Osiedle Macierzanki

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul.Macierzanki, oferowane bezpośrednio przez Profit Deweloper

Lublin, ul.Macierzanki

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 1 ofertę w najbliższej okolicy!

Osiedle Macierzanki

5 zdjęć

Osiedle Macierzanki
Osiedle Macierzanki
Osiedle Macierzanki
Osiedle Macierzanki

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Północna Etap I

  Osiedle Północna Etap I

  PERFEKT BAU DC Sp. z o.o.

  Dom Lublin
  ul. Północna 155
  3.5 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 138 m2
  • Domów: 1
  • Pokoje: 4

Opis Inwestycji

4 budynki o powierzchniach 147,95 mkw. oraz 148,65 mkw. rozmieszczone na działkach o powierzchni ok. 325 mkw.

Inwestycja usytuowana przy ul. Macierzanki (boczna ul. Chabrowej) w najatrakcyjniejszej lokalizacji w Lublinie. Bardzo prestiżowa i ładnie zagospodarowana dzielnica, dużo zieleni. Nowoczesna i kameralna architektura nawiązująca do naszych poprzednich inwestycji, komponująca się z istniejącą willową zabudową.

Inwestycja Osiedle Macierzanki znajduje się w Lublinie, ul.Macierzanki (5.8 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez Profit Deweloper.

Inwestycja Osiedle Macierzanki została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Macierzanki nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Profit Deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2018 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Fundamenty: Ławy fundamentowe żelbetowe, ściany fundamentowe murowane (blok betonowy kl. B15) izolacja przeciwwilgociowa – masa dyspersyjna, izolacja termiczna – styrodur gr. 10cm Stropy: Stropy żelbetowe monolityczne

Dach

Stropodach pełny na płycie żelbetowej, ocieplenie styropianem Pokrycie dachowe papa termozgrzewalna w kolorze ciemnoszarym Obróbki blacharskie wykonane z blachy powlekanej

Elewacja

Elewacja w systemie lekko - mokrym gr. styropianu 15cm, tynk cienkowarstwowy sylikonowy barwiony w masie, elementy dekoracyjne imitacja desek, deska odciskana w warstwie kleju trzykrotnie malowana. Obróbki blacharskie – blacha powlekana, rynny i rury spustowe PCV

Stolarka okienna

Okna PCV Salamader trzyszybowe sześciokomorowe BluEvolution.

Parapety zewnętrzne

Wykonane z blachy powlekanej w kolorze stolarki okiennej (kolor ciemnoszary).

Instalacje

Instalacja CO i wod-kan: Wykonana z materiałów PCV, PP, PEX i miedzi. Instalacja elektryczna - zgodnie z projektem instalacji

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
teren ogrodzony
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Macierzanki?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Macierzanki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Osiedle Macierzanki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dzbenin 02.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Macierzanki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 420 m znajduje się Biedronka.

Data publikacji: 06.10.2017
Data aktualizacji: 21.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: