Osiedle Nowa Sadowa - Etap II

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezProjekt Dom Deweloper Sp. z o.o. Sp.k.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 51 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Osiedle Nowa Sadowa - Etap II

Osiedle NOWA SADOWA to kompleks budynków JABŁONKI o powierzchni od 86,5 m2 do 106 m2 oraz MIRABELKI o powierzchni 70 m2 wraz z przytulnymi kameralnymi ogrodami każdy.Osiedle charakteryzować się będzie spójną zabudową i wysoką jakością wykonania. Domy zaprojektowane zostały z myślą o stworzeniu miejsca niezwykle funkcjonalnego i komfortowego dla jego nowych mieszkańców. Ofertę tę cechuje przede wszystkim optymalne wykorzystanie przestrzeni zarówno wewnątrz budynków jak i otaczających ich terenów. Każdy dom posiada duże przeszklenia, czyniąc go tym samym nowoczesnym w formie i gwarantując dobrze doświetlone pomieszczenia. Dopełnieniem komfortu jest samodzielny ogród, zapewniający każdemu mieszkańcowi prywatność i wspaniałe miejsce do relaksu.Inwestycja ta to idealna propozycja dla osób ceniących sobie ciszę, spokój i bliskość natury, a także wygodę i krótki czas dojazdu do pracy czy szkoły. Doskonale wpisuje się ona w istniejącą zabudowę i zieloną okolicę, tworząc tym samym piękne, kameralne miejsce do zamieszkania.Podstawowe atuty domów Osiedla NOWA SADOWA:-funkcjonalne projekty domów na kameralnym osiedlu-3 i 4 pokojowe domy z własnym ogrodem i miejscami postojowymi lub garażem-dostępne metraże: 70 m2, 86,5 m2 i 106 m2 z garażem-dbałość o estetykę projektu i jakość wykonania-komfortowy podział na strefy: wydzielona kuchnia, jadalnia i salon,-ustawne i nasłonecznione pokoje z dużymi przeszkleniami,-zagospodarowane miejsce pod schodami-piec gazowy w cenie nieruchomości (czyste i praktycznie bezobsługowe ogrzewanie domu),-pomieszczenie gospodarcze niezbędne w każdym domu-dodatkowe miejsce do przechowywania na strychu-urok okolicy – sady, łąki, lasy-tylko 500 m od granicy miasta Białegostoku-wysokiej jakości materiały-niskie koszty eksploatacji-dom w cenie mieszkania – ceny już od 299 000 zł-rynek pierwotny – Kupujący nie płaci podatku PCC 2%Zapraszamy na spotkanie informacyjne. Zadzwoń i umów się już dziś!

Inwestycja Osiedle Nowa Sadowa - Etap II znajduje się w Porosłach, ul. Sadowa (0.3 km od Białegostoku), jest realizowana przez dewelopera Projekt Dom Deweloper Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Osiedle Nowa Sadowa - Etap II jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 14 nowych domów w tym 14 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowa Sadowa - Etap II pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 70 do 106 metrów kwadratowych w cenie od 299 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Projekt Dom Deweloper Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 14 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Nowa Sadowa - Etap II

Inwestycja Osiedle Nowa Sadowa zrealizowana zostanie w jednej z najbardziej pożądanych miejscowości tuż za granicą Białegostoku – w Porosłach. Charakteryzować ją będzie malownicze położenie w sąsiedztwie zielonych łąk, lasów oraz sadów, a także doskonała komunikacja z miastem i dostęp do wielu pobliskich sklepów, szkół, przedszkoli i centrów handlowych w Białymstoku. Szybki dojazd możliwy będzie od strony modernizowanej aktualnie drogi ekspresowej S8, jak i od strony ulicy Elewatorskiej przez nowowybudowaną ulicą Słoneczną. Już wkrótce ruszą zaplanowane nowe trasy autobusów przez ulicę Słoneczną dla osób korzystających z komunikacji miejskiej.

Powiat białostocki położony jest w środkowo- wschodniej części województwa Podlaskiego. Zajmuje obszar 2 984,64 km2 co czyni go największym powiatem w Polsce. Siedzibą powiatu jest Białystok, składają się na niego następujące gminy miejsko-wiejskie: Choroszcz, Czarna Białostocka, Łapy, Supraśl, Suraż, Tykocin, Wasilków, Zabłudów, Michałowo. Gminami wiejskimi są: Dobrzyniewo Duże, Gródek, Juchnowiec Kościelny, Poświętne, Turośń Kościelna, Zawady. Powiat białostocki zamieszkuję 143 864 ludzi. Połowę powierzchni powiatu stanowią użytki rolne, lasy zajmują tu 39% powierzchni. To właśnie zalesienie jak i malownicze rzeki sprawiają, że teren ten jest atrakcyjny turystycznie dzięki czemu rozwija się tu agroturystyka. W powiecie zachowało się wiele zabytków, szczególnie stare obiekty sakralne różnych religii – od drewnianych kościołów, po kapliczki przydrożne. Na uwagę zasługuje także Muzeum Wnętrz Pałacowych w Choroszczy, Wielka Synagoga w Tykocinie czy muzeum wsi w Jurowcach. Powiat białostocki przecina droga krajowa nr 19, znajduje się tu także fragment drogi E 67. Kursują tędy również pociągi, głównie spółki Przewozy Regionalne.

Komunikacja

Powiat białostocki jest połączony z Białymstokiem dzięki autobusom podmiejskim o numerach: 103, 104, 11, 2. Z gmin położonych w zachodniej części powiatu, do Białegostoku można dojechać także koleją dzięki Przewozom Regionalnym. Powiat białostocki jest dobrze skomunikowany z innymi dużymi miastami Polski poprzez połączenia sieci Podlasie Express.

W odległości 600 metrów od inwestycji Osiedle Nowa Sadowa - Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny ELEWATORSKA, Fadom (118).

Data publikacji: 24.09.2019

Data aktualizacji: 24.09.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie