Osiedle Słoneczny Zakątek

6 zdjęć

Osiedle Słoneczny Zakątek
Osiedle Słoneczny Zakątek
Osiedle Słoneczny Zakątek
Osiedle Słoneczny Zakątek

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słoneczny Zakątek dostępnych jest 7 ofert

  • 1 pokój
  • 2 pokoje
  • 3 pokoje
  • 4 pokoje
  • 5 pokoi i więcej

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 7 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 286 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu.

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:

aktualnie dostępnych jest 7 domów szeregowych.

Powierzchnie domów:

od 164 do 182 m².

Powierzchnie działek:

od 345 do 617 m².

Ceny domów:

Opis płatności:

informacja u dewelopera.

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera.

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera.

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Tworząc Osiedle Słoneczny Zakątek jednym z najważniejszych celów było stworzenie domów w zabudowie szeregowej w taki sposób, aby we wnętrzu czuć było przestrzeń. Aby to osiągnąć zrezygnowaliśmy z budowania większej ilości węższych segmentów. Nasze domy mają szerokość 9 metrów dzięki czemu w środku możemy cieszyć się przestrzenią i ustawnymi pokojami. Naszym zdaniem na wygodę wpływają również drobiazgi dlatego na przykład kuchnię wyposażyliśmy w oddzielną spiżarnię, a nad garażem znajduje się pokaźny schowek. W salonie odnajdziemy spokój przy cieple kominka. Możemy także wyjść do własnego ogrodu, aby cieszyć się orzeźwiającym powietrzem. Dużym ułatwieniem jest bezpośrednie przejście z garażu do domu. Na piętrze znajduje się osobna garderoba. Od strony wjazdu jak i ogrodu mamy 2 balkony. Ponadto wychodząc do ogrodu możemy korzystać z dużego tarasu.

Ściany zewnętrzne stawiamy z porothermu, które docieplamy styropianem. Między poszczególnymi domami stosujemy dodatkowe wyciszenie. Zewnętrzne elementy wykończone są cegłą oraz płytką klinkierową. Na podjazdach kładziemy kostkę brukową, ogrodzenie wykonujemy z metalowych przęseł a na dachu zastosowana jest dachówka ceramiczna. Każdy z domów posiada 2 balkony. Stan deweloperski obejmuje instalacje: elektryczną w tym TV i internetową, wodną i kanalizacyjną, gazową, centralnego ogrzewania z piecem oraz centralnego odkurzacza. Na ścianach tynki gipsowe na podłodze posadzka. Okna z roletami elektrycznymi.

Inwestycja Osiedle Słoneczny Zakątek znajduje się w Niemczu, ul. Dunikowskiego (1 km od Bydgoszczy), jest realizowana przez Przedsiębiorstwo budowlane Budrem Leszek Ćwikliński.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania

Cały projekt składa się z 7 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Słoneczny Zakątek w sprzedaży jest 7 nowych domów o powierzchni od 164 do 182 metrów kwadratowych .

Dla przyszłych mieszkańców Przedsiębiorstwo budowlane Budrem Leszek Ćwikliński nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Niemcz to miejscowość położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Osielsko. Ze względu na bardzo korzystną odległość od centrum Bydgoszczy, Niemcz przybrał formę przedmieścia o charakterze mieszkaniowym. Cicha, spokojna okolica eleganckich domów jednorodzinnych i apartamentowców to miejsce idealne dla rodzin czy osób starszych. Urokliwe tereny dają możliwość spacerów, przejażdżek rowerowych i odpoczynku od zgiełku miasta. Sąsiedztwo Parku Krajobrazowego pozwala zaczerpnąć świeżego powietrza a także cieszyć się bliskością zieleni.

Przystanki autobusowe (komunikacji ZDMiKP), rozwinięta infrastruktura drogowa zapewniają szybki dojazd do największego miasta w województwie. Miejscowe zabudowania zlokalizowane są w niedalekiej odległości od galerii handlowej, marketu spożywczego, Ogrodu Botanicznego w Myślęcinku, stadniny koni, pola golfowego, basenu i innych atrakcji jakie zapewnia miasto Bydgoszcz. Na terenie Niemcza znajduje się szkoła podstawowa i 2 przedszkola.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Słoneczny Zakątek?

Niemcz oddalony jest od Bydgoszczy ok. 10 km. Podróż autem, drogą krajową nr. 5, zajmuje mniej więcej 16 minut. Komunikację miejską zapewnia kilka linii autobusowych ZDMiKP, odjeżdżających z przystanków rozlokowanych w strategicznych punktach miejscowości. Zaledwie 1500 m dzieli mieszkańców od Galerii Osielsko, w której znajdują się liczne sklepy i restauracje.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Słoneczny Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Osiedle Słoneczny Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niemcz / Rutkiewicz.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Słoneczny Zakątek znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczny Zakątek znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne Tęczowa Kraina w odległości 260 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Słoneczny Zakątek w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.02.2023
Data aktualizacji: 28.02.2023

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Niemczu

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: