Osiedle Brzozowy Gaj

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Ziemska, oferowane bezpośrednio przez Profit Deweloper

lubelski, Marysin, ul. Ziemska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 16 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Brzozowy Gaj

8 zdjęć

Osiedle Brzozowy Gaj
Osiedle Brzozowy Gaj
Osiedle Brzozowy Gaj
Osiedle Brzozowy Gaj

Opis Inwestycji

Nowe osiedle przy ul. Ziemskiej w Marysinie. Pięć wolnostojących budynków o pow. 158,75 mkw., działki o pow. 520 mkw. Rozpoczęcie budowy w lutym 2020 roku, zakończenie stanu deweloperskiego – koniec 2020 r., oddanie do użytkowania – grudzień 2020 roku.

Zaciszne miejsce tuż przy granicach Lublina. Dojazd do centrum 5 minut! Jak w każdej naszej inwestycji dowolna aranżacja pomieszczeń poprzez przestawienie ścianek – istnieje możliwość zaprojektowania gabinetu na parterze.

Możliwość wykończenia segmentu pod klucz!

Nowoczesna i kameralna architektura nawiązująca do naszych poprzednich inwestycji, komponująca się z istniejącą willową zabudową.

Inwestycja Osiedle Brzozowy Gaj znajduje się w Marysinie, ul. Ziemska (1.1 km od Lublina), została zrealizowana przez Profit Deweloper.

Inwestycja Osiedle Brzozowy Gaj została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Brzozowy Gaj nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Profit Deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 5 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, internet, TV kablowa, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Powiat lubelski to region o powierzchni 1680 km2, składający się 16 gmin, w których leżą dwa miasta i ponad 350 wsi. Obszar leży na Wyżynie Lubelskiej, w dorzeczu Wisły i zamieszkiwany jest przez ok. 145 000 osób. Poza Wisłą, płyną tędy rzeki Bystrzyca i Wieprza. Znajdują się tu dwa parki krajobrazowe i cztery obszary krajobrazu chronionego. Stopień urbanizacji jest niewielki, co gwarantuje spokój i ciszę. Niemniej jednak infrastruktura społeczna dostosowana jest do potrzeb mieszańców. Łącznie działa tu ponad 70 szkół podstawowych i ponad 20 gimnazjów, a także 8 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Są tu dwa szpitale powiatowe, 42 apteki. Rozwinięte jest zaplecze sportowe i kulturalne, a mieszkańcy mają swobodny dostęp do sklepów wielobranżowych i specjalistycznych. Mieszczą się tu m.in. trzy pływalnie, cztery stadiony, a także 17 bibliotek publicznych i 9 ośrodków oraz centrów kultury. W powiecie dobrze rozwinięta jest infrastruktura drogowa, a najważniejszymi trasami są europejska E373 oraz drogi krajowe nr 19 i 82. Biegną tędy cztery drogi wojewódzkie, a ok. 3 km od granicy powiatu leży port lotniczy.

Komunikacja

Powiat lubelski leży na skrzyżowaniu bardzo ważnych tras o znaczeniu krajowym i międzynarodowym. Biegnie tędy transkontynentalna trasa E373, która przy granicy powiatu przecina się z drogami krajowymi nr 19 i 82. Przebiegają tędy także drogi wojewódzkie nr: 747, 822, 830 i 835. Ok. 3 km od wschodniej granicy powiatu mieści się Port Lotniczy Lublin.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Brzozowy Gaj?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Brzozowy Gaj mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Osiedle Brzozowy Gaj znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marysin - Natalin 01.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Brzozowy Gaj składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 14.08.2020
Data aktualizacji: 10.11.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: