Osiedle Kościuszki

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPure Development

Ceny od: 4 980 zł brutto/m2

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kościuszki dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
14
4
122,3 m²
-
619 000 zł4 980 zł/m²
15
4
122,3 m²
-
619 000 zł4 980 zł/m²

Opis Inwestycji

Osiedle Kościuszki to nasza siódma inwestycja na terenie Ożarowa Mazowieckiego. Przestrzeń została zaprojektowana w oparciu o dotychczasowe doświadczenia, ze szczególnym naciskiem na komfort użytkowania, funkcjonalność i ponadczasową, prostą estetykę.Bliskie sąsiedztwo Parku Ołtarzewskiego, nowo wybudowanej szkoły podstawowej oraz przedszkola tworzą strefę równowagi pomiędzy infrastrukturą miejską, a spokojem i zielenią obszarów podmiejskich. Lokalizacja dla osób pragnących spokojnego, harmonijnego życia, szczególnie przyjazna dla rodzin z dziećmi.Nowoczesne osiedle składać się będzie z 24 lokali w zabudowie bliźniaczej. Dwa rodzaje segmentów o różnych metrażach, w połączeniu z możliwością indywidualnego zaprojektowania rozkładu pomieszczeń, pozwalają na elastyczne dostosowanie projektu do potrzeb przyszłych mieszkańców.Na układ funkcjonalny każdego segmentu składają się dwie pełnowymiarowe kondygnacje mieszkalne oraz gospodarczy strych, a na piętrze każdego z nich można wytyczyć do czterech pokoi. Front lokalu stanowi otwarty podjazd przed garażem z dwoma miejscami parkingowymi, zaś ogród stanowiący przedłużenie pokoju dziennego, znajduje się po przeciwnej stronie.Wysoka jakość materiałów w połączeniu z dbałością o detale oraz zaprojektowana zieleń tworzą spójną, trwałą i estetyczną całość widoczną na dotychczas zrealizowanych inwestycjach.

Inwestycja Osiedle Kościuszki znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, ul. Kościuszki (4.9 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Pure Development.

Inwestycja Osiedle Kościuszki jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów w tym 12 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Kościuszki pozostały na sprzedaż 2 nowe domy o powierzchni 122 metrów kwadratowych w cenie od 619 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 4-pokojowe o powierzchni od 122 m2 w cenie od 619 000 zł (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pure Development przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 24 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 2 domy w tym 2 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 122 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 4-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
  • kształtują się na poziomie 619 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 4 980 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Kościuszki

CHARAKTERYSTYKA OKOLICY Park Ołtarzewski (500m) nowo wybudowana szkoła podstawowa (700m), przedszkole (700m) basen miejski (1200m) otoczenie istniejącej zabudowy jednorodzinnej infrastruktura: trasa S8/A2, ZTM, PKP

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Komunikacja

Ze stolicy do Ożarowa Mazowieckiego można dojechać autobusami PKS, podmiejskimi liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej o numerach: 713, 743 i N52, a także pociągami Kolei Mazowieckich. Najważniejszą arterią miasta jest ulica Poznańska, będąca częścią krajowej drogi nr 92 (Rzepin – Warszawa). Przez Ożarów przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Strzykuły), nr 718 (Borzęcin – Pruszków) i nr 735 (droga nr 92 – stacja PKP).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kościuszki znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Zgromadzenia Sióstr Urszulanek SJK w odległości 380 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Kościuszki w odległości 300 m znajduje się UKS Ołtarzew, w odległości 400 m znajduje się UKS Ołtarzew.

Data publikacji: 23.03.2020

Data aktualizacji: 14.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie