Osiedle Ogród etap I i II

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRadan Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Osiedle Ogród to komfortowe i niepowtarzalne osiedle realizowane w zielonej części miasta u zbiegu ulic Kozielskiej i Łabędzkiej w Gliwicach przeznaczone dla tych którzy cenią sobie nowoczesne rozwiązania, komfort i bezpieczeństwo.W I i II etapie inwestycji zrealizowanych zostało 5 budynków tj; 4 budynki trzykondygnacyjnych mieszczące po 12 mieszkań w każdym oraz 1 budynek pięciokondygnacyjny - 2 klatkowy mieszczący po 30 i 20 mieszkań w klatce. Aktualnie oferta obejmuje mieszkania 3 , 4 i 5 pokojowe o zróżnicowanej powierzchni tj; , 77m2, 85m2, 87 m2 ,94m2.W III etapie inwestycji zrealizowany zostanie budynek 7 kondygnacyjny mieszczący 27 mieszkań o powierzchniach 38 m2 i 53 m2. Klientom zainteresowanych większym apartamentem proponujemy połączenie mieszkań według ich Klienta , maksymalnie do powierzchni 180m2 .Każdy budynek posiada cichobieżną windę, a w części podziemnej miejsca parkingowe oraz pomieszczenia gospodarcze.Niewątpliwym atutem inwestycji jest jej lokalizacja, która daje możliwość pełnego i bezpośredniego dostępu do rozbudowanej infrastruktury oraz kluczowych arterii komunikacyjnych, a jednocześnie bliskości terenów zielonych.Wszystkie te aspekty sprawiają iż Osiedle Ogród jest idealne zarówno dla ludzi aktywnych zawodowo jak i dla tych którzy cenią swój czas.Na uwagę również zasługuje fakt, iż osiedle w pełni zostało przystosowane dla osób niepełnosprawnych.Do wykończenia budynków użyliśmy naturalnych materiałów takich jak; granit przy wjazdach do garaży, drewno olchowe na elewacji oraz drewniane żaluzje przesuwne zamontowane na balkonach, które są dodatkowym elementem ozdobnym budynków, jednocześnie spełniających swoją podstawową funkcję. Z dużą uwagą i starannością wykonaliśmy zagospodarowanie terenu gdzie elewacja budynków idealnie wkomponowana jest w otaczającą osiedle przyrodę oraz idealnie harmonizuje się z zaprojektowaną zielenią.Istnieje możliwość łączenia mieszkań w poziomie oraz wykończenie mieszkań pod klucz przez poleconych architektów wnętrz.W trosce o komfort i bezpieczeństwo mieszkańców osiedle docelowo zostanie zamknięte.

Inwestycja Osiedle Ogród etap I i II znajduje się w Gliwicach, ul. Kozielska (5.6 km od centrum Gliwic), została zrealizowana przez dewelopera Radan Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Ogród etap I i II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Ogród etap I i II pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Radan Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 5 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 3 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: winda, przystosowane dla niepełnosprawnych, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Ogród etap I i II

Gliwice są miastem powiatowym, należącym do Metropolii Silesia. Leżą w południowo-zachodniej części kraju, nad rzeką Kłodnicą. Ich obszar wynosi 134,2 km2, a zamieszkuje je ponad 190 000 osób. Zabudowa miasta ulega stałym modyfikacjom wskutek rozbudowy sektora mieszkalnego. Przybywa głównie domów jednorodzinnych. Jeśli chodzi o nieruchomości komercyjne, to z reguły w ciekawy sposób adaptowane są do tych celów stare budynki. Gliwice to ośrodek przemysłowy, biznesowy, edukacyjny i kulturalny, oferujący mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Znajduje się tu cenione w Europie Centrum Onkologii, działa 18 galerii, 7 muzeów, ponad 80 szkół i 11 zespołów szkół, swoją siedzibę ma tu Politechnika Śląska. Miasto ma bogatą infrastrukturę sportową i handlową. W Gliwicach znajduje się największy polski węzeł autostradowy Gliwice-Sośnica. 43 km stąd mieści się lotnisko. Dzięki transportowi drogowemu, kolejowemu i wodnemu, obszar jest świetnie skomunikowany z resztą kraju, a 198 przystanków komunikacji miejskiej zapewnia doskonałe połączenia z resztą Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego.

Komunikacja

W Gliwicach znajduje się największy węzeł komunikacyjny kraju w postaci autostrad A1 i A4, które wraz z drogą krajową nr 44 przecinają się na wschodzie miasta. Ponadto biegną tędy drogi krajowe nr 78 i 88 oraz wojewódzkie nr 408, 901 i 902, a tuż przy południowej i wschodniej granicy przebiega droga wojewódzka nr 921. Gliwicki dworzec kolejowy obsługuje pociągi lokalne i ogólnopolskie. 43 km od miasta znajduje się lotnisko Katowice-Pyrzowice, z którego odbywają się loty do 29 miast. Dzięki Kanałowi Gliwickiemu, miasto łączy się Odrą z portem w Szczecinie. Gliwice są połączone komunikacją miejską z całym GOP, a w mieście znajduje się 198 przystanków.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Ogród etap I i II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Osiedle Ogród etap I i II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stare Gliwice Gaudiego.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie