Długa 60

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrzedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 2507 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Wyjątkowo kameralne miejsce!Wielorodzinny budynek mieszkalny przy ul. Długiej 60 to nasza najnowsza inwestycja. Powstający właśnie budynek będzie miał bardzo kameralny charakter.Jedna klatka schodowa i tylko 20 lokali mieszkalnych sprawia, że to bardzo wyjątkowe miejsce do zamieszkania we Włocławku. Osoby ceniące sobie spokój, ciszę i bezpieczeństwo znajdą tu wszystko czego potrzebują.Mimo tylko trzech pięter w budynku znajdzie się cicha i ergonomiczna winda umożliwiająca także łatwy dostęp do podziemnego garażu.Mieszkania będą miały powierzchnię od 40,3 m2 do 67,4 m2. Do każdego przynależeć będzie balkon i komórka lokatorska.Budynek będzie ogrodzony, a automatyczna brama wjazdowa zapewni wygodny dostęp do terenu mieszkańcom posiadającym auta.Inwestycja położona jest w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta, a od najważniejszych instytucji publicznych i komercyjnych dzieli ją tylko kilka minut spaceru.

Inwestycja Długa 60 znajduje się we Włocławku, ul. Długa 60 (1.2 km od centrum Włocławka), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o..

Inwestycja Długa 60 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Długa 60 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 40 do 54 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 20 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Długa 60

Włocławek to miasto powiatowe leżące w woj. kujawsko-pomorskim, nad rzekami Wisłą i Zgłowiączką. Jego powierzchnia wynosi 84,8 km2, a zamieszkuje je ok. 114 000 osób. Miasto dzieli się na 6 dzielnic położonych po obu brzegach Wisły. Zabudowa większości z nich to niskie budynki mieszkalne jedno- lub wielorodzinne. Osiedla mieszkaniowe nie zajmują tu dużych powierzchni, natomiast tereny uprzemysłowione skupiają się na terenie funkcjonującego tu Parku Przemysłowo-Technologicznego. W mieście znajdują się dwa duże parki, a tereny leśne otaczają Włocławek praktycznie ze wszystkich stron. Rozwinięta jest tu infrastruktura oświatowa, na którą składa się m.in. 19 przedszkoli publicznych i 15 zespołów szkół. We Włocławku mieści się też szpital specjalistyczny. Do najważniejszych obiektów kulturalnych miasta należy teatr, muzeum i galeria sztuki, a wśród tych sportowych warto wymienić halę sportową i pływalnię. Znajduje się tu galeria handlowa i szereg dużych marketów.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami drogowymi krzyżującymi się we Włocławku są drogi krajowe nr 91, 62 i 67. Ponadto biegnie tędy droga wojewódzka nr 252. Działa tu komunikacja miejska, na którą składa się 19 linii autobusowych. Znajdują się tu dwa dworce kolejowe i kursuje linia kolejowa nr 18. Miano drogi wodnej posiada przepływająca przez miasto Wisła.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Długa 60 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Długa 60 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chłodna (Kapitulna).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Długa 60 znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr7 w odległości 230 m, Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Neuromind w odległości 440 m, Przedszkole Niepubliczne ,, Kujawiaczek" w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Długa 60 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 510 m znajduje się Twój Market.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Długa 60 w odległości 250 m znajduje się Orlik SP 7, w odległości 280 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.11.2017

Data aktualizacji: 24.05.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie