Apartamenty Szembeka

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPowązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Najbliższe inwestycje

 • Horyzont Praga(1.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocław, ul. Ostrobramska 73F (6.8 km od centrum Warszawy)
  Horyzont Praga
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 37 - 65 m2
  Cordia Polska
 • Nowa Grochowska(1.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Gocławek, ul. Grochowska (7.6 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 6 900/m2
  Nowa Grochowska
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 29 - 119 m2
  Dla inwestora 2 oferty
  ATAL S.A.
 • Chrzanowskiego(2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Praga-Południe, Grochów, ul. Chrzanowskiego 14 (5 km od centrum Warszawy)
  Chrzanowskiego
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 43 - 173 m2
  P. B. Konstanty Strus

Opis Inwestycji

Kompleks mieszkaniowy o kameralnym charakterze usytuowany przy placu Szembeka to przestrzeń łącząca urok zacisznych staromiejskich uliczek i miejskiej zieleni z doskonałą komunikacją z Centrum Warszawy.Apartamenty Szembeka to nowoczesny, a zarazem kameralny budynek, w którym znajdować się będzie 29 lokali mieszkalnych o metrażu od 36 do 59 m2. Aby zapewnić każdemu z nich optymalne nasłonecznienie, deweloper zdecydował się wykonać w tym projekcie duże okna oraz przeszklone balkony. Wszystkie lokale zaprojektowane zostały w sposób funkcjonalny, dający możliwość zagospodarowania jak największej ilości niezależnych pomieszczeń. Jeśli jednak miałbyś życzenie wykonania lokalu według Twoich indywidualnych upodobań, to w trakcie budowy możesz wprowadzić własne zmiany lokatorskie. Dla każdego mieszkania przewidziana została możliwość wykupienia miejsce postojowego usytuowanego w dwukondygnacyjnej podziemnej hali garażowej, w której wyznaczone będą również dostępne wyłącznie dla mieszkańców miejsca na rowery.Apartamenty Szembeka to inwestycja zlokalizowana na warszawskiej Pradze-Południe przy zbiegu ulicy Grochowskiej z ulicą Mlądzką, nieopodal kultowego dla mieszkańców Grochowa Placu Szembeka. Usytuowanie inwestycji przy ważnych szlakach komunikacyjnych Warszawy pozwala na szybkie dotarcie do centrum miasta, natomiast dostęp do dobrze rozwiniętej infrastruktury znacznie ułatwia codzienne życie. W wolnej chwili można wybrać się albo na spacer do parku im. J. Szypkowskiego, na terenie, którego znajdują się place zabaw, korty tenisowe czy plenerowa siłownia, albo na zakupy do nowo otwartego Centrum Handlowego Szembeka.Dlaczego warto kupić mieszkanie właśnie tutaj?-nowoczesny budynek w cenionym miejscu Warszawy,-pełna infrastruktura z dogodną komunikacją,-kameralna inwestycja (30 lokali),-optymalne rozkłady mieszkań (36-59 m2),-klucze już na wiosnę 2017!

Inwestycja Apartamenty Szembeka znajduje się na Grochowie, ul. Mlądzka (6.2 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska.

Inwestycja Apartamenty Szembeka została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Szembeka pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych0.

Deweloper Powązka Marek Firma Budowlano-Deweloperska przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, winda, rowerownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Szembeka

Przynależąca do prawobrzeżnej części Warszawy dzielnica Praga-Południe to obszar, na którym tętni miejskie życie, a dominacja zabudowy mieszkaniowo-przemysłowej związana jest z dużą ilością i znaczną gęstością zaludnienia. Kształt architektoniczny dzielnicy wyznaczają modernistyczne założenia z XX w., jednakże zabudowa jest zróżnicowana. Skaryszew, Kamionek i Grochów to tereny przemysłowe, na których znajdują się m.in. Państwowe Zakłady Optyczne oraz fabryki: E. Wedla, Siemensa czy Radwaru. Na Grochowie wciąż powstają nowoczesne biurowce i apartamentowce, zaś Saska Kępa – osiedle willowe. Najważniejszy ośrodkiem kultury jest Teatr Powszechny, natomiast obiektem sportowym – Stadion Narodowy. Na pejzaż przyrodniczy składają się parki, w tym jeden z najpiękniejszych w Europie – Park Skaryszewski oraz rezerwat Olszynka Grochowska. Praga-Południe połączona jest z centrum miasta za pomocą 3 mostów: Siekierkowskim, Łazienkowskiego i Poniatowskiego.

Komunikacja

Transport z Pragi Południe na drugi brzeg Wisły umożliwiają mosty: Siekierkowski, Łazienkowski i Poniatowskiego, a najważniejszą arterią dzielnicy jest ul. Grochowska. Funkcjonuje tutaj komunikacja miejska: autobusy, tramwaje oraz Szybka Kolej Miejska, a w planach jest budowa II linii metra.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Szembeka mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 10 metrów od inwestycji Apartamenty Szembeka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Plac Szembeka 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Szembeka znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole nr 57 w odległości 130 m, Integracyjne Przedszkole Niepubliczne „ Zaczarowany Ołówek'' w odległości 300 m, Zespół Szkół Specjalnych nr 90 w odległości 340 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Szembeka jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Reh-Medica w odległości 190 m, Petra Medica w odległości 280 m, Stomatolog SuperNova w odległości 340 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Szembeka składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Piekarnia, w odległości 100 m znajduje się Lidl, w odległości 210 m znajduje się Monopolowy "Rowis".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Szembeka w odległości 230 m znajduje się Joga Sztuka Życia, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 370 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.06.2016

Data aktualizacji: 05.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie