Nowe Iwiny na Polnej

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 30 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Iwiny Natura Park(0.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wrocławski, Iwiny, ul. Miodowa/Brochowska (0.6 km od Wrocławia)
  Ceny od: 4 988 brutto/m2
  Osiedle Iwiny Natura Park
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba domów: 22
  Powierzchnia: 110 - 127 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Artidom Sp. z o.o.
 • Osiedle Scandi(1.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Brochów, ul. Sygnałowa (5.5 km od centrum Wrocławia)
  Osiedle Scandi
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 8
  Powierzchnia: 112 - 150 m2
  Liczba pokoi: 4 - 6
  Scandi Home
 • Robyg Jagodno(1.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Buforowa (5.7 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 000/m2
  Robyg Jagodno
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 32
  Powierzchnia: 78 - 104 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Robyg S.A.

Opis Inwestycji

Nowe Iwiny na Polnej to nowoczesny i ekologiczny projekt osiedla na przedmieściach Wrocławia. Domy dostępne są w opcji parterowej lub piętrowej z garażem.Domy parterowe na osiedlu zaczynają się od 439 000 zł, cena piętrowych zaczyna się od 529 000. Dodatkowo oferta objęta jest programem MDM, z której zyskać można dopłatę nawet do 20 tysięcy złotych!Inwestycja zachowuje wszelkie normy ekologiczne. Składa się z 34 domów od 100 do 118 mkw, również w zabudowie bliźniaczej, wszystkie z garażem lub 2 zewnętrznymi miejscami postojowymi. Optymalny podział pomieszczeń pozwolił na stworzenie strefy dziennej oraz sypialnianej (3 osobne sypialnie), co zapewnia niesamowitą wygodę. W każdym domu znajduje się również poddasze nieużytkowe, do przechowywania drobiazgów – tych mniejszych lub tych większych. Jest to doskonała propozycja dla większych rodzin.Mieszkańcy mają pełną dowolność w aranżacji przestrzeni. Z myślą o przyszłym, ergonomicznym użytkowaniu, Rafin uwzględnia wykończenie deweloperskie, instalacje CO, dodatkowy właz schodowy do powierzchni nieużytkowej, rolety manualne oraz wyprowadzenie wody na ogród.Piękno Iwin to przede wszystkim cisza i bliskość natury. Przestrzeń, którą można odczuć na osiedlu to gwarancja spokoju, a jednocześnie brak ograniczeń związanych z komunikacją i dostępnością usług.Swoim wyglądem i stylem osiedle przypomina amerykańskie przedmieścia, jednak dopasowane jest do wrocławskiego rynku nieruchomości. Imponująca elewacja utrzymana w kolorach bieli, antracytu oraz drewna stworzyła bardzo stylowy i nowoczesny wygląd – prosty, a zarazem elegancki. Ponadto do wykończenia wykorzystano jeden z najtrwalszych materiałów powierzchniowych – płyty HPL, które są odporne na warunki atmosferyczne i nie wymagają impregnacji (docenione zostały także przez Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu).Przy projekcie osiedla Rafin Developer stawiał na integracje społeczną i tworzenie tkanki, w której mieszkańcy będą mogli się wspierać i spędzać ze sobą czas wolny. Wszystkie domy posiadają swoje ogródki, gdzie z powodzeniem mogą odbywać się letnie grille lub sobotnie spotkania przy lampce wina.

Inwestycja Nowe Iwiny na Polnej znajduje się w Iwinach, ul. Polna (0.1 km od Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k..

Inwestycja Nowe Iwiny na Polnej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 34 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Nowe Iwiny na Polnej pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 119 metrów kwadratowych w cenie od 529 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rafin Developer Sp. z o.o. – Sp.k. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 34 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Osiedle projektowane jest tak, by zachować wszelkie normy ekologiczne. Domy dostępne są w 3 standardach: - Standard - posiadający m.in. Wykończenie deweloperskie instalacje CO, dodatkowy właz schodowy do powierzchni nieużytkowej, rolety manualne oraz wyprowadzenie wody na ogród. - Standard Plus - który posiada wszystko to, co wykończenie Standard, a do tego rolety sterowanie elektrycznie oraz podłogowe ogrzewanie całej powierzchni - Premium - wersja posiada wszystko to, co w opcji Standard, a do tego m.in. pompę ciepła w systemie głębinowym, system chłodzenia pomieszczeń, wykończenie tarasu deską kompozytową i adaptację systemu inteligentnego.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Domy dostępne również w opcji z garażem..
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, inteligentny dom, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Nowe Iwiny na Polnej

Osiedle położone w otoczeniu zieleni, łąk oraz w sąsiedztwie parków, znajduje się zaledwie 300 m od administracyjnej granicy Wrocławia. Park Bieńkowicki, który znajduje się praktycznie „za płotem” osiedla, ucieszy miłośników joggingu. Ci, którzy lubią spacery, na pewno skorzystają z oddalonego o ok. 20 minut Parku Brochowskiego. W okolicy znajdują się liczne tereny rekreacyjne, takie jak kompleks sportowy w Radwanicach, obiekty rekreacyjno – turystyczne, a nawet port z możliwością wypożyczenia łódek lub skuterów wodnych. To idealne miejsce do spędzania weekendu lub leniwego popołudnia. Doskonała komunikacja z centrum miasta – łatwy dostęp do AOW, 6 linii autobusowych (w tym również transportu nocnego), 2 dworce PKP, które pozwolą dostać się do Wrocławia w niespełna 10 minut. W planach gminy jest także przystanek Park & Ride, a w 2020 roku zakończenie Wschodniej Obwodnicy Wrocławia.

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Data publikacji: 17.11.2016

Data aktualizacji: 10.04.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie