Panorama Biskupice

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPro Domo INVESTMENT Sp. z o.o. PANORAMA BISKUPICE Sp. K.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 28 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Bodzanów(2.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wielicki, Bodzanów, Bodzanów (6.5 km od Krakowa)
  Ceny od: 2 713/m2
  Osiedle Bodzanów
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 6
  Powierzchnia: 97 - 239 m2
  Liczba pokoi: 5
  Agencja Bracia Sadurscy

Opis Inwestycji

Niedaleko Krakowa w malowniczej wsi Zabłocie w gminie Biskupice powstaje idealne miejsce do życia. Spokojne, pełne zieleni i doskonale zlokalizowane. Tworzony przez Prodomo Investment (krakowską firmę deweloperską z 20 letnią historią) kompleks domów na pewno spełni Twoje oczekiwania.To kameralna oaza, w której możesz odpocząć, przyjmować gości i wychowywać dzieci… To miejsce, które może zostać Twoim domem…W Panoramie Biskupice będziesz czuł się komfortowo i bezpiecznie. Teren osiedla zostanie ogrodzony, a wjazd mieszkańcom i gościom umożliwi solidna, nowoczesna brama. Domy posiadają duże ogrody, o starannie zaprojektowanej i przemyślanej formie, którą możesz w dowolny sposób zaaranżować.Już teraz wyobraź sobie relaks na świeżym powietrzu zdala od zgiełku i zanieczyszczenia miasta. W pobliżu osiedla nie ma zakładów przemysłowych, a jakość powietrza jest o wiele lepsza niż w pobliskim Krakowie. Dzięki temu Ty i Twoja rodzina będziecie mogli oddychać pełną piersią.

Inwestycja Panorama Biskupice znajduje się w Zabłociu, Zabłocie (7.7 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Pro Domo INVESTMENT Sp. z o.o. PANORAMA BISKUPICE Sp. K..

Inwestycja Panorama Biskupice została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 7 nowych domów w tym 5 domów typu dom wolnostojący, 4 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Panorama Biskupice pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 161 do 180 metrów kwadratowych w cenie od 416 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Pro Domo INVESTMENT Sp. z o.o. PANORAMA BISKUPICE Sp. K. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 7 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
technologia tradycyjna, budynek posadowiony na ścianach i ławach żelbetowych
Dach
skośny, konstrukcja z więźby drewnianej, kryty dachówką cementową
Elewacja
elewacje technologia lekka – mokra, parapety zewn. z blachy powlekanej
Stolarka okienna
biała, PVC
Drzwi zewnętrzne
stalowa blacha poszycia ocynkowana, pokryta antykorozyjnym lakierem podkładowym, a następnie laminatem dekoracyjnym z wypełnieniem płyta z polistyrenu spienionego EPS, z zabezpieczeniem antywłamaniowym w klasie RC2
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Panorama Biskupice

Powiat wielicki to region będący częścią woj. małopolskiego, leżący w jego centrum. Jego powierzchnia to 411 km2, a składają się na nią 2 gminy miejsko-wiejskie i 3 gminy wiejskie. Łącznie znajduje się tu 91 miejscowości, a zamieszkują je ogółem 118 553 osoby. Na północnym wschodzie powiatu rozciągają się tereny leśne – w gminie Kłaj znajdziemy 3 rezerwaty przyrody. Region wyróżnia się nieprzeciętnymi walorami przyrodniczymi i turystycznymi, a jego największą atrakcją jest Kopalnia Soli w Wieliczce. Zabudowa powiatu jest dość rozproszona i wciąż istnieją tu rozległe tereny do zagospodarowania. Rozwinięte jest zaplecze oświatowe, medyczne i sportowe, o czym świadczy m.in. 88 szkół, 42 przychodnie lekarskie i 69 klubów sportowych. Dużym atutem powiatu jest bezpośrednie sąsiedztwo z Krakowem znajdującym się na zachód od regionu. Daje to pełen dostęp do wszystkich atrakcji dużego miasta. Ponadto rozwinięta jest sieć dróg, a najważniejszymi są 3 drogi wojewódzkie, 2 krajowe i przebiegająca na północ od Wieliczki autostrada A4.

Komunikacja

W powiecie wielickim znajdziemy dobrze rozwiniętą sieć dróg, na które składają się drogi wojewódzkie 964, 966 i 967 oraz drogi krajowe 75 i 94. Najważniejszą arterią jest jednak przecinająca powiat autostrada A4, czyli część europejskiej trasy E40. Funkcjonują tu także połączenia PKS i PKP, a szynobus odbywa regularne kursy do Krakowa. W Wieliczce działa komunikacja miejska.

Data publikacji: 22.11.2017

Data aktualizacji: 09.01.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie