Leśna 2

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Przedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 2085 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Nowa inwestycja, która powstaje przy ul. Leśnej 2 będzie nowoczesnym, przestronnym budynkiem z czterema kondygnacjami naziemnymi (wysoki parter oraz 3 piętra), mieszczącym 44 lokale mieszkalne, o powierzchniach od 38 do 74 metrów kwadratowych. W kondygnacji podziemnej będzie zlokalizowany garaż z miejscami parkingowymi dla samochodów.Wyjątkowa lokalizacja na obrzeżach osiedla Kazimierza Wielkiego, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, pozwoli na zamieszkanie w spokojnym i cichym miejscu.Łatwy dostęp do wszystkich mieszkań, a także podziemnych miejsc parkingowych, zapewnią dwie nowoczesne i ciche windy.Nie zabraknie także miejsc postojowych przed samym budynkiem. Każdy z lokali posiadać będzie duży balkon i komórkę lokatorską.Dbając o bezpieczeństwo i komfort mieszkania właścicieli lokali, budynek powstanie na ogrodzonym terenie.

Inwestycja Leśna 2 znajduje się we Włocławku, ul. Leśna 2 (1.5 km od centrum Włocławka), jest realizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o..

Inwestycja Leśna 2 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Leśna 2 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 38 do 74 metrów kwadratowych w cenie od 4 350 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (28 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w cenie do każdego lokalu.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: w cenie do każdego lokalu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (28 miejsc): od 28 000,00/szt.
  • miejsca postojowe naziemne (12 miejsc): 12 000,00 zł/szt.
Udogodnienia: teren ogrodzony, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro.

Lokalizacja inwestycji Leśna 2

Punkty : Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włocławku OSIR w tym Hala widowiskowo-sportowa (Hala Mistrzów), Kryta Pływalnia Delfin, Stadion Piłkarsko-Lekkoatletyczny, Centrum Handlowe Focus Park, Lidl, Auchan, Media-Expert, Media-Markt,

Włocławek to miasto powiatowe leżące w woj. kujawsko-pomorskim, nad rzekami Wisłą i Zgłowiączką. Jego powierzchnia wynosi 84,8 km2, a zamieszkuje je ok. 114 000 osób. Miasto dzieli się na 6 dzielnic położonych po obu brzegach Wisły. Zabudowa większości z nich to niskie budynki mieszkalne jedno- lub wielorodzinne. Osiedla mieszkaniowe nie zajmują tu dużych powierzchni, natomiast tereny uprzemysłowione skupiają się na terenie funkcjonującego tu Parku Przemysłowo-Technologicznego. W mieście znajdują się dwa duże parki, a tereny leśne otaczają Włocławek praktycznie ze wszystkich stron. Rozwinięta jest tu infrastruktura oświatowa, na którą składa się m.in. 19 przedszkoli publicznych i 15 zespołów szkół. We Włocławku mieści się też szpital specjalistyczny. Do najważniejszych obiektów kulturalnych miasta należy teatr, muzeum i galeria sztuki, a wśród tych sportowych warto wymienić halę sportową i pływalnię. Znajduje się tu galeria handlowa i szereg dużych marketów.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami drogowymi krzyżującymi się we Włocławku są drogi krajowe nr 91, 62 i 67. Ponadto biegnie tędy droga wojewódzka nr 252. Działa tu komunikacja miejska, na którą składa się 19 linii autobusowych. Znajdują się tu dwa dworce kolejowe i kursuje linia kolejowa nr 18. Miano drogi wodnej posiada przepływająca przez miasto Wisła.

W odległości 200 metrów od inwestycji Leśna 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Ostrowska(dla wysiad).

Data publikacji: 06.03.2019

Data aktualizacji: 07.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie