Osiedle Macierzanki

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezProfit Deweloper

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Północna Etap I(2.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Lublin, ul. Północna 155 (3.5 km od centrum Lublina)
  Osiedle Północna Etap I
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 5
  Powierzchnia: 138 - 146 m2
  Liczba pokoi: 4
  PERFEKT BAU DC Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

4 budynki o powierzchniach 147,95 mkw. oraz 148,65 mkw. rozmieszczone na działkach o powierzchni ok. 325 mkw.Inwestycja usytuowana przy ul. Macierzanki (boczna ul. Chabrowej) w najatrakcyjniejszej lokalizacji w Lublinie. Bardzo prestiżowa i ładnie zagospodarowana dzielnica, dużo zieleni. Nowoczesna i kameralna architektura nawiązująca do naszych poprzednich inwestycji, komponująca się z istniejącą willową zabudową.

Inwestycja Osiedle Macierzanki znajduje się w Lublinie, ul.Macierzanki (5.8 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera Profit Deweloper.

Inwestycja Osiedle Macierzanki została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów w tym 4 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Macierzanki pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 148 do 149 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Profit Deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Fundamenty: Ławy fundamentowe żelbetowe, ściany fundamentowe murowane (blok betonowy kl. B15) izolacja przeciwwilgociowa – masa dyspersyjna, izolacja termiczna – styrodur gr. 10cm Stropy: Stropy żelbetowe monolityczne
Dach
Stropodach pełny na płycie żelbetowej, ocieplenie styropianem Pokrycie dachowe papa termozgrzewalna w kolorze ciemnoszarym Obróbki blacharskie wykonane z blachy powlekanej
Elewacja
Elewacja w systemie lekko - mokrym gr. styropianu 15cm, tynk cienkowarstwowy sylikonowy barwiony w masie, elementy dekoracyjne imitacja desek, deska odciskana w warstwie kleju trzykrotnie malowana. Obróbki blacharskie – blacha powlekana, rynny i rury spustowe PCV
Stolarka okienna
Okna PCV Salamader trzyszybowe sześciokomorowe BluEvolution.
Parapety zewnętrzne
Wykonane z blachy powlekanej w kolorze stolarki okiennej (kolor ciemnoszary).
Instalacje
Instalacja CO i wod-kan: Wykonana z materiałów PCV, PP, PEX i miedzi. Instalacja elektryczna - zgodnie z projektem instalacji
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Macierzanki

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Macierzanki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Osiedle Macierzanki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dzbenin 02.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Macierzanki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 06.10.2017

Data aktualizacji: 21.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie