Greendustry Zabłocie

Mieszkania na sprzedaż ul. Romanowicza, oferowane bezpośrednio przez Quelle Locum Sp. z o.o.

Kraków, Podgórze, ul. Romanowicza 6A

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1310 ofert w najbliższej okolicy!

Greendustry Zabłocie

8 zdjęć

Greendustry Zabłocie
Greendustry Zabłocie
Greendustry Zabłocie
Greendustry Zabłocie

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Takiego miejsca szukaliśmy od wielu lat – lokalizacji, która pozwoli na zrównoważony sposób życia w mieście. Ponad hektarowa działka położona na Zabłociu, stanowiąca kwartał pomiędzy ul. Lipową, Romanowicza i Mydlarską stała się dla nas inspiracją do zaprojektowania nie tylko wyjątkowego budynku, ale też unikalnego miejsca do życia. Zielone dziedzińce otoczone niską zabudową to wyróżniająca się inwestycja na planie Krakowa, która odpowiada na zróżnicowane potrzeby i oczekiwania wymagających klientów. Jesteśmy tam, gdzie tętni miasto jednocześnie oferujemy enklawę pełną zieleni. Bo Greendustry to wybór.

Wybraliśmy Zabłocie, bo lubimy świeżą energię tego miejsca. Byliśmy świadkami jego przeobrażeń z dzielnicy przemysłowej w obecne awangardowe centrum Krakowa. To, co zachwyca w Zabłociu najbardziej, to różnorodność – w jednym miejscu znajdziemy zarówno galerie sztuki, centra biznesowe, loftowe inwestycje mieszkaniowe, restauracje z menu z całego świata, czy siedziby start-upów.

Po intensywnym dniu chcemy wracać do miejsca, w którym czujemy, że jesteśmy u siebie. Chcemy odpoczywać w otoczeniu natury, bez konieczności wyjazdu z miasta. W Greendustry wystarczy, że znajdziemy się na zielonym dziedzińcu, tarasie lub prywatnym ogródku, by zapomnieć, że jesteśmy w samym sercu Zabłocia. Stawiamy na kontakt z naturą na każdym kroku: począwszy od wejścia przez lobby, poprzez zielone patia, aż po tarasy, forum zieleni i ogródki, przy urządzeniu których ogranicza nas tylko wyobraźnia.

• zielony dziedziniec,

• prywatne ogródki i tarasy,

• zieleń we wnętrzach części wspólnych

• forum zieleni (taras na dachu dla wszystkich mieszkańców)

• roślinność wkomponowana w bryłę budynku,

• Green Inn.

Inwestycja Greendustry Zabłocie znajduje się na Podgórzu, ul. Romanowicza 6A (2.4 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez Quelle Locum Sp. z o.o.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 107 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Greendustry Zabłocie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Quelle Locum Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 107 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 255 do 300 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, usługi concierge, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, recepcja, usługi w budynku, winda, rowerownia, wózkarnia, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Greendustry Zabłocie?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Greendustry Zabłocie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 310 metrów od inwestycji Greendustry Zabłocie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zabłocie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Greendustry Zabłocie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Greendustry Zabłocie znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Samorządowe Przedszkole nr 91 "Promyczek" w odległości 170 m, Niepubliczna policealna szkoła artystyczna "AMA" w odległości 190 m, Niepubliczne Przedszkole Sportowo - Taneczne "Fair Play" w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Greendustry Zabłocie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Pochlebstwo, w odległości 230 m znajduje się Alpo, w odległości 260 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Greendustry Zabłocie w odległości 220 m znajduje się Fame Sport Club, w odległości 240 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 280 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 09.11.2020
Data aktualizacji: 28.12.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: