Osiedle Modrzewiowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Modrzejowa, oferowane bezpośrednio przez Profit Deweloper

lubelski, Natalin, ul. Modrzejowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Modrzewiowa

7 zdjęć

Osiedle Modrzewiowa
Osiedle Modrzewiowa
Osiedle Modrzewiowa
Osiedle Modrzewiowa

Opis Inwestycji

4 komfortowe segmenty o powierzchniach 223,64 mkw. oraz 238,37 mkw. rozmieszczone na działkach o powierzchni ok. 550 mkw.

Inwestycja usytuowana przy ul. Modrzewiowej w podlubelskim Natalinie. Atrakcyjna lokalizacja – tylko 600 metrów od granic Lublina i przystanku MPK. Nowoczesna i kameralna architektura nawiązująca do naszych poprzednich inwestycji, komponująca się z istniejącą willową zabudową.

Termin realizacji – IV kwartał 2018 r.

Inwestycja Osiedle Modrzewiowa znajduje się w Natalinie, ul. Modrzejowa (0.5 km od Lublina), została zrealizowana przez Profit Deweloper.

Inwestycja Osiedle Modrzewiowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Modrzewiowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Profit Deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Stolarka okienna

Okna PCV Salamader trzyszybowe sześciokomorowe.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Powiat lubelski to region o powierzchni 1680 km2, składający się 16 gmin, w których leżą dwa miasta i ponad 350 wsi. Obszar leży na Wyżynie Lubelskiej, w dorzeczu Wisły i zamieszkiwany jest przez ok. 145 000 osób. Poza Wisłą, płyną tędy rzeki Bystrzyca i Wieprza. Znajdują się tu dwa parki krajobrazowe i cztery obszary krajobrazu chronionego. Stopień urbanizacji jest niewielki, co gwarantuje spokój i ciszę. Niemniej jednak infrastruktura społeczna dostosowana jest do potrzeb mieszańców. Łącznie działa tu ponad 70 szkół podstawowych i ponad 20 gimnazjów, a także 8 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Są tu dwa szpitale powiatowe, 42 apteki. Rozwinięte jest zaplecze sportowe i kulturalne, a mieszkańcy mają swobodny dostęp do sklepów wielobranżowych i specjalistycznych. Mieszczą się tu m.in. trzy pływalnie, cztery stadiony, a także 17 bibliotek publicznych i 9 ośrodków oraz centrów kultury. W powiecie dobrze rozwinięta jest infrastruktura drogowa, a najważniejszymi trasami są europejska E373 oraz drogi krajowe nr 19 i 82. Biegną tędy cztery drogi wojewódzkie, a ok. 3 km od granicy powiatu leży port lotniczy.

Komunikacja

Powiat lubelski leży na skrzyżowaniu bardzo ważnych tras o znaczeniu krajowym i międzynarodowym. Biegnie tędy transkontynentalna trasa E373, która przy granicy powiatu przecina się z drogami krajowymi nr 19 i 82. Przebiegają tędy także drogi wojewódzkie nr: 747, 822, 830 i 835. Ok. 3 km od wschodniej granicy powiatu mieści się Port Lotniczy Lublin.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Modrzewiowa?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Modrzewiowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Osiedle Modrzewiowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marysin - Natalin 02.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Modrzewiowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 470 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 03.01.2018
Data aktualizacji: 21.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: