Osiedle Nowy Zdrój

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Szymborskiej, oferowane bezpośrednio przez

Powiernik Eco Scala Sp. z o. o.

Polanica-Zdrój, ul. Szymborskiej

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Nowy Zdrój

7 zdjęć

Osiedle Nowy Zdrój
Osiedle Nowy Zdrój
Osiedle Nowy Zdrój
Osiedle Nowy Zdrój

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 24 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Mieszana, ściany murowane lub wylewane żelbetonowe.

Stolarka okienna

PCV, jednoramowa z okuciami obwiedniowymi, szyby termoizolacyjne.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy B.

Balkony

Balustrady metalowe.

Ściany

Ściany zewnętrzne - żelbet, silikatowe, ocieplone styropianem. Wykończenie ścian zewnętrznych - tynk strukturalny. Ścianki wewnętrzne - silikatowe. Wykończenie ścian wewnętrznych - tynk maszynowy gipsowy kat. III.

Parapety wewnętrzne

PCV.

Instalacje

Instalacja elektryczna zgodnie z normą mieszkaniową - bez opraw oświetleniowych, gniazd wtykowych i przełączników, jednofazowa, z trójfazowym podejściem pod piec elektryczny w kuchni. Instalacja sanitarna - z podejściami pod umywalkę, wannę lub brodzik, zlewozmywak i pralkę, bez białego montażu, tzn. bez baterii, zlewozmywaków, umywalek, wanien, wc.

Ogrzewanie

Grzejniki - panelowe, niskopojemnościowe, w łazience grzejnik drabinkowy.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

informacja u dewelopera

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Inwestycja zakłada docelową realizację ośmiu budynków – bliżniaków czterorodzinnych z patio.

Pojedynczy budynek to zespół zabudowy bliżniaczej z 4 jednostkami mieszkalnymi.

Na parterze domu zaprojektowano pokoje dzienne, kuchnie z anexami jadalnianymi, halle, pomieszczenia gospodarcze, wiatrołapy i garaże.

Na piętrze - po 3 sypialnie, 2 łazienki oraz przedpokój, i garderobę. Wszystkie części budynku zorganizowane są wokół wspólnego patio, które nadaje jemu niepowtarzalny charakter.

Pierwszy etap budowy osiedla obejmuje dwa jednorodzinne, budynki (1 i 8).

Termin realizacji – do listopada 2011 r..

Znakomita lokalizacja, stwarzająca doskonałe warunki do wypoczynku i rekreacji, jak również dogodny dojazd oraz dojście do centrum zdrojowego. W pobliżu, ok. 5 min piechotą, zlokalizowany jest Ośrodek Sportu i Rekreacji z m. in. kortami tenisowymi i basenem. Tuż obok znajduje się basen kryty w Hotelu SANA.

Istnieje możliwość łączenia mieszkań dzięki czemu można uzyskać przestronne apartamenty.

Inwestycja Osiedle Nowy Zdrój znajduje się w Polanicy-Zdroju, ul. Szymborskiej (6.6 km od Kłodzka), została zrealizowana przez Powiernik Eco Scala Sp. z o. o.

Inwestycja Osiedle Nowy Zdrój została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 24 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Nowy Zdrój nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Powiernik Eco Scala Sp. z o. o. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Kłodzko to miasto zlokalizowane w województwie dolnośląskim, w północno-wschodniej części Kotliny Kłodzkiej u podnóża Gór Bardzkich, znajdujących się na wysokości 280-431 m.n.p.m. Granice administracyjne Kłodzka od północy wyznacza ujście rzeki Ścinawki, od wschodu dolina Jodłownika, od południa taras Doliny Nysy Kłodzkiej, od zachodu płaskowyż w sąsiedztwie Mikowic.

Miasto znajduje się na terenie klimatycznej strefy przejściowej i może pochwalić się doskonałymi warunkami do zamieszkania z uwagi na atrakcyjne położenie w otoczeniu przyrody. Roślinność naturalna w mieście należy do Działu Sudeckiej Krainy Podgórza Okręgu Środkowosudeckiego.

Jeśli chodzi o zabudowę mieszkalną, Kłodzko zachowało oryginalny układ urbanistyczny z czasów średniowiecza. Centrum miasta wyznacza obszar starówki, otoczony miejskimi terenami zielonymi. Budynki wielorodzinne i jednorodzinne usytuowane są m.in. w takich dzielnicach jak Ustronie, Jurandów, Leszczyny, Zagórze oraz Książek. Sporą popularnością cieszy się również wyspa Piasek.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Nowy Zdrój?

Miasto jest istotnym węzłem komunikacyjnym dla miejscowości położonych w powiecie kłodzkim. Mają tu początek drogi krajowe 46 i 33, prowadzące kolejno do Szczekocin i Boboszowa przy granicy z Czechami. Przez Kłodzko przebiega również droga krajowa nr 8. Alternatywą dla transportu drogowego jest transport kolejowy - ze stacji PKP Kłodzko Główne i Kłodzko Miasto można dojechać bezpośrednio m.in. do Wrocławia czy Wałbrzycha. Komunikację miejską i podmiejską obsługują też lokalni przewodnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Nowy Zdrój mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 330 metrów od inwestycji Osiedle Nowy Zdrój znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wolany - Polanica Górna.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Nowy Zdrój w odległości 100 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.08.2015
Data aktualizacji: 07.03.2019
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: