Chłodna

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrzedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 2507 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Wyjątkowe położenie i bezpośrednia bliskość centrum Włocławka to bezsprzeczne zalety budynku mieszkalnego przy ul. Chłodnej / Pustej.Tylko trzy piętra i 24 mieszkania. Tak kameralna ilość lokali sprawia, że warto spieszyć się z decyzją o zakupie jednego z nich.Dla wygody mieszkańców budynek zostanie wyposażony w nowoczesną i cichą windę.Dostępne będą także dodatkowe miejsca parkingowe przed budynkiem oraz komórki lokatorskie do każdego mieszkania.Bezpośrednie sąsiedztwo szkoły, przedszkola, sklepów i ośrodka zdrowia sprawiają, że jest to bardzo pożądane i atrakcyjne miejsce do zamieszkania na mapie Włocławka.

Inwestycja Chłodna znajduje się we Włocławku, ul. Chłodna (1.2 km od centrum Włocławka), została zrealizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o..

Inwestycja Chłodna została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Chłodna pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 46 do 67 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Budomex Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 24 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Chłodna

Włocławek to miasto powiatowe leżące w woj. kujawsko-pomorskim, nad rzekami Wisłą i Zgłowiączką. Jego powierzchnia wynosi 84,8 km2, a zamieszkuje je ok. 114 000 osób. Miasto dzieli się na 6 dzielnic położonych po obu brzegach Wisły. Zabudowa większości z nich to niskie budynki mieszkalne jedno- lub wielorodzinne. Osiedla mieszkaniowe nie zajmują tu dużych powierzchni, natomiast tereny uprzemysłowione skupiają się na terenie funkcjonującego tu Parku Przemysłowo-Technologicznego. W mieście znajdują się dwa duże parki, a tereny leśne otaczają Włocławek praktycznie ze wszystkich stron. Rozwinięta jest tu infrastruktura oświatowa, na którą składa się m.in. 19 przedszkoli publicznych i 15 zespołów szkół. We Włocławku mieści się też szpital specjalistyczny. Do najważniejszych obiektów kulturalnych miasta należy teatr, muzeum i galeria sztuki, a wśród tych sportowych warto wymienić halę sportową i pływalnię. Znajduje się tu galeria handlowa i szereg dużych marketów.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami drogowymi krzyżującymi się we Włocławku są drogi krajowe nr 91, 62 i 67. Ponadto biegnie tędy droga wojewódzka nr 252. Działa tu komunikacja miejska, na którą składa się 19 linii autobusowych. Znajdują się tu dwa dworce kolejowe i kursuje linia kolejowa nr 18. Miano drogi wodnej posiada przepływająca przez miasto Wisła.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Chłodna mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Chłodna znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Chłodna (Kapitulna).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Chłodna znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr7 w odległości 320 m, Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Neuromind w odległości 480 m, Przedszkole Niepubliczne ,, Kujawiaczek" w odległości 490 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Chłodna składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 440 m znajduje się Sklep spożywczy, w odległości 470 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Chłodna w odległości 340 m znajduje się Orlik SP 7, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.01.2018

Data aktualizacji: 01.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie