Nowomiejska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Nowomiejska, oferowane bezpośrednio przez Premium Invest Basiewicz Babiński Spółka Jawna

Suwałki, ul. Nowomiejska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 26 ofert w najbliższej okolicy!

Nowomiejska

5 zdjęć

Nowomiejska
Nowomiejska
Nowomiejska
Nowomiejska

Opis Inwestycji

Mieszkania wyższego piętra...

Zielone mieszkania

Nowomiejska to kameralne III piętrowe budynki otoczone zielenią. Na parterze olbrzymie, przepastne tarasy z prywatnym ogrodem płynnie przechodzą w zieleń parku osiedlowego. Idea osiedla wydziela strefy rekreacji oraz integracji domowników, uformowane przez nowocześnie zaprojektowaną zieleń.

Przestrzeń myślenia

Plan każdego mieszkania projektu Nowomiejska wyznacza inteligencja, którą cechuje otwarta, jasna przestrzeń salonu i jadalni, naturalnie powiększonej przez przyległe tarasy. W tym centralnym punkcie toczyć się będzie codzienne życie mieszkańców, to tutaj w gronie przyjaciół i znajomych podziwiać będziemy piękno przyległego miejskiego parku. Dzięki wysokim oknom będzie to najbardziej spektakularna strefa mieszkania. Łączenie przestrzeni mieszkania z naturalnym widokiem na obszar zielony nadaje pełni definicji słowa – apartament.

Inwestycja Nowomiejska znajduje się w Suwałkach, ul. Nowomiejska (1.1 km od centrum Suwałk), została zrealizowana przez Premium Invest Basiewicz Babiński Spółka Jawna.

Inwestycja Nowomiejska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 80 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowomiejska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Premium Invest Basiewicz Babiński Spółka Jawna przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 80 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 269 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, teren ogrodzony, winda, inteligentny dom
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Suwałki to miasto powiatowe leżące w woj. podlaskim, niedaleko granic z Białorusią, Litwą i Rosją. Jego powierzchnia wynosi 65,24 km2 . Mieszka tu ok. 69 000 ludzi. W mieście panuje niezwykły klimat, który zawdzięcza się m.in. ciekawej, częściowo zabytkowej zabudowie. Uwagę przykuwa neoklasycystyczna ul. Kościuszki oraz przechodzący przez miasto szlak turystyczny i szlak kulturowy. Suwałki położone są na malowniczych terenach, w otoczeniu rozległych obszarów zielonych, m.in. Wigierskiego Parku Narodowego i Puszczy Augustowskiej. Dynamiczny rozwój gospodarczy miasta zapewnia w ostatnich latach działająca tu Specjalna Strefa Ekonomiczna i park technologiczny. Miasto zapewnia mieszkańcom dostęp do wszystkich niezbędnych instytucji. Mieści się tu 6 szkół i 12 zespołów szkół. Działają też dwa szpitale, 12 przychodni lekarskich, dysponujący rozbudowaną infrastrukturą ośrodek sportu i rekreacji, kino, muzeum, a także galeria handlowa.

Komunikacja

Główną arterią drogową przebiegającą przez Suwałki jest europejska trasa E67. Przechodzą tędy także drogie wojewódzkie nr: 652, 653 i 655. Na terenie miasta za transport publiczny odpowiada 21 linii autobusów miejskich. Jest tu lotnisko sportowe Aeroklubu Suwałki i funkcjonuje transport kolejowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowomiejska?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowomiejska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Nowomiejska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Nowomiejska / Pętla (01).

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowomiejska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowomiejska znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczny Punkt Przedszkolny Ogródeczek w odległości 90 m, Przedszkole nr 10 w Suwałkach w odległości 180 m, Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Suwałkach w odległości 240 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowomiejska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Supermarket, w odległości 280 m znajduje się Biedronka, w odległości 470 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowomiejska w odległości 260 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.06.2020
Data aktualizacji: 23.02.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: