Osiedle Róż - Budynek 7
Oferta archiwalna
Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Prestige
pruszkowski, Rybie, ul. Jarząbka
pruszkowski, Rybie, ul. Jarząbka
Oferta archiwalna
Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.
Mamy dla Ciebie 617 ofert w najbliższej okolicy!
Podobne oferty w najbliższej okolicy
Prezentacja oferty archiwalnej
Osiedle Róż - Budynek 7
pruszkowski, Rybie, ul. Jarząbka
Udogodnienia Inwestycji
Standard i bezpieczeństwo
- teren ogrodzony
- ochrona całodobowa
- Standard deweloperski
Rekreacja
- plac zabaw
Przyroda w okolicy
- park
- rzeka
Szczegóły inwestycji
Realizacja inwestycji: | rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2008 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku |
|---|---|
Liczba budynków: | cała inwestycja składa się z 1 budynku |
Liczba kondygnacji: | budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych |
Liczba mieszkań: | cała inwestycja składa się z 95 lokali mieszkalnych |
Wysokość pomieszczeń: | informacja u dewelopera |
Standard wykończenia | standard deweloperski Elewacja Część elewacji zewnętrznej pokryte zostały beżowym granitem. Stolarka okienna Okna niestandardowe, o charakterystycznym wyglądzie idealnie pasującym do całej architektury budynku. Wykonane z profili 5-komorowych PCV firmy Bud War. Okna są wyjątkowo duże, co zapewnia pełne doświetlenie mieszkań. Posadzka Dla uzyskania najlepszej izolacyjności akustycznej zaprojektowano tzw. podłogi pływające, o 5-krotnej izolacyjności. Jest to najskuteczniejsza metoda izolacji stropów. Sufity Ściany wewnętrzne wykonane zostały systemem TeknoAmerBlok (TAB ). |
Rodzaj własności: | informacja u dewelopera |
Powierzchnie dodatkowe: | nie przewidziano powierzchni dodatkowych |
Komórki lokatorskie: | nie przewidziano |
Miejsca postojowe: | w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych |
Przyroda: | w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka |
Opis inwestycji
Osiedle Róż położone jest w centralnej, mieszkaniowej części Piaseczna, pomiędzy ulicami Pawią i Kazimierza Jarząbka. Na przestrzeni ostatnich lat to podwarszawskie miasto stało się jedną z najszybciej rozwijających się lokalizacji, o rozbudowanej infrastrukturze i dogodnej komunikacji miejskiej. Usytuowanie Osiedla Róż blisko wylotu w kierunku ul. Puławskiej zapewnia dobry dojazd do południowych dzielnic oraz centrum Warszawy. Stała rozbudowa sieci komunikacyjnej pomiędzy Warszawą i miastami satelickimi, w tym rozpoczęte realizacje południowej obwodnicy Warszawy wpłynie na jeszcze silniejszą integrację Piaseczna z centralnymi obszarami stolicy.
Osiedle
Osiedle Róż “Wśród Przyjaciół” to nie przypadkowe hasło lecz wyraz konsekwentnie realizowanej koncepcji stworzenia miejsca bezpiecznego i przyjaznego mieszkańcom. Szczególną uwagę zwrócono na potrzeby ludzi młodych i rodzin z dziećmi. Dlatego też poszczególne etapy tworzą niewielkie, przyjazne enklawy z wydzielonymi terenami zabaw dla dzieci. W ramach osiedla funkcjonują prywatne żłobek i przedszkole. W części komercyjnej znalazły się cukiernia z caffeterią, restauracja, lokalny, dobrze zaopatrzony sklep spożywczy oraz klinika weterynaryjna – zlokalizowane w taki sposób, aby dostęp do nich znajdował się od zewnętrznych ulic osiedla. Na wewnętrznych dziedzińcach obok placów zabaw dla najmłodszych, przewidziano jedynie starannie zaprojektowane pasy zieleni oraz ławki na dziedzińcach, zachęcające do przebywania na terenie inwestycji.
Standard realizacji Osiedla Róż wyraźnie wykracza poza standard typowych osiedli segmentu popularnego. Przy atrakcyjnym poziomie cenowym mieszkań, osiedle oferuje wiele elementów charakterystycznych dla budynków segmentu premium takich jak: kamienne okładziny elewacji zewnętrznych i fragmentów klatek schodowych, wysokiej jakości drzwi do lokali oraz rozwiązania techniczne (wentylacja, system domofonowy, rozbudowana elektryka).
Atuty osiedla:
bogata infrastruktura (m.in. żłobek, przedszkole i sklep spożywczy na terenie osiedla)
doskonale doświetlone, funkcjonalne mieszkania
wysoka jakość wykonania (okna Oknoplast, Budvar, parapety z konglomeratu marmurowego, drzwi LaPorta)
duże ogródki przynależne do mieszkań usytuowanych na parterze
wysokie walory estetyczne budynków, które wykończone zostały naturalnym granitem
garaże podziemne
bogata infrastruktura w pobliżu osiedla: szkoły, sklepy, apteki, basen, centra handlowe, tereny zielone
Inwestycja Osiedle Róż - Budynek 7 znajduje się w Rybiu, ul. Jarząbka (9.3 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Prestige.
Inwestycja Osiedle Róż - Budynek 7 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2010 roku.
Cały projekt składa się z 95 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Aktualnie w inwestycji Osiedle Róż - Budynek 7 nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.
Dla przyszłych mieszkańców Osiedle Róż - Budynek 7 deweloper nie przewidział miejsc postojowych.
Pobliskie lokalizacje
Inwestycje w pobliżu w Rybiu
- Osiedle Sfera etap II (47 ofert)
- Zakątek Włochy (107 ofert)
- Osiedle Bokserska 71 Etap 2 Faza 3 (166 ofert)
- Osiedle Bokserska 71 Etap 2 Faza 2 (94 oferty)
- Sady Ursynów (5 ofert)
- Osiedle Bokserska 71 etap II (8 ofert)
- Enklawa Ursynów (44 oferty)
- KOR 52 (22 oferty)
- Hi Mokotów (57 ofert)
- XYZ Place (51 ofert)
- Aleja Krakowska 201 (21 ofert)
- Orzechowa 2 (78 ofert)





