Zajezdnia Poznań - etap I

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezREF Eastern Opportunities

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 37 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wojskowa 25(1.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Poznań, Grunwald, Łazarz, ul. Wojskowa 25 (2.2 km od centrum Poznania)
  Wojskowa 25
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 5
  Powierzchnia: 16 - 21 m2
  Dla inwestora 5 ofert
  W25 sp. z o.o. sp. k.
 • Gąsiorowskich 4(1.1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Poznań, Grunwald, Łazarz, ul. Gąsiorowskich 4 (1.5 km od centrum Poznania)
  Gąsiorowskich 4
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 824 m2
  Budimex Nieruchomości Sp. z o.o.
 • Święty Wojciech 27(1.9 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Podgórze 11 (0.9 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 200/m2
  Święty Wojciech 27
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 90 - 183 m2
  Konimpex-Invest

Opis Inwestycji

Najbardziej rozpoznawalne miejsce Jeżyc - dzielnicy z charakterem.Bliskość zielonych terenów rekreacyjnych, usług, komunikacji miejskiej i miejsc pełnych energii.

Inwestycja Zajezdnia Poznań - etap I znajduje się na Jeżycach, ul. Sienkiewicza (1.3 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera REF Eastern Opportunities.

Inwestycja Zajezdnia Poznań - etap I została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zajezdnia Poznań - etap I pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 91 do 142 metrów kwadratowych w cenie od 8 000 zł za metr kwadratowy.

Deweloper REF Eastern Opportunities przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 22 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zajezdnia Poznań - etap I

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zajezdnia Poznań - etap I mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 200 metrów od inwestycji Zajezdnia Poznań - etap I znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zeylanda.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zajezdnia Poznań - etap I znajdują się się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Fundacji Familijny Poznań "Złota Rybka" w odległości 110 m, Szkoła Policealna Medicus w Poznaniu w odległości 110 m, Progresja Szkoła Policealna w odległości 200 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zajezdnia Poznań - etap I jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum terapii i rozwoju w odległości 70 m, Jeżycka Poradnia Medycyny Rodzinnej w odległości 170 m, Lekarz w odległości 180 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zajezdnia Poznań - etap I składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Żabka, w odległości 200 m znajduje się Zdrowie Natura, w odległości 220 m znajduje się Rawa Dopiewo.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zajezdnia Poznań - etap I w odległości 100 m znajduje się Park linowy, w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.03.2017

Data aktualizacji: 17.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie