Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Bliskie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Szkolna, oferowane bezpośrednio przez

Jandach Deweloper

poznański, Plewiska, ul. Szkolna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 790 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle BliskieOsiedle Bliskie

37 zdjęć

Osiedle Bliskie
Osiedle Bliskie
Osiedle Bliskie
Osiedle Bliskie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 64 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 64 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

www.janach.pl

Konstrukcja budynku

murowana, pustaki ceramiczne

Dach

dachówka

Elewacja

Tynk

Stolarka okienna

okna plastikowe z roletami

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

- atrakcyjne położenie, wszędzie blisko!

- funkcjonalny rozkład pomieszczeń

- miejsce parkingowe

- przydomowy ogródek

- światłowód (usługi multimedialne Inea)

- MdM

Osiedle Bliskie w Plewiskach (Poznań-Junikowo), to kolejna inwestycja Firmy Jandach, która łączy w sobie tradycyjny wygląd z nowoczesną formą budynków.

Proponujemy lokale o powierzchni 72m2 lu 84m2, każdy z własnym ogródkiem i indywidualnym miejscem parkingowym.

Parter budynku w większości powierzchni stanowi jasny i przestronny pokój dzienny, kuchnia i łazienka. Na piętrze znajdują się trzy sypialnie i druga łazienka. W cenie oferujemy m.in. schody wewnętrzne, piec dwufunkcyjny, instalacje światłowodowe Inea. Do każdego z segmentów przynależy strych.

Wyróżnia nas bardzo dobra jakość budowy i zastosowanych materiałów oraz wysoka estetyka wykonania.

Oferowane nieruchomości charakteryzują się pełną własność domu i działki.

Inwestycja Osiedle Bliskie znajduje się w Plewiskach, ul. Szkolna (1.2 km od Poznania), została zrealizowana przez Jandach Deweloper.

Inwestycja Osiedle Bliskie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 64 nowych mieszkań znajdujących się w 64 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bliskie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Jandach Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Atrakcyjne położenie Osiedla umożliwia szybki dojazd do Poznania, również komunikacją miejską a doskonale rozwinięta infrastruktura okolicy zaspokoi wszelkie potrzeby. W odległości kilku minut spacerem znajdują się szkoła, przedszkola, kościół, przychodnie i wszelkie usługi. Łatwo i szybko można dojechać także do dużych Centrów handlowych i do węzła autostrady A2.

Plewiska to miejscowość powiatu poznańskiego, która usytuowana jest przy zachodniej granicy miasta Poznań. Plewiska należą do gminy Komorniki i oddalone są od centrum Poznania o zaledwie 12 km. W Plewiskach zamieszkuje prawie 9,5 tys. osób. Do większych osiedli mieszkaniowych należą: Aniołowo, Zielarskie i Pogodne, a niską zabudowę tworzą wolnostojące lub bliźniacze domy jednorodzinne oraz nowe budynki szeregowe. W środkowej części miejscowości zlokalizowany jest zespół dworsko-parkowy należący do Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich oraz firmy Herbapol. Nowoczesnym kompleksem obiektów handlowo-usługowych jest Nowy Rynek, zaś miejsca rozrywki to: Dom Kultury Remiza, biblioteka, stadion piłkarski, a także restauracje, hotele i pensjonaty. Z Plewisk do Poznania kursują autobusy poznańskiej komunikacji miejskiej (2 linie), tramwaje (4 linie) oraz pociągi PKP Junikowo. Południowym krańcem miejscowości przebiega autostrada A2, a w pobliżu zachodniej granicy znajduje się droga ekspresowa S11.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Bliskie?

Przy południowym krańcu Plewisk znajduje się autostrada A2, która przebiega przez centralne obszary kraju – w tym miasto Poznań. W pobliżu zachodniej granicy miejscowości biegnie natomiast droga ekspresowa S11 (Koszalin – Pyrzowice), której fragment stanowi Zachodnią Obwodnicę Poznania. W północno-wschodniej części Plewisk zlokalizowana jest stacja kolejowa Poznań-Junikowo, a w odległości ok. 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Z Plewisk do Poznania oraz do okolicznych miejscowości kursują autobusy i tramwaje poznańskiej komunikacji miejskiej (6 połączeń), a także pociągi PKP.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bliskie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 281 metrów od inwestycji Osiedle Bliskie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plewiska Straż Pożarna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Bliskie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bliskie znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Ekoludki / Żłobek Ekomaluch w odległości 283 m, przedszkole w odległości 287 m, szkoła w odległości 440 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Bliskie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia KoraMed w odległości 266 m, Nova w odległości 363 m, Michał Maciejewski w odległości 561 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bliskie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 323 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 324 m znajduje się Żabka, w odległości 326 m znajduje się Grześkowiak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bliskie w odległości 289 m znajduje się REZON Centrum Wspinaczkowe, w odległości 351 m znajduje się boisko / kort, w odległości 451 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 18.12.2014
Data aktualizacji: 25.05.2021

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023