Panorama Biskupice

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Pro Domo INVESTMENT Sp. z o.o. PANORAMA BISKUPICE Sp. K.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 84 domy w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Osiedle Bodzanów (2,3 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Osiedle Bodzanów znajduje się w Bodzanowie, Bodzanów (6,5 km od Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Agencja Bracia Sadurscy. Inwestycja Osiedle Bodzanów jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Aktualnie na sprzedaż pozostało 6 nowych domów o powierzchniach od 97 do 239 m2.

wielicki, Bodzanów, Bodzanów (6,5 km od Krakowa)
Ceny od: 2 713 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Bodzanów
 • Termin oddania: 3 kw. 2019
 • Liczba domów: 6
 • Powierzchnia: 97 - 239 m2
 • Liczba pokoi: 5
Agencja Bracia Sadurscy
Domy spełniające kryteria

Dębowy Stok (5,4 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Dębowy Stok znajduje się w Sułkowie, ul. Dębowa (4 km od Krakowa), sprzedaż prowadzi Grupa Nieruchomości Kraków. Inwestycja Dębowy Stok jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 12 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 12 nowych domów o powierzchni 107 m2.

wielicki, Sułków, ul. Dębowa (4 km od Krakowa)
Ceny od: 4 108 zł/m2

Inwestycja polecana

Dębowy Stok
 • Termin oddania: 1 kw. 2020
 • Liczba domów: 12
 • Powierzchnia: 107 m2
 • Liczba pokoi: 4
Grupa Nieruchomości Kraków
Domy spełniające kryteria

Osiedle Boryczów (5,4 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Osiedle Boryczów znajduje się w Niepołomicach, ul. Oficerska (2,8 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera WLW Development. Inwestycja Osiedle Boryczów została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 70 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostał 1 nowy dom o powierzchni 118 m2.

Niepołomice, ul. Oficerska (2,8 km od Krakowa)
Ceny od: 3 425 zł/m2

Inwestycja polecana

Osiedle Boryczów
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba domów: 1
 • Powierzchnia: 118 m2
 • Liczba pokoi: 4
WLW Development
Domy spełniające kryteria

Niedaleko Krakowa w malowniczej wsi Zabłocie w gminie Biskupice powstaje idealne miejsce do życia. Spokojne, pełne zieleni i doskonale zlokalizowane. Tworzony przez Prodomo Investment (krakowską firmę deweloperską z 20 letnią historią) kompleks domów na pewno spełni Twoje oczekiwania.

To kameralna oaza, w której możesz odpocząć, przyjmować gości i wychowywać dzieci… To miejsce, które może zostać Twoim domem…

W Panoramie Biskupice będziesz czuł się komfortowo i bezpiecznie. Teren osiedla zostanie ogrodzony, a wjazd mieszkańcom i gościom umożliwi solidna, nowoczesna brama. Domy posiadają duże ogrody, o starannie zaprojektowanej i przemyślanej formie, którą możesz w dowolny sposób zaaranżować.

Już teraz wyobraź sobie relaks na świeżym powietrzu zdala od zgiełku i zanieczyszczenia miasta. W pobliżu osiedla nie ma zakładów przemysłowych, a jakość powietrza jest o wiele lepsza niż w pobliskim Krakowie. Dzięki temu Ty i Twoja rodzina będziecie mogli oddychać pełną piersią.

Inwestycja Panorama Biskupice znajduje się w Zabłociu, Zabłocie (7,7 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Pro Domo INVESTMENT Sp. z o.o. PANORAMA BISKUPICE Sp. K..

Inwestycja Panorama Biskupice została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych domów w tym 5 domów typu dom wolnostojący, 4 domy typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Panorama Biskupice pozostało na sprzedaż 0 nowych domów jednorodzinnych o powierzchniach od 161 do 180 metrów kwadratowych w cenie od 416 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pro Domo INVESTMENT Sp. z o.o. PANORAMA BISKUPICE Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba domów: cała inwestycja składa się z 7 domów.
Liczba kondygnacji: domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej
Konstrukcja budynku:
technologia tradycyjna, budynek posadowiony na ścianach i ławach żelbetowych
Dach:
skośny, konstrukcja z więźby drewnianej, kryty dachówką cementową
Elewacja:
elewacje technologia lekka – mokra, parapety zewn. z blachy powlekanej
Stolarka okienna:
biała, PVC
Drzwi zewnętrzne:
stalowa blacha poszycia ocynkowana, pokryta antykorozyjnym lakierem podkładowym, a następnie laminatem dekoracyjnym z wypełnieniem płyta z polistyrenu spienionego EPS, z zabezpieczeniem antywłamaniowym w klasie RC2
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Garaże: domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne,
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Panorama Biskupice

Powiat wielicki to region będący częścią woj. małopolskiego, leżący w jego centrum. Jego powierzchnia to 411 km2, a składają się na nią 2 gminy miejsko-wiejskie i 3 gminy wiejskie. Łącznie znajduje się tu 91 miejscowości, a zamieszkują je ogółem 118 553 osoby.
Na północnym wschodzie powiatu rozciągają się tereny leśne – w gminie Kłaj znajdziemy 3 rezerwaty przyrody. Region wyróżnia się nieprzeciętnymi walorami przyrodniczymi i turystycznymi, a jego największą atrakcją jest Kopalnia Soli w Wieliczce. Zabudowa powiatu jest dość rozproszona i wciąż istnieją tu rozległe tereny do zagospodarowania. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, medyczne i sportowe, o czym świadczy m.in. 88 szkół, 42 przychodnie lekarskie i 69 klubów sportowych. Dużym atutem powiatu jest bezpośrednie sąsiedztwo z Krakowem znajdującym się na zachód od regionu. Daje to pełen dostęp do wszystkich atrakcji dużego miasta. Ponadto rozwinięta jest sieć dróg, a najważniejszymi są 3 drogi wojewódzkie, 2 krajowe i przebiegająca na północ od Wieliczki autostrada A4.

Komunikacja

W powiecie wielickim znajdziemy dobrze rozwiniętą sieć dróg, na które składają się drogi wojewódzkie 964, 966 i 967 oraz drogi krajowe 75 i 94. Najważniejszą arterią jest jednak przecinająca powiat autostrada A4, czyli część europejskiej trasy E40. Funkcjonują tu także połączenia PKS i PKP, a szynobus odbywa regularne kursy do Krakowa. W Wieliczce działa komunikacja miejska.

Data publikacji: 22 listopada 2017 11:58

Data aktualizacji: 09 stycznia 2019 09:22

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet