Osiedle Bielana

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Tarnopolska, oferowane bezpośrednio przez

Rembud I Sp. z o.o. sp. K.

Opole, ul. Tarnopolska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 90 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Bielana

8 zdjęć

Osiedle Bielana
Osiedle Bielana
Osiedle Bielana
Osiedle Bielana

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 128 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (84 miejsca) : do wykupienia na własność
  • miejsca postojowe naziemne (108 miejsc) : ogólnodostępne dla mieszkańców osiedla

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Bielana logo

REMBUD ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe przedsięwzięcie, a mianowicie Osiedle Bielana. Nasz najnowszy projekt to połączenie nowoczesności z funkcjonalnością, świetna lokalizacja i atrakcyjna na rynku deweloperskim cena za m2 lokalu mieszkalnego. Przedstawiamy 128 mieszkań rozlokowanych w dwóch czterokondygnacyjnych budynkach: dwóch 2-­klatkowych.

Inwestycja posiada mieszkania o wysokim standardzie. Dzięki owocnej współpracy z opolskim biurem ARCHITOP udało się nam odpowiednio zagospodarować praktycznie każdy metr kwadratowy, a co szczególnie istotne - zagospodarować z pomysłem. To, co wyróżnia osiedle to z pewnością duże antresole, balkony i przynależne do lokali mieszkalnych ogródki oraz piwnice.

Osiedle zostało wzbogacone o niezależne zespoły parkingowe. Pod każdym budynkiem będzie znajdował się sporej wielkości garaż podziemny. Ponadto projekt przewiduje standardowe parkingi zewnętrzne. Całość jest ogrodzona, a na posesji znajduje się plac zabaw dla najmłodszych mieszkańców. W każdym budynku osiedla jest winda, która obsługuje budynek od piwnicy aż po ostatnią kondygnację.

Wszystkie mieszkania są więc dostępne zarówno dla osób niepełnosprawnych, starszych, jak i matek z wózkami. Jest to bardzo ważny argument użytkowy, ponieważ w tego typu budynkach nie jest to wymagane. Oczywiście klient ma możliwość zaplanowania układu mieszkania. Z każdym Nabywcą spotykamy się na etapie budowy i indywidualnie ustalamy zmiany w lokalu mieszkalnym. Jeżeli zmiany nie przekraczają zakresu robót zgodnych z dokumentacją techniczną - klient nie ponosi dodatkowych kosztów.

W ofercie posiadamy również opcje łączenia lokali mieszkalnych, dzięki takiemu rozwiązaniu możemy wybudować lokale o powierzchni np. 110 m2.

Inwestycja Osiedle Bielana znajduje się w Opolu, ul. Tarnopolska (3.1 km od centrum Opola), została zrealizowana przez Rembud I Sp. z o.o. sp. K.

Inwestycja Osiedle Bielana została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 128 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bielana nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Rembud I Sp. z o.o. sp. K. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne (84 miejsca)
  • miejsca postojowe naziemne (108 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Opole leży ok. 20 km. Od Krapkowic, 100 km. Od Częstochowy i 60 km. od Kluczborka, a także ok.70 km od granicy polsko-czeskiej. Główne arterie Opola to ul. Ozimska, Oleska i droga wojewódzka nr 435. Opole jest świetnie skomunikowane z resztą kraju dzięki kolei, PKS i autostradom. To też ważny ośrodek naukowy, w którym działa kilka uniwersytetów. Malownicza rzeka Odra, lasy miejskie i jezioro Turawskie umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu bez opuszczania miejsca zamieszkania. Jednak to, co najbardziej wyróżnia Opole to kultura i rozrywka. Znajdziemy tu filharmonię, teatry, kina, kilka dużych galerii handlowych, aleję gwiazd, ZOO, zabytkową starówkę i Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Bielana?

Ok. 5 km. od Opola biegnie autostrada A4, która umożliwia dotarcie zarówno do granicy jak i do większych polskich miast. Znajdują się tu też drogi krajowe 45,46 i 94. Opole posiada własną komunikację miejską, która obejmuje kilkanaście linii dziennych i kilka linii nocnych. Dworzec Autobusowy PKS umożliwia dojazd do podmiejskich i dalszych miejscowości. W Opolu znajduje się też kilka stacji kolejowych, dzięki czemu w ramach miasta można również poruszać się za pomocą transportu kolejowego. Pociągiem z Opola szybko dojedziemy też do Warszawy, Częstochowy czy Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bielana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1620 metrów od inwestycji Osiedle Bielana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Opole Gosławice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Bielana znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bielana znajduje się 21 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Młodzieżowy Dom Kultury w odległości 470 m, Przedszkole Publiczne nr 4 w odległości 490 m, szkoła w odległości 500 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Bielana jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dental Complex w odległości 310 m, Opolskie Centrum Badań Prenatalnych w odległości 380 m, Ambasada Uśmiechu w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bielana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Biedronka, w odległości 390 m znajduje się FitMe, w odległości 400 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bielana w odległości 160 m znajduje się boisko / kort, w odległości 300 m znajduje się K2 arena, w odległości 430 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 29.10.2020

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: