości 500 m znajduje się Netto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bielana w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 330 m znajduje się K2 arena, w odległości 440 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.07.2015

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie