Wilcza 19

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRealCo Property Investment and Development Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Wilcza 19 dostępna jest 1 oferta

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (brutto)
U01
157,35 m²
Parter

Opis Inwestycji

Kamienica przy Wilczej 19 to coś więcej niż inwestycja mieszkaniowa…Kamienica Wilcza 19 to historia ukryta w detalach, to piękno i elegancja kameralnego budynku osadzone pośród historycznej zabudowy w prestiżowej lokalizacji – Śródmieściu Warszawy.I wreszcie, Kamienica Wilcza 19 to ekskluzywne apartamenty wykończone w standardzie do zamieszkania.

Inwestycja Wilcza 19 znajduje się w Śródmieściu Południowym, ul. Wilcza 19 (0.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o..

Inwestycja Wilcza 19 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 6 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Wilcza 19 pozostało na sprzedaż 1 lokal użytkowy o powierzchni 157 metrów kwadratowych.

Deweloper RealCo Property Investment and Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 265 do 390 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: usługi w budynku, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne jest 1 lokal użytkowy.
Powierzchnie lokali użytkowych: 157 m2.
Ceny lokali użytkowych (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Wilcza 19

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wilcza 19 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 110 metrów od inwestycji Wilcza 19 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wilcza 19 znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 31 w odległości 110 m, Szkoła Podstawowa Nr 203 w odległości 140 m, Prywatne Przedszkole im. Cecylii Plater - Zyberkówny w odległości 150 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wilcza 19 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Instytut Medycyny Estetycznej w odległości 260 m, Lecznica IZIS w odległości 280 m, Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wilcza 19 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Piekarnia, w odległości 160 m znajduje się Kooperatywa Dobrze, w odległości 210 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wilcza 19 w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.05.2019

Data aktualizacji: 15.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie