Osiedle Modrzewiowa

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezProfit Deweloper

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 21 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

4 komfortowe segmenty o powierzchniach 223,64 mkw. oraz 238,37 mkw. rozmieszczone na działkach o powierzchni ok. 550 mkw.Inwestycja usytuowana przy ul. Modrzewiowej w podlubelskim Natalinie. Atrakcyjna lokalizacja – tylko 600 metrów od granic Lublina i przystanku MPK. Nowoczesna i kameralna architektura nawiązująca do naszych poprzednich inwestycji, komponująca się z istniejącą willową zabudową.Termin realizacji – IV kwartał 2018 r.

Inwestycja Osiedle Modrzewiowa znajduje się w Natalinie, ul. Modrzejowa (0.5 km od Lublina), została zrealizowana przez dewelopera Profit Deweloper.

Inwestycja Osiedle Modrzewiowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 4 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Modrzewiowa pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 224 do 238 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Profit Deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stolarka okienna
Okna PCV Salamader trzyszybowe sześciokomorowe.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Modrzewiowa

Powiat lubelski to region o powierzchni 1680 km2, składający się 16 gmin, w których leżą dwa miasta i ponad 350 wsi. Obszar leży na Wyżynie Lubelskiej, w dorzeczu Wisły i zamieszkiwany jest przez ok. 145 000 osób. Poza Wisłą, płyną tędy rzeki Bystrzyca i Wieprza. Znajdują się tu dwa parki krajobrazowe i cztery obszary krajobrazu chronionego. Stopień urbanizacji jest niewielki, co gwarantuje spokój i ciszę. Niemniej jednak infrastruktura społeczna dostosowana jest do potrzeb mieszańców. Łącznie działa tu ponad 70 szkół podstawowych i ponad 20 gimnazjów, a także 8 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Są tu dwa szpitale powiatowe, 42 apteki. Rozwinięte jest zaplecze sportowe i kulturalne, a mieszkańcy mają swobodny dostęp do sklepów wielobranżowych i specjalistycznych. Mieszczą się tu m.in. trzy pływalnie, cztery stadiony, a także 17 bibliotek publicznych i 9 ośrodków oraz centrów kultury. W powiecie dobrze rozwinięta jest infrastruktura drogowa, a najważniejszymi trasami są europejska E373 oraz drogi krajowe nr 19 i 82. Biegną tędy cztery drogi wojewódzkie, a ok. 3 km od granicy powiatu leży port lotniczy.

Komunikacja

Powiat lubelski leży na skrzyżowaniu bardzo ważnych tras o znaczeniu krajowym i międzynarodowym. Biegnie tędy transkontynentalna trasa E373, która przy granicy powiatu przecina się z drogami krajowymi nr 19 i 82. Przebiegają tędy także drogi wojewódzkie nr: 747, 822, 830 i 835. Ok. 3 km od wschodniej granicy powiatu mieści się Port Lotniczy Lublin.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Modrzewiowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 350 metrów od inwestycji Osiedle Modrzewiowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marysin - Natalin 02.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Modrzewiowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 470 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 03.01.2018

Data aktualizacji: 21.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie