Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Bliskie etap II - mieszkania

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Szkolna, oferowane bezpośrednio przez

Jandach Deweloper

poznański, Plewiska, ul. Szkolna 111

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 790 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Bliskie etap II - mieszkaniaOsiedle Bliskie etap II - mieszkania

16 zdjęć

Osiedle Bliskie etap II - mieszkania
Osiedle Bliskie etap II - mieszkania
Osiedle Bliskie etap II - mieszkania
Osiedle Bliskie etap II - mieszkania

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 15 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

W Plewiskach powstaje kolejna już inwestycja firmy Jandach – Osiedle Bliskie. Chcemy zaprezentować Państwu osiedle, które z powodzeniem łączy w sobie tradycyjny wygląd z nowoczesną formą budynków, tworząc miłą dla oka kompozycje.

Powierzchnia każdego z segmentów to 70-85m2. Niewątpliwym atutem jest zaciszny przydomowy ogródek przydzielony do każdego z lokali.

Uwagę przyciąga estetyczny wygląd osiedla uzyskany dzięki nowoczesnym rozwiązaniom architektonicznym pozwalającym na połączenie przytulności, umiejętnego rozplanowanie przestrzeni oraz co charakterystyczne dla każdej z naszych inwestycji - funkcjonalności. Parter budynku w większości powierzchni zajmuje jasny i przestronny pokój dzienny oraz kuchnia, tworząc przestrzeń zachęcającą do wspólnego przebywania i biesiadowania. Z pokoju dziennego można bezpośrednio wyjść na taras oraz do własnego ogrodu. Na parterze znajduje się również łazienka. Piętro budynku tworzą trzy sypialnie i druga łazienka. Do każdego z segmentów przynależy również strych, tworząc kolejną przestrzeń gdzie można przechowywać sezonowe przedmioty.

Powierzchnia domu i jego wnętrza zaplanowane są tak, by stworzyć wygodną przestrzeń do użytkowania dla 4-5 osobowej rodziny, tak by każdy z domowników miał swoje własne miejsce do wypoczynku, a zarazem mógł cieszyć się z wspólnego, rodzinnego życia. By zapewnić mieszkańcom osiedla maksymalny komfort każdy z segmentów posiada własne konstrukcyjne ściany nośne, niepołączone z sąsiednim budynkiem. Stąd sąsiadów dzieli podwójny mur zapewniając izolację akustyczną.

Doskonale rozumiemy potrzeby naszych klientów dbamy by nasze inwestycje były im bliskie pod każdym względem i ułatwiały codzienne funkcjonowanie. Dlatego do standardowego wyposażenia naszych budynków należy dostępność usług multimedialnych Inea. Wiemy jaki komfort daje poczucie bezpieczeństwa – Osiedle Bliskie jest osiedlem zamkniętym. Jesteśmy otwarci na potrzeby ludzi młodych i rodzin więc nasze osiedle spełnia warunki programu „Mieszkanie dla Młodych”. Nic tak nie cieszy jak wspólne chwile spędzone przy cieple domowego ogniska – w standardzie naszych mieszkań znaleźć możecie Państwo również możliwość instalacji kominka. Miejsce parkingowe dla nas to nie problem, każdy z budynków posiada indywidualne miejsce parkingowe.

Kolejnym atutem naszego osiedla jest jego położenie. Z jednej strony spokojne przedmieścia będące oazą spokoju, dla każdej zapracowanej osoby pragnącej chwili wytchnienia, a z drugiej bliskość Poznania i bardzo dobrze rozwiązana komunikacja zapewniająca szybki dojazd do pracy. W odległości 5-10 min spacerem od naszego osiedla znajdują się szkoła podstawowa, przedszkole, przychodnia lekarska, kościół, sklepy spożywcze i usługowe, apteki, salony fryzjerskie i kosmetyczne, gabinet stomatologiczny, kwiaciarnia, bank, poczta oraz place zabaw dla dzieci. W niewielkiej odległości znajdują się centra handlowe oraz bezpośredni wjazd na autostradę A2. W pobliżu są lasy i jeziora Wielkopolskiego Parku Narodowego, gdzie można uprawiać pieszą, jak i rowerową turystykę. Piękne okolice rzeki Wirenki na pewno zachwycą osoby, dla których ważna jest bliskość natury, gdzie można naprawdę odpocząć od zgiełku miasta i codziennych zmartwień.

Rozwiązania zastosowane w naszej najnowszej inwestycji mają zapewnić Państwu wygodę dnia codziennego oraz pozwolić na przyjemne spędzanie czasu z rodziną czy znajomymi. Osiedle Bliskie wyróżnia się oszczędnym operowaniem barwą i detalem, doskonale wpisując się w otoczenie a jednocześnie wypełniając przestrzeń bez zakłócenia jej dotychczasowego klimatu oraz zapewniając unikatową wręcz kameralność lokalizacji.

Oferowane nieruchomości charakteryzują się pełna własność domu i działki.

Inwestycja Osiedle Bliskie etap II - mieszkania znajduje się w Plewiskach, ul. Szkolna 111 (1.1 km od Poznania), została zrealizowana przez Jandach Deweloper.

Inwestycja Osiedle Bliskie etap II - mieszkania została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 15 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 2 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bliskie etap II - mieszkania nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Jandach Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Plewiska to miejscowość powiatu poznańskiego, która usytuowana jest przy zachodniej granicy miasta Poznań. Plewiska należą do gminy Komorniki i oddalone są od centrum Poznania o zaledwie 12 km. W Plewiskach zamieszkuje prawie 9,5 tys. osób. Do większych osiedli mieszkaniowych należą: Aniołowo, Zielarskie i Pogodne, a niską zabudowę tworzą wolnostojące lub bliźniacze domy jednorodzinne oraz nowe budynki szeregowe. W środkowej części miejscowości zlokalizowany jest zespół dworsko-parkowy należący do Instytutu Roślin i Przetworów Zielarskich oraz firmy Herbapol. Nowoczesnym kompleksem obiektów handlowo-usługowych jest Nowy Rynek, zaś miejsca rozrywki to: Dom Kultury Remiza, biblioteka, stadion piłkarski, a także restauracje, hotele i pensjonaty. Z Plewisk do Poznania kursują autobusy poznańskiej komunikacji miejskiej (2 linie), tramwaje (4 linie) oraz pociągi PKP Junikowo. Południowym krańcem miejscowości przebiega autostrada A2, a w pobliżu zachodniej granicy znajduje się droga ekspresowa S11.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Bliskie etap II - mieszkania?

Przy południowym krańcu Plewisk znajduje się autostrada A2, która przebiega przez centralne obszary kraju – w tym miasto Poznań. W pobliżu zachodniej granicy miejscowości biegnie natomiast droga ekspresowa S11 (Koszalin – Pyrzowice), której fragment stanowi Zachodnią Obwodnicę Poznania. W północno-wschodniej części Plewisk zlokalizowana jest stacja kolejowa Poznań-Junikowo, a w odległości ok. 7 km znajduje się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Z Plewisk do Poznania oraz do okolicznych miejscowości kursują autobusy i tramwaje poznańskiej komunikacji miejskiej (6 połączeń), a także pociągi PKP.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bliskie etap II - mieszkania mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 192 metrów od inwestycji Osiedle Bliskie etap II - mieszkania znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plewiska Boisko.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Bliskie etap II - mieszkania znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bliskie etap II - mieszkania znajduje się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Ekoludki / Żłobek Ekomaluch w odległości 398 m, przedszkole w odległości 402 m, Przedszkole Samorządowe Zielony Zakątek w odległości 433 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Bliskie etap II - mieszkania jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia KoraMed w odległości 359 m, Nova w odległości 383 m, Michał Maciejewski w odległości 580 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Bliskie etap II - mieszkania składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 407 m znajduje się Żabka, w odległości 437 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 440 m znajduje się Grześkowiak.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bliskie etap II - mieszkania w odległości 229 m znajduje się boisko / kort, w odległości 301 m znajduje się REZON Centrum Wspinaczkowe, w odległości 336 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023