Aurum Residence

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezProfit Deweloper

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Północna Etap I(1.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Lublin, ul. Północna 155 (3.5 km od centrum Lublina)
  Osiedle Północna Etap I
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 5
  Powierzchnia: 138 - 146 m2
  Liczba pokoi: 4
  PERFEKT BAU DC Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Aurum Residence to nasza najnowsza inwestycja. Zespół 8 ekskluzywnych segmentów mieszkalnych o powierzchni 205,38 mkw oraz 212,60 mkw dla najbardziej wymagających. Najwyższej jakości materiały, doskonała lokalizacja przy ul. Sławinkowskiej w Lublinie.

Inwestycja Aurum Residence znajduje się w Lublinie, ul. Sławinkowska (5.1 km od centrum Lublina), została zrealizowana przez dewelopera Profit Deweloper.

Inwestycja Aurum Residence została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Aurum Residence pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 205 do 212 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Profit Deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2016 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
- Fundamenty żelbetowe - Ściany konstrukcyjne Solbet (600) - Ścianki działowe Solbet gr 8cm - Stropy monolityczne wylewane - Schody żelbetowe wylewane
Dach
- Dach – więźba dachowa drewniana, pokrycie dachówką „Tegalit”, okna dachowe „Velux” rynny i rury spustowe PCV w kolorze dachu, obróbki blacharskie z blachy powlekanej
Elewacja
- Elewacja system lekko-mokry (styropian gr 15cm, siatka, klej, tynk sylikatowy), imitacja drewna wykonana w systemie Baumit
Stolarka okienna
- Stolarka okienna PCV, okna trzyszybowe sześciokomorowe firmy Salamander Bluevolution
Drzwi zewnętrzne
- Drzwi wejściowe antywłamaniowe firmy KMT
Parapety zewnętrzne
- Parapety zewnętrzne z blachy powlekanej w kolorze stolarki okiennej
Instalacje
- Kanalizacja sanitarna miejska, instalacja wod-kan, instalacja gazowa, instalacja elektryczna, instalacja tv i telefoniczna
Ogrzewanie
- Instalacja CO – z grzejnikami płytowymi i piecem gazowym dwufunkcyjnym kondensacyjnym firmy Junkers lub Wiessmann
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Aurum Residence

Lublin jest miastem powiatowym i stolicą woj. lubelskiego. To największy ośrodek miejski wschodniej Polski. Jego obszar wynosi 147,5 km2, a mieszka tu 347 678 osób. Ze względu na bliskość Ukrainy i Białorusi, miasto wyróżnia się wielokulturowością, co widoczne jest m.in. w stylistyce architektonicznej miasta. Typ zabudowy jest natomiast zależny od dzielnicy. Np. na Starym Mieście przeważają zabytkowe kamienice, Rury składają się niemal z samych osiedli mieszkalnych, a Zemborzyce to spokojna okolica otoczona przyrodą. Lublin to ważny ośrodek akademicki. Mieści się tu 12 szkół wyższych, a m.in. Politechnika, Uniwersytet Medyczny i KUL. Jest tu też 10 szpitali, w tym dwa wojewódzkie i trzy kliniczne. Pod względem rekreacyjnym miasto słynie z dróg rowerowych o łącznej długości ok. 100 km. Kwitnie tu życie kulturalne, działa filharmonia, 11 kin i 40 teatrów. Mieści się tu 8 galerii handlowych. Prężnie funkcjonuje komunikacja miejska, w tym trolejbusy, a z resztą kraju Lublin łączą 2 drogi krajowe, droga ekspresowa i okoliczna sieć ponad 10 przecinających się dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Lublin jest jedynym miastem na wschodzie Polski tak dobrze skomunikowanym z innymi częściami kraju. Przez jego centrum przechodzą drogi krajowe nr 19 i 82, a częścią wschodniej i całą północną granicą biegnie droga ekspresowa S12, która na tym odcinku jest fragmentem europejskiej trasy E373. Przez miasto biegnie też 5 dróg wojewódzkich (nr 809, 822, 830, 835, 747), ale w promieniu ok. 15 km od miasta biegną też drogi wojewódzkie nr 820, 828, 829, 834, 836, 837, 860. Cechą szczególną komunikacji miejskiej są tu - kursujące obok autobusów - trolejbusy, które jeżdżą tylko po trzech polskich miastach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Aurum Residence mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 280 metrów od inwestycji Aurum Residence znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Zbożowa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Aurum Residence znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Calineczka w Lublinie w odległości 240 m, Zespół Szkół nr 12 w Lublinie w odległości 340 m, Gimnazjum nr 27 w Lublinie w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Aurum Residence składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 230 m znajduje się Stokrotka, w odległości 320 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Aurum Residence w odległości 390 m znajduje się KS Sławin.

Data publikacji: 09.06.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie