Husa Park

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Jana Husa, oferowane bezpośrednio przez

PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o.

Warszawa, Białołęka, Dąbrówka Szlachecka, ul. Jana Husa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 14 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Husa ParkHusa Park

5 zdjęć

Husa Park
Husa Park
Husa Park
Husa Park

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • winda
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Husa Park logo

Husa Park to kameralny budynek wielorodzinny, który powstaje bezpośrednio przy lesie, na warszawskiej Białołęce przy ul. Jana Husa.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zaprojektowaliśmy 19 lokali inwestycyjnych o powierzchniach od 27 m2 do 47 m2. Te funkcjonalne 1 lub 2 pokojowe mikroapartamenty to idealne rozwiązanie dla studentów, przedsiębiorców i inwestorów.

Rozpoczęcie prac budowlanych nastąpiło 2 marca 2019 roku natomiast zakończenie budowy i oddanie obiektu do użytkowania zaplanowano na III kw. 2021 roku.

W budynku zaprojektowano 53 lokali mieszkalnych oraz 19 inwestycyjnych - są to 1, 2 oraz 3 pokojowe pomieszczenia o powierzchni od 25 do 81 m2, do których przylegać będą przestronne ogródki oraz balkony. Dla inwestycji przewidziano 70 miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz 4 naziemne miejsca postojowe.

W pobliżu inwestycji znajduje się rozbudowana infrastruktura publiczna. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są liczne linie autobusowe. Budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji. W okolicy zlokalizowane są placówki oświatowe tj. (przedszkola, żłobek, szkoły podstawowe), sklepy (Selgros, Biedronka), Cluby Fitness.

Wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe.

Husa Park to odpowiednie miejsce dla Ciebie i Twojej Rodziny!

Inwestycja Husa Park znajduje się na Dąbrówce Szlacheckiej, ul. Jana Husa (13.7 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Husa Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Aktualnie w inwestycji Husa Park nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Husa Park przy ul. Jana Husa 20 na Białołęce to kameralna inwestycja, wybudowana na granicy lasu Dąbrówka, atutem jest cisza i bezpośrednia zieleń a jednoześnie bliskość komunikacji miejskiej i sklepów. W poblizu pentla tramwajowa.

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Husa Park?

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a także tramwaje umożliwiające bezpośrednie dotarcie do centrum Warszawy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Husa Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1609 metrów od inwestycji Husa Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Warszawa Choszczówka 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Husa Park znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Husa Park znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Filia Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 154 im. Pawła Edmunda Strzeleckiego w odległości 547 m, przedszkole w odległości 636 m, przedszkole w odległości 668 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Husa Park jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ortopedika w odległości 372 m, Skident w odległości 384 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Husa Park składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 255 m znajduje się Lidl, w odległości 335 m znajduje się Fort Fitness, w odległości 340 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Husa Park w odległości 764 m znajduje się boisko / kort, w odległości 765 m znajduje się boisko / kort, w odległości 891 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 23.04.2020
Data aktualizacji: 07.04.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: