Mieszkania Dąbrowskiej

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezRad-Mar

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Mieszkania w zabudowie bliźniaczej z ogrodem to propozycja dla rodzin wielbiących przestrzeńi święty spokój. W tym miejscu łatwo zapomnieć o codziennych problemach i troskach. Przestronne4 pokojowe, dwu poziomowe, funkcjonalne i komfortowe mieszkanie w zabudowie bliźniaczej zlokalizowane jest przy ul. M. Dąbrowskiej na pograniczu Jawora i Paszowic. Funkcjonalny układ mieszkania mieści sprawdzony i praktyczny rozkład, który gwarantuje mieszkańcom wygodne użytkowanie wnętrza. Szerokie otwarcie na taras oraz odpowiednio rozmieszczone okna wprowadzają do strefy dziennej dużą ilość światła. Rodzinny wypoczynek na narożnej sofie w salonie uprzyjemni blask kominka. Z salonu płynnie można przejść do jadalni, zlokalizowanej w atrakcyjnie przeszklonej, narożnej części domu. Z holu dostępna jest łazienka z w.c. W strefie poddasza, której przestronności dodaje wysoka ścianka kolankowa i lukarna, zaprojektowano trzy ustawne i dobrze doświetlone sypialnie. Jasna łazienka z wanną i prysznicem dopełnia program poddasza.Do wyboru są mieszkania o powierzchni: 75 m2, 85 m2 oraz 94 m2, do których przynależne są działki o powierzchni od 100 m2 do 500 m2.

Inwestycja Mieszkania Dąbrowskiej znajduje się w Jaworze, ul. M. Dąbrowskiej (13.4 km od Legnicy), jest realizowana przez dewelopera Rad-Mar.

Inwestycja Mieszkania Dąbrowskiej jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 9 nowych mieszkań. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania Dąbrowskiej pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 75 do 94 metrów kwadratowych w cenie od 3 200 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Rad-Mar przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 6 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 9 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mieszkania Dąbrowskiej

Powiat jaworski jest jednostką samorządu terytorialnego, utworzoną pod koniec lat 90., w ramach reformy administracyjnej. Siedzibą władz powiatu jest miasto Jawor. W skład powiatu, który zajmuje powierzchnię 582 kilometrów kwadratowych, wchodzi 6 gmin; 1 jednostka miejska -Jawor,1 jednostka wiejsko-miejska – Bolków, oraz 4 jednostki wiejskie- Męcinka, Mściwojów, Paszowice, Wądroże Wielkie.

Komunikacja

Podstawowy układ komunikacyjny powiatu jaworskiego stanowią drogi krajowe i wojewódzkie. Autostrada A-4 zapewnia połączenie z Niemcami i południową częścią kraju. Z kolei drogi nr 3 i nr 5 zapewniają dogodne połączenie z północną i południową częścią kraju oraz Czechami. Podróż pomiędzy gminami odbywa się w na Ziemi Jaworskiej najczęściej podmiejskim autobusem, kursującym kilka razy dziennie. Jawor oddalony jest od Wrocławia o 63 kilometry, toteż droga samochodem zajmuje do stolicy Dolnego Śląska około godziny.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mieszkania Dąbrowskiej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Dino.

Data publikacji: 30.04.2020

Data aktualizacji: 30.04.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie