Osiedle Nad Brzegiem

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Polna, oferowane bezpośrednio przez

Pro Acoustic

Ustka, ul. Polna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 335 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Nad Brzegiem

2 zdjęcia

Osiedle Nad Brzegiem

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 16 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się morze

Opis inwestycji

OSIEDLE NAD BRZEGIEM USTKA – SPOKÓJ DLA CIEBIE I TWOJEJ RODZINY

Szukasz bezpiecznego i przyjaznego miejsca dla Ciebie i Twojej rodziny? Zależy Ci na oderwaniu się od miejskiego zgiełku, wtopieniu się w spokój i ciszę, przy jednoczesnym zachowaniu dostępu do miejskiej infrastruktury?

Osiedle Nad Brzegiem w Ustce, to wysokiej jakości apartamenty, które zostały zlokalizowane bardzo blisko brzegu. Położone są one w pobliżu rzeki Słupii w sąsiedztwie obszaru chronionego złóż borowinowych.

Dosłownie 300 metrów dzieli mieszkańców osiedla od najbliższego węzła komunikacyjnego, łączącego z Centrum Ustki. Mieszkania na Osiedlu Nad Brzegiem są doskonałym miejscem odrywającym od szkoły i pracy, tym samym pozwalającym na efektywny odpoczynek w gronie rodzinnym.

Osiedle Nad Brzegiem Ustka umiejscowione zostały przy złożach borowinowych, a więc w okolicy obszaru chronionego.

Inwestycja Osiedle Nad Brzegiem znajduje się w Ustce, ul. Polna (11.8 km od Słupska), została zrealizowana przez Pro Acoustic.

Inwestycja Osiedle Nad Brzegiem została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych mieszkań znajdujących się w 4 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nad Brzegiem nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Pro Acoustic przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat słupski zajmuje 2304 kilometry kwadratowe. Mieszka w nim ponad 97 tysięcy osób. W skład powiatu wchodzą gmina miejska Ustka, gmina miejsko-wiejska Kępice oraz następujące gminy wiejskie: Damnica, Dębnica Kaszubska, Główczyce, Kobylnica, Potęgowo, Słupsk, Smołdzino, Ustka. Słupsk jest siedzibą władz powiatu słupskiego, ale stanowi odrębną jednostkę administracyjną.

Najpopularniejszą miejscowością turystyczną powiatu jest Ustka, która ma status uzdrowiska. Gości z całej Polski przyciągają także lasy Słowińskiego Parku Narodowego, częściowo leżącego na ziemi słupskiej. Znajduje się tu również kilka rezerwatów przyrody, w których występują rzadkie rośliny, ptaki wodne, chronione ssaki. Piękne krajobrazy przyciągają nie tylko turystów, lecz także nowych mieszkańców – z roku na rok wzrasta liczba ludności. Ponad trzy czwarte osób zameldowanych w powiecie mieszka na wsi. Ważnymi dziedzinami gospodarki są rolnictwo oraz przemysł drzewny, spożywczy, stoczniowy, metalowy, obuwniczy, tworzyw sztucznych.

Od XIV do XVII wieku ziemią słupską władali książęta pomorscy. W 1653 roku, po bezpotomnej śmierci księcia Bogusława XIV, obszar ten znalazł się w granicach Brandenburgii. Do Polski przyłączono go dopiero po drugiej wojnie światowej. Większość rdzennej ludności wysiedlono wtedy do Niemiec, a na Pomorze przybyły osoby z różnych części Polski. Największa miejscowość powiatu – Ustka – istniała już w XIV stuleciu. Wieś bardzo długo podlegała miastu Słupsk. Przejściowo – w latach 1329–1342 – rządzili nią Krzyżacy, gdyż książę pomorski zastawił Słupsk i okoliczne wsie. Przez stulecia coraz większego znaczenia nabierał port w Ustce. Niestety, podupadł w wyniku wojny trzydziestoletniej i wielkiego pożaru. Dopiero na początku XX wieku, kiedy do Ustki doprowadzono tory kolejowe, wieś zaczęła się rozwijać jako miejscowość wypoczynkowa. Od 1935 roku jest miastem.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Nad Brzegiem?

Po powiecie słupskim jeżdżą autobusy PKS i różnych prywatnych przewoźników. Dojazd z Ustki do Gdyni Głównej zajmuje około 2 godziny (w przypadku dojazdu autobusem do Słupska i przesiadki do pociągu TLK). Pociągiem z Ustki można dojechać do Piły Głównej.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nad Brzegiem mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 862 metrów od inwestycji Osiedle Nad Brzegiem znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ustka.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Nad Brzegiem znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nad Brzegiem znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 1 w odległości 302 m, szkoła w odległości 307 m, Przedszkole nr 3 w odległości 443 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Nad Brzegiem składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 279 m znajduje się Żabka, w odległości 284 m znajduje się Biedronka, w odległości 500 m znajduje się Lidl.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nad Brzegiem w odległości 377 m znajduje się bieżnia / tor, w odległości 383 m znajduje się boisko / kort, w odległości 408 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 29.04.2020
Data aktualizacji: 15.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: