Osiedle Brzozowy Gaj

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezProfit Deweloper

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 21 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Nowe osiedle przy ul. Ziemskiej w Marysinie. Pięć wolnostojących budynków o pow. 158,75 mkw., działki o pow. 520 mkw. Rozpoczęcie budowy w lutym 2020 roku, zakończenie stanu deweloperskiego – koniec 2020 r., oddanie do użytkowania – grudzień 2020 roku.Zaciszne miejsce tuż przy granicach Lublina. Dojazd do centrum 5 minut! Jak w każdej naszej inwestycji dowolna aranżacja pomieszczeń poprzez przestawienie ścianek – istnieje możliwość zaprojektowania gabinetu na parterze.Możliwość wykończenia segmentu pod klucz!Nowoczesna i kameralna architektura nawiązująca do naszych poprzednich inwestycji, komponująca się z istniejącą willową zabudową.

Inwestycja Osiedle Brzozowy Gaj znajduje się w Marysinie, ul. Ziemska (1.1 km od Lublina), została zrealizowana przez dewelopera Profit Deweloper.

Inwestycja Osiedle Brzozowy Gaj została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych domów w tym 4 domów typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Brzozowy Gaj pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 159 metrów kwadratowych w cenie od 700 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Profit Deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 5 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Brzozowy Gaj

Powiat lubelski to region o powierzchni 1680 km2, składający się 16 gmin, w których leżą dwa miasta i ponad 350 wsi. Obszar leży na Wyżynie Lubelskiej, w dorzeczu Wisły i zamieszkiwany jest przez ok. 145 000 osób. Poza Wisłą, płyną tędy rzeki Bystrzyca i Wieprza. Znajdują się tu dwa parki krajobrazowe i cztery obszary krajobrazu chronionego. Stopień urbanizacji jest niewielki, co gwarantuje spokój i ciszę. Niemniej jednak infrastruktura społeczna dostosowana jest do potrzeb mieszańców. Łącznie działa tu ponad 70 szkół podstawowych i ponad 20 gimnazjów, a także 8 zespołów szkół ponadgimnazjalnych. Są tu dwa szpitale powiatowe, 42 apteki. Rozwinięte jest zaplecze sportowe i kulturalne, a mieszkańcy mają swobodny dostęp do sklepów wielobranżowych i specjalistycznych. Mieszczą się tu m.in. trzy pływalnie, cztery stadiony, a także 17 bibliotek publicznych i 9 ośrodków oraz centrów kultury. W powiecie dobrze rozwinięta jest infrastruktura drogowa, a najważniejszymi trasami są europejska E373 oraz drogi krajowe nr 19 i 82. Biegną tędy cztery drogi wojewódzkie, a ok. 3 km od granicy powiatu leży port lotniczy.

Komunikacja

Powiat lubelski leży na skrzyżowaniu bardzo ważnych tras o znaczeniu krajowym i międzynarodowym. Biegnie tędy transkontynentalna trasa E373, która przy granicy powiatu przecina się z drogami krajowymi nr 19 i 82. Przebiegają tędy także drogi wojewódzkie nr: 747, 822, 830 i 835. Ok. 3 km od wschodniej granicy powiatu mieści się Port Lotniczy Lublin.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Brzozowy Gaj mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Osiedle Brzozowy Gaj znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Marysin - Natalin 01.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Brzozowy Gaj składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 14.08.2020

Data aktualizacji: 10.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie