Rezydencja Winiary

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezQuadro Development

Ceny od: 7 900 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Winiary dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
1LBU
42,6 m²
Parter
336 540 zł7 900 zł/m²
2LBU
54,7 m²
Parter
432 130 zł7 900 zł/m²

Opis Inwestycji

Rezydencja Winiary – kameralny budynek na poznańskich Winiarach, przy spokojnej ulicy.Nowa inwestycja Quadro Development podkreśla atuty wyjątkowej lokalizacji w samym środku Winiar. Zaciszna ulica, gdzie powstanie Rezydencja Winiary, jest prostopadła do Piątkowskiej, a także vis a vis Św. Leonarda i Winiarskiej. Takie miejsce pozwala odpocząć, a jednocześnie być o krok od centrum.W ramach inwestycji zostanie przygotowany pięciokondygnacyjny budynek wielorodzinny, w którym znajdzie się 31 mieszkań, o powierzchni od 27 do 106 m kw. Przyszli nabywcy mają do wyboru kompaktowe kawalerki, popularne mieszkania 2-pokojowe, a także szeroki wybór lokali 3-pokojowych. Propozycję dewelopera uzupełnia apartament 105,6 m kw., niebanalny projekt o dużych możliwościach aranżacyjnych, z dwoma balkonami, a także tarasem aż 45 m kw.Planowane rozpoczęcie budowy to lipiec 2020 roku. Inwestycja zakończy się w pierwszym kwartale 2022 roku.Do mieszkań parterowych przynależą ogródki lub tarasy, natomiast na wyższych kondygnacjach do dyspozycji są balkony lub loggie. Rezydencja Winiary proponuje przyszłym mieszkańcom dodatkowe udogodnienia, w tym m.in.: winda i podziemna hala garażowa na 21 aut, z możliwością wydzielenia komórek lokatorskich. Cena miejsca postojowego w hali garażowej to 30.000zł. Dodatkowo inwestor przewidział osiem naziemnych miejsc postojowych obok budynku oraz stojaki rowerowe.

Inwestycja Rezydencja Winiary znajduje się na Winiarach, ul. Wyłom 6 (3 km od centrum Poznania), jest realizowana przez dewelopera Quadro Development.

Inwestycja Rezydencja Winiary jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Rezydencja Winiary pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 43 do 55 metrów kwadratowych w cenie od 7 900 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Quadro Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 43 do 55 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 336 540 do 432 130 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 7 900 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Rezydencja Winiary

Rezydencja Winiary to jedna z najbardziej kameralnych inwestycji na mieszkaniowej mapie Poznania. Przyszli mieszkańcy docenią lokalizację, która łączy w sobie najważniejsze cechy – z jednej strony sąsiedztwo zielonej części miasta, za sprawą Parku Cytadela i Parku Sołackiego, a z drugiej dostępność pełnej infrastruktury miejskiej. Całość uzupełnia niska zabudowa jedno- i wielorodzinna w sąsiedztwie. Nowe, kameralne osiedle od Quadro Development wyróżnia się świetnym połączeniem z każdą częścią Poznania. Z ulicy Wyłom, gdzie powstanie inwestycja, dotrzemy w kilka minut spacerem na przystanek przy Alejach Solidarności. Tutaj możemy skorzystać z tramwaju linii nr 12, 14, 15 i 16 oraz autobusu 168, 170, 178, 183 oraz 191. Niedaleko znajdują się ul. Winiarska, Św. Leonarda, gdzie z kolei dojeżdżają tramwaje 9 i 11. Podkreśleniem unikalnej lokalizacji jest bliskość sklepów, piekarni i cukierni, a także, co szczególnie ważne dla rodzin – placówek edukacyjnej. Rezydencja Winiary – pod tym adresem każdy znajdzie swoje idealne miejsce oraz jego zalety. Warto tu zamieszkać!

Jeżyce to dzielnica Poznania rozmieszczona na planie niemal idealnego kwadratu. Na jego zachodzie można znaleźć Jezioro Kerskie, natomiast południową granicę wyznacza obszar Lotniska Poznań-Ławica. Na wschodzie dzielnicę ogranicza ul. Obornicka a na północy osiedla Suchy Las i Jelonek. Jeżyce składają się głównie z zabytkowych, przedwojennych kamienic, które coraz częściej dzięki renowacji okazują się być perełkami architektonicznymi miasta. Na Jeżycach na powierzchni 2 km kw mieszka ok. 24 tys. mieszkańców. Największy zakład opieki zdrowotnej to Szpital Rehabilitacyjny dla dzieci. W odległości ok. 500 metrów na wschód mieści się wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza. W odległości ok. 1 km od granic dzielnicy można znaleźć liczne centra handlowe, kina i teatry. Największe centrum handlowe okolicy to Galeria Podolany, jednak w odległości ok. 1 km na południe i wschód można znaleźć inne sklepy wielkopowierzchniowe, takie jak CH Poznań Plaza, Galeria Pestka czy King Cross Marcelin.

Komunikacja

W dzielnicy kursują autobusy i tramwaje miejskie. Jednak o jej wyjątkowym charakterze świadczy lotnisko Poznań-Ławica, mieszczące się na jej południu. Samoloty odlatują stąd do 25 europejskich portów lotniczych. Dzielnicę ze wschodu na zachód przecina też droga krajowa nr 92.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Rezydencja Winiary mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 160 metrów od inwestycji Rezydencja Winiary znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Św. Leonarda.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Winiary znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. bł. Marii Karłowskiej w odległości 200 m, Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Maryi Niepokalanej w odległości 200 m, Szkoła Podstawowa nr 27 w odległości 210 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Rezydencja Winiary składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 490 m znajduje się Makro, w odległości 490 m znajduje się Chata Polska.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Rezydencja Winiary w odległości 200 m znajduje się Boisko, w odległości 320 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.04.2020

Data aktualizacji: 13.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie