Valor Konstancin

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Królewska, oferowane bezpośrednio przez Real Invest Sp. z o.o.

Konstancin-Jeziorna, ul. Królewska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 36 ofert w najbliższej okolicy!

Valor Konstancin

10 zdjęć

Valor Konstancin
Valor Konstancin
Valor Konstancin
Valor Konstancin

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Inwestycja mieszkaniowo-usługowa Valor Konstancin powstanie wśród niskiej, willowej zabudowy, w otoczeniu zieleni, w kwartale pomiędzy ulicami: Królewską, Mirkowską, Brzozową i Placem Zgody. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się budynki jednorodzinne, nieliczne budynki wielorodzinne oraz kilka zakładów usługowych i sklepów.

Valor Konstancin zaprojektowano na planie litery C. Budynek składać się będzie z dwóch części: skrzydła zachodniego z wejściem od strony ulicy Królewskiej i Mirkowskiej oraz skrzydła wschodniego z wejściem od ulicy Mirkowskiej. Nad wejściami do budynku od strony ulicy Mirkowskiej znajdą się szklane dachy na konstrukcji ze stali nierdzewnej. Pomiędzy wschodnią i zachodnią częścią powstanie patio, dostępne wyłącznie do użytku właścicieli mieszkań.

Na trzech kondygnacjach budynku znajdzie się łącznie 68 mieszkań o metrażu od 35 do 155 m2, których atutami będzie wysokość 2,95 metra oraz duże, trzyszybowe okna. Część z mieszkań dodatkowo zostanie wyposażona w kominki i ogrody zimowe, a mieszkania na parterze posiadać będą przestronne ogródki (największy o powierzchni 440m2), natomiast na piętrach mieszkańcy cieszyć się będą pięknymi widokami terenów zielonych.

Dwie windy, komórki lokatorskie na każdym piętrze, pomieszczenia na rowery w garażu i dwa lokale usługowe na parterze zapewnią codzienną wygodę w użytkowaniu budynku. W części podziemnej budynku znajdą się miejsca parkingowe oraz pomieszczenia techniczne.

Valor Konstancin zaprojektowano na planie odwróconej litery C. Budynek składać się będzie z dwóch części: skrzydła zachodniego z wejściem od strony Ulicy Królewskiej i Mirkowskiej oraz skrzydła wschodniego z wejściem od ulicy Mirkowskiej. Nad wejściami głównymi do budynku znajdą się samonośne szklane dachy na konstrukcji ze stali nierdzewnej. Pomiędzy wschodnią i zachodnią częścią powstanie patio, dostępne wyłącznie do użytku mieszkańców.

Inwestycja Valor Konstancin znajduje się w Konstancinie-Jeziornie, ul. Królewska (1.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez Real Invest Sp. z o.o.

Inwestycja Valor Konstancin została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Valor Konstancin nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Real Invest Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 290 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne: Cena garażu: 27000zł.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Z Konstancinem-Jeziorna kojarzy się przede wszystkim klimat sprzyjający zdrowiu, spokój i mieszkające tam elity Warszawy - artyści, lekarze, prawnicy, architekci, biznesmeni oraz dyplomaci z całego świata. Ten uroczy zakątek uzdrowiskowy, położony jedyne 18 km od centrum stolicy, przyciąga swoją urodą. Zachwyca bogatą szatą roślinną w mieście otoczonym lasami, pełnym zabytkowych willi, zadbanych dróg i chodników i z przyjazną atmosferą lokalnej społeczności, w której każdy czuje się bezpiecznie, czyli wszystkim tym, czego w tak szerokiej skali nie ma w dużym mieście. Dojazd do stolicy jest szybki, zwłaszcza, gdy podróżujemy własnym środkiem transportu - do centrum miasta czy Portu Lotniczego dostaniemy się zaledwie w ciągu 30 minut. Linie autobusowe ZTM 139, 710, 724 i 742 łączą Konstancin ze stacją metra Wilanowska. Linia 700 łączy Konstancin z Dworcem Centralnym a linią nocną N 50 dojechać można do stacji Metro Wilanowska. Oprócz tego, w Konstancinie działa PKS (do Warszawy odchodzą linie 234 i 250) i prywatni przewoźnicy, którzy uzupełniają listę połączeń warszawskiego ZTM.

Konstancin-Jeziorna to miasto i zarazem uzdrowisko, położone w województwie mazowieckim, w odległości ok. 20 km od centrum Warszawy. Na terenie o powierzchni prawie 18 km2 występuje niejednorodna architektura. Usytuowane pośród ogrodów wille i rezydencje wraz z zabytkami, np. wille: Świt, La Fleur, Natemi czy Pallas Athene, znajdują się w rejonach Konstancina, Skolimowa i Klarysewa. Zabudowa miejska występuje na obszarze Jeziorny, zaś Mirków to tereny postindustrialne z zabytkowymi lub nowoczesnymi blokami, skoncentrowanymi wokół Centrum Handlowego Stara Papiernia. Nowe bloki i budynki wielorodzinne usytuowane są na osiedlu Grapa, a obiekty handlowo-usługowe − przy Al. Wojska Polskiego. Walorem lokalizacji są otaczające tereny zielone: Chojnowski Park Krajobrazowy oraz 5 rezerwatów, a także położone w obrębie miasta parki, zwłaszcza Park Zdrojowy z tężnią solną.

Komunikacja

Na terenie Konstancina-Jeziorny krzyżują się drogi wojewódzkie: nr 721 (Duchnów – Nadarzyn) oraz nr 724 (Warszawa – Góra Kalwaria). W obrębie miasta kursuje 5 strefowych oraz 4 lokalne linie autobusowe komunikacji miejskiej dla aglomeracji warszawskiej. Odległość do portu lotniczego Warszawa/Okęcie wynosi zaledwie 16 km.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Valor Konstancin?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Valor Konstancin mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Valor Konstancin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Klarysew 03.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Valor Konstancin znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Valor Konstancin znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: ABC Montessori Education w odległości 300 m, Niepubliczne Przedszkole Muzyczno-Językowe "Kolorowe Nutki" w odległości 360 m, Szkoła Podstawowa nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w odległości 360 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Valor Konstancin składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 430 m znajduje się API Market, w odległości 450 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Valor Konstancin w odległości 440 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 450 m znajduje się Boisko, w odległości 460 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 31.03.2016
Data aktualizacji: 09.08.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: