Red Park etap II

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRED Real Estate Development Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Red Park etap II dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
LU.2B
82,53 m²
Parter
536 445 zł6 500 zł/m²

Opis Inwestycji

Red Park etap II

Lokale Red Park to znakomite miejsce m.i dla :- Siedziby małych firm np. z branży IT(bliskość autostrady A2 zapewnia dogodny dojazd do każdej innej dzielnicy Poznania),- Salonów kosmetycznych z fryzjerskich,- Gabinetów medycyny estetycznej,- Biur doradztwa finansowego,- Sklepów/ usług specjalistycznych,- Gabinetów stomatologicznych.Zalety:- Nowoczesne, rozwijające się osiedle - docelowo 530 mieszkań,- W pobliżu nowoczesna galeria handlowa - Galeria Dębiec,- Lokale łatwo dostępne dla klientów – znajdują się przy głównym ciągu komunikacyjnym,- Duża i zróżnicowana grupa klientów w okolicy: młode małżeństwo, single planujący przyszłość, seniorzy,- Całodobowy monitoring i ochrona,- Lokalizacja łącząca szybki dojazd do centrum Poznania, bliskość A2 (dobra komunikacja z pozostałymi dzielnicami miasta oraz strefą podmiejską, m.in. Luboń, Łęczyca, Puszczykowo),- Zewnętrzne miejsca postojowe ogólnie dostępne.

Inwestycja Red Park etap II znajduje się na Zielonym Dębcu, ul. 28 Czerwca 1956 r. 382 (5 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera RED Real Estate Development Sp. z o.o..

Inwestycja Red Park etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Red Park etap II pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 83 metrów kwadratowych.

Deweloper RED Real Estate Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 14 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Cena: 23000 zł.
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 83 m2.
Ceny lokali użytkowych (brutto):
Opis płatności:do uzgodnienia.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Red Park etap II

Wilda to poznańska dzielnica ograniczona od wschodu rzeką Wartą, od północy ul. Królowej Jadwigi, od zachodu linią kolejową a od południa granicą ogrodów działkowych. Dzielnicę przecina z zachodu na wschód ul. Hetmańska a z północy na południe droga wojewódzka nr 430, krzyżująca się na południu z Autostradą Wolności. Na powierzchni 7 km kw żyje tu ok.6,8 tys. osób. Na zabudowę Wildy składają się w większości stare, poprzemysłowe kamienice, z których wiele wpisanych jest na listę zabytków. Po Wildzie kursuje 6 linii tramwajowych i 12 autobusowych. Na terenie dzielnicy działają liczne przedszkola, szkoły i szkoły wyższe, takie jak Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu, Wyższa Szkoła Zarządzania, Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości i Poznańska Wyższa Szkoła Biznesu. Ma tu siedzibę również Ortopedyczno-Rehabilitacyjny Szpital Kliniczny im. Wiktora Degi Uniwersytetu Medycznego. Do największych parków dzielnicy należy Las Dębiński i Park im. Jana Pawła II a zieleń uzupełniają też ogródki działkowe.

Komunikacja

Przy północnej granicy dzielnicy działa główna stacja kolejowa poznania Poznań Główny, poza tym na terenie dzielnicy znajduje się stacja Poznań Dębiec. Główne drogi dzielnicy to ul. Hetmańska i Autostrada Wolności, umożliwiająca dojazd do zachodnich granic kraju. Na terenie dzielnicy kursuje 6 tramwajów, 10 autobusów dziennych i 2 nocne.

W odległości 450 metrów od inwestycji Red Park etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Poznań Dębiec.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Red Park etap II znajduje się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 188 w odległości 400m, Przedszkole nr.43 w odległości 450m, Przedszkole nr 22 w odległości 500m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 200 m znajduje się BUKOWA S.C. APTEKA. GIS S., BARTKOWIAK L., w odległości 250 m znajduje się NA TARASIE. APTEKA, w odległości 350 m znajduje się APIS. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Galeria Dębiec, w odległości 150 m znajduje się Biedronka, w odległości 200 m znajduje się Pizzeria Fratelli.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się Inline Skating Club Poznań, w odległości 700 m znajduje się SPORT EVENT S.C., w odległości 1100 m znajduje się TONUS. OŚRODEK SPORTOWO - REKREACYJNY.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 02.07.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie